Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom kiakadása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom kiakadása? (Péniszméret)

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom (2 hónapja vagyunk együtt eddig minden tökéletes volt vele és szeretem is) csúnyán megsértődött rám és azóta nem is keres, nem veszi fel ha hívom úgy viselkedik mint egy kisgyerek.

A történet lényege az, hogy ő beleolvasott az egyik barátnőmmel való beszélgetésembe -amivel egyébként még nem is lett volna gondom mert nincs rejtegetni valóm- "viccből" és pont olyat látott amit ezekszerint nem kellett volna. Igazából csak arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel beszéltem aki szóba hozta a szex és fiúk témát (ő szingli) és megkérdezte, hogy nekem milyen a szexuális életem én meg írtam, hogy fúúú nagyon jó. Erre kérdezte, hogy de X(barátom) nem olyan nagy ugye? Én meg írtam neki, hogy nem kicsi neki de nem is nagy, erre barátnőm megkérdezte, hogy nem volt-e fura Y-után(az exem) a barátommal szexelni -mert az exemnek meg nagyon nagy volt ami sokkal rosszabb volt bizonyos szempontból mint most a barátomé- én meg azt írtam rá, hogy legelőször 5-10 percig furcsa volt de aztán nem. És még azt is írtam, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lehet a szex ekkorával is.


És ezt olvasta el nagyjából a pasim persze ez csak egy összegzés de erről volt szó. Teljesen kiakadt megsértődött és eldobta a telefonomat is ,hogy én meg a barátnőm rajta röhögünk a háta mögött és kitárgyaljuk és hogy tetszene ha ő meg a haverjainak azt mesélné, hogy nekem milyen kicsi a mellem és saláta puncim van?!

Megjegyzem én egy szóval nem írtam vagy mondtam, hogy kicsi a barátomé sőt azt is írtam, hogy milyen jó vele a szex. Erre ilyeneket vág a fejemhez amikor ráadásul tudja, hogy mennyire zavar a mellméretem. Ekkor pont nála voltam, megsértődtünk egymásra én meg hazamentem.


Azóta is kerestem párszor de csak annyit írt, hogy most hagyjam. Persze tudom, hogy ez biztosan rosszul esett neki meg a férfiaknál ez valamiért olyan szent dolog de én tényleg nem írtam rá semmi rosszat. Azóta lelkiismeret furdalásom van, hogy kibeszéltem őt a barátnőmmel (de neki tényleg mindent elmondok), és azt is tudom, hogy ő szeret engem és a testemet is és csak mérgében mondta azokat amiket. Még sosem veszekedtünk előtte ez volt az első, és most nagyon rosszul érzem magam, mivel tudnám elérni, hogy gyorsabban kibéküljünk? :(


2017. jan. 11. 17:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
33%
Jezusom, hany eves vagy, hogy meg ekkora megbeszelendo ujdonsag a barinocikkel, hogy "juj, penisz!"? En se nagyon beszelnek veled tobbet, mert egyszeruen eretlen vagy egy felnott kapcsolathoz, es az eretlensegeddel csak megalazod a masikat (amit szinten fel sem tudsz meg fogni). A felnott emberek ugyanis tisztaban vannak vele, hogy ami a haloszobaban tortenik, az nem tartozik se a haverokra, se a barinoidre (ahogyan arra sem kivancsi a pasid, hogy bele kelljen gondolnia abba, hany farok jarkalt benned es mekkora meretben - mert kb. most ezt latja, ha rad nez).
2017. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz lesz visszanyerni a bizalmát, ezt elkúr-tad. Ha sikerül is megbeszélnetek, ez a tüske végig kisérteni fogja! Gondolom ma barátnőd már erről is tud...
2017. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
55%

Látom az amazon-kommandó már akcióba is lendült, jól le is lett mindenki pontozva, aki nem azt mondta, hogy milyen hülye a pasi, hogy nem mosolyogva tűrte a pasi, hogy a barátnője a legintimebb magánügyein csámcsog a barinőjével.


Csak úgy összevetésként, hogy ha a másik oldalról lenne szó, akkor mi lenne a reakció:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2017. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem bőven felnőttként is tök normális barátnőkkel kibeszélni a dolgokat. Anyám is csinálja pedig már 50en felül van. Pont az jelzi a felnőtt létet, hogy nem izgalmas téma, hanem megszokott, hogy mindenki èl nemi életet és erről is beszélünk. Ha pedig gond van segítséget kérünk. Itt általánosságban beszéltek szerintem, furcsa a váltás péniszméreteknél, de bizony egy egyszerű partnerváltásnál is lehet meglepő, azonos méretekkel. Össze kell szokni azzal, akivel elsőre nincs meg teljesen az összhang.


Én kiakadnék, hogy ilyen komplexusos srácot szeretek. Mindenki tudja, hogy a túl nagy méret zavaró is és jó is egyben, ahogy egy kisebbnek is megvannak az előnyei. Persze akkor, ha nem végletekről beszélünk, mert annak csak hátránya van. 25 centi is az és 7 centi is.


Ilyen hülyeségen összekapni... egyébként nem tudom mit gondoltok. Mindig lesz nagyobb mellű csaj és nagyobb farkú pasi. Nem szeretni kell a sajátot, hanem elfogadni és akkor nem lesznek ilyen vagdalkozások.


A férfiak is kibeszélik a haverjaikkal a nőket egyébként, ez teljesen normális. Aki nem beszél róla, annak valami komoly gondja van(és szerintem gátlásos az ágyban)


2 ilyen lányt ismerek, az egyikük nem hajlandó orális szexre, ezt a barátja vágta hozzá egy beszélgetés során, a másik még szűz és ki sem meri mondani ezeket a szavakat.

2017. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem bőven felnőttként is tök normális barátnőkkel kibeszélni a dolgokat. Anyám is csinálja pedig már 50en felül van. "


Senki nem állította, hogy 50 felett valaki ne lehetne ostoba és lepcsesszájú.

De attól még a másik intim dolgait az engedélye nélkül kitárgyalni, és azon csámcsogni, az durva visszaélés a másik bizalmával. Ez a másikkal szembeni tosztelet teljes hiánya, főleg amikor olyan emberekkel csámcsogok a párom intim részletein, akik ismerik őt, és akikkel még találkozni is szokott.

És nem, ez picit sem normális. Sem 50 alatt, sem 50 felett.



"A férfiak is kibeszélik a haverjaikkal a nőket egyébként, ez teljesen normális. Aki nem beszél róla, annak valami komoly gondja van(és szerintem gátlásos az ágyban) "


És ez ott se normális, ha ilyen előfordul - és pl. én még nem is voltam olyan társaságban, ahol ez előfordult volna. Még az alpáribb társaságokban is, sok sör után is max általánosságokban volt érintve a szex téma, de az fel se merült soha, hogy valaki a párját kibeszélje.

2017. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, az hogy valakinek nem megrendíthetetlen az önbizalma, és nem tökéletes, és ő ezt látja, attól lehet van kis komplexusa, de ettől még lehet normális. A komplexusos embereket nem fogják megérteni azok, akiknek nincs. Viszont neki nem tegnap jött ez a félélem, lehet régen. Mint mondtam az előzőekben, nem nem normális ilyen dolgokat kitárgyalni, se 13, se 55 évesen. Egyébként annyira bírom, hogy egyes nők ilyen rendíthetetlen vasöklű tenyészbikának képzeli el a férfit, akinek semmi kételye, vagy bizonytalansága nem lehet. Fel kéne ébredni a valóságból, mi is emberek vagyunk, és lehetnek olyan dolgok, amiket nem szeretünk magunkon, és erre érzékenyek vagyunk, viszont mint mondtam, ez nagyon mélyről jön, valószínű átélt negatív élmények miatt, amit csak pozitív élményekkel lehet háttérbe szorítani, viszont akkor is elég érzékeny a téma. Az pedig, hogy a barátnőjével beszélik ki a farka méretét az igenis inkorrekt, érzékeny, veszélyes, és nagyon hülye dolog. Amúgy nem feltétlenül beszéli ki mindenki a párját, nem kell semmi gondnak lenni ehhez. Elég szimplán tisztelni az embert.
2017. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
56%

Ja, és az még lemaradt, hogy azt a z általad említett "komoly gondot" úgy hívják, hogy a másikkal szembeni minimális tisztelet.

Tényleg mekkora suttyó parasztnak kell már ahhoz lenni, hogy barátoknak kibeszéljem a párom intim dolgait, majd miutána minden szaftos részletet megosztottam, elvigyem ugyanezek közé a haverok közé?...

2017. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
*meséből
2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Igen.Jogos.


Lehet lepontozni...

2017. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
39%
Hát nincs is jobb, mint a közös családi ebédnél idegen farkakról és pnákról cseverészni. Teljesen "természetes", nem is értem mit kel ezen kiakadni. :D
2017. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!