Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom kiakadása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom kiakadása? (Péniszméret)

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom (2 hónapja vagyunk együtt eddig minden tökéletes volt vele és szeretem is) csúnyán megsértődött rám és azóta nem is keres, nem veszi fel ha hívom úgy viselkedik mint egy kisgyerek.

A történet lényege az, hogy ő beleolvasott az egyik barátnőmmel való beszélgetésembe -amivel egyébként még nem is lett volna gondom mert nincs rejtegetni valóm- "viccből" és pont olyat látott amit ezekszerint nem kellett volna. Igazából csak arról van szó, hogy a legjobb barátnőmmel beszéltem aki szóba hozta a szex és fiúk témát (ő szingli) és megkérdezte, hogy nekem milyen a szexuális életem én meg írtam, hogy fúúú nagyon jó. Erre kérdezte, hogy de X(barátom) nem olyan nagy ugye? Én meg írtam neki, hogy nem kicsi neki de nem is nagy, erre barátnőm megkérdezte, hogy nem volt-e fura Y-után(az exem) a barátommal szexelni -mert az exemnek meg nagyon nagy volt ami sokkal rosszabb volt bizonyos szempontból mint most a barátomé- én meg azt írtam rá, hogy legelőször 5-10 percig furcsa volt de aztán nem. És még azt is írtam, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lehet a szex ekkorával is.


És ezt olvasta el nagyjából a pasim persze ez csak egy összegzés de erről volt szó. Teljesen kiakadt megsértődött és eldobta a telefonomat is ,hogy én meg a barátnőm rajta röhögünk a háta mögött és kitárgyaljuk és hogy tetszene ha ő meg a haverjainak azt mesélné, hogy nekem milyen kicsi a mellem és saláta puncim van?!

Megjegyzem én egy szóval nem írtam vagy mondtam, hogy kicsi a barátomé sőt azt is írtam, hogy milyen jó vele a szex. Erre ilyeneket vág a fejemhez amikor ráadásul tudja, hogy mennyire zavar a mellméretem. Ekkor pont nála voltam, megsértődtünk egymásra én meg hazamentem.


Azóta is kerestem párszor de csak annyit írt, hogy most hagyjam. Persze tudom, hogy ez biztosan rosszul esett neki meg a férfiaknál ez valamiért olyan szent dolog de én tényleg nem írtam rá semmi rosszat. Azóta lelkiismeret furdalásom van, hogy kibeszéltem őt a barátnőmmel (de neki tényleg mindent elmondok), és azt is tudom, hogy ő szeret engem és a testemet is és csak mérgében mondta azokat amiket. Még sosem veszekedtünk előtte ez volt az első, és most nagyon rosszul érzem magam, mivel tudnám elérni, hogy gyorsabban kibéküljünk? :(


2017. jan. 11. 17:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
53%

Hát.. nő vagyok, és jogosnak érzem a sértettségét.

És ez egyáltalán nem kell, hogy jelentse, hogy komplexusos. Én elégedett vagyok a testemmel, közepes mellméretem van, de ha azt látnám, hogy a barátom egy haverjával összehasonlít az exel, akinek mondjuk giga csöcsei voltak... elég rosszul érintene. Egyáltalán, mi a fenéért kerül szóba még az ex?

Nő létemre soha, egyetlen barátnőmmel sem tárgyaltam ki egyik pasim teljesítményét vagy méretét, se szóban, se írásban.


Láttam, hogy már kibékültetek, csak azért írtam meg ezt a válaszom, hogy kicsit enyhítsem a statisztikát, miszerint minden nő szerint ez jól van így...


26L

2017. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
63%

Most komolyan, szerintetek kevésbé rosszul érezné magát a srác a barátnővel közös társaságban, ha a csaj csak azt tudja róla, hogy álmában pukizik, vagy az előző kapcsolatában megcsalta az exnője egy gazdag férfival, minthogy nincs kiemelkedően nagy farka? Vagy kevésbé ciki, hogy kirugták az állásából mert mondjuk lopott a kasszából, mint az átlagos mérete? Esetleg egyszer idegből megszorította a lány karját, de szívesen menne abba a társaságba, ahol ezt tudják, mint olyanba, ahol tudják hány centi a farka?


Csak a szexről nem beszélgethetnek a barátnők, ugye? Kapcsolaton belül rengeteg probléma merül fel, kételyek, kérdések, megosztásra váró információk, hiszen azzal, hogy beszél róla az ember, csökken a dolog jelentősége, esetleg segítséget is kaphat, ha nem képes egyedül megoldani.


A barátokkal való beszélgetések rendkívül hasznosak és építőjellegűek, valószínűleg a lány is tanult a barátnője nemiéletéből. Mázli, hogy nem vagyunk elzárva valós információktól és tapasztalatoktól. Aki ezzel nem él, az hülye.


Nem beszélhetünk valamiről, mert másnak ciki, ha tudják? És szerintetek a tettel van gond, nem azzal, aki ezt cikinek érzi felnőttként?


Ez a hozzáállás nevetséges. Egy ember életében sok kényes pont van, nem azt mondom, hogy nincs, hanem azt, hogy ennek tudatában kell élnie az életét. Ha valamelyikre különösen érzékeny, és ez az érzékenység hatással van a kapcsolatára is, na az nem normális. Senki nem kérte a srácot, hogy beszéljen róla azzal, akihez nem sok köze van(barátnő), de attól kiakadni, hogy mások többet tudnak róla, mint szeretné, az bizony komplexus. Mégis ki az, aki az élete egy részét nem meri vállalni?


Beugrik, hogy itt páran csak suttogják, a patikában, hogy aranyérkrém, vagy canesten. Esetleg körbenéznek ki látja, ha bemennek a wcre, vagy megválogatják, hogy kihez állnak be a kasszához, ha óvszert akarnak venni. Szexoldalra vagy szexboltba pedig véletlen sem tévednek.


Akkor is pont ezt írnám, ha tudnátok, hogy kicsi a mellem és saláta a puncim.


Ja a srác egyébként örülhet, hogy tudják, hogy átlagos mérete van, mert a nőkben bizony felmerül, hogy mekkora lehet a férfi farka. Inkább tudják, mint arra gondoljanak, hogy mikropénisze van.


Amúgy a csaj a beszélgetés után tutti nem gondol már a srác átlagos farkára, mert semmi különös nincs benne. Ha a barátnő titkolná, sokkal jobban foglalkoztatná a kérdés és nem pozitív irányba terelődnének a gondolatai.. hiszen, ha nagy lenne, nem titkolná senki, mert nem kellemetlen a srác számára, ha tudnák.


Szóval a legjobbat hozta ki a kérdező a helyzetből.

2017. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Addig nincs gond vele, amíg az illető párját ez nem zavarja. Csak ezt ugye meg kell tőle kérdezni, mert nem magától értetődő. Ha pedig zavarja, akkor tahóság erről mással beszélni.
2017. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

42-es. Neked ugye semmi olyan dolgod nincs, amit nem szeretnéd, ha a párod elmondana a barátainak, és semmi olyan nincs, ami ha kitudódna, mérges lennél rá? Semmi? Egy se? Egyetlen piciket kellemetlen élmény, vagy cselekedet se, amit nem szeretnél nagy világ elég tárni? Semmi? Mert, ha igen, akkor irigyellek, ritka az ilyen. Ettől függetlenül fel kell fogni, hogy vannak az emberek életében kényesebb témák, amit igenis nem szeretne megosztani sok emberrel, maximum eggyel. Láttam én már azért szétmenni kapcsolatot, mert a drága barátnők tudták a srácról, hogy kicsi farka van, és társaságban, összeülésen, alkohol állapotban beoltották szegény gyereket, meg állandóan burkoltan céloztak rá. Nem tudom miért nem lehet megérteni azt, hogy a férfiaknak ez a legkényesebb témája, és igenis mindenki foglalkozik vele. Aki azt mondja, hogy sose gondolkozott el rajta, hogy neki milyen, vagy mi a hibája, vagy mekkora, az szimplán hazudik. Az tény, hogy valaki ezen átesik 12 évesen, aztán többé nem. Viszont ha akkor 12 évesen tudatosul benne, hogy ez baromira nem átlagos, akkor kialakulhat a félelem, amit tovább sulykol a társadalom, és azt se mondja senki, hogy a társadalomnak, médiának nincs hatással az egyénre, mert van.

Mielőtt még beoltanál, hogy biztos nekem is kicsi van, és azért írom ezt, meg mert nekem is komplexusom elárulom, hogy igazad van. Ha emiatt gyökérnek tartasz, azt elfogadom, a te döntésed, de attól a környezetem és mások is értékes embernek tartanak, hiszen ezt a komplexusomat nem mutatom ki a világnak. Lényeg a lényeg, a barátnőmön kívül ennek senkinek nem lenne semmi köze. Ő majd eldönti, hogy jó-e neki, vagy sem, de nem akarom, és nem is fogom magam kitenni olyannak, hogy a barátnői vihogjanak mögöttem azért, mert ilyen a genetikám, mert igen, zavarna. Ezért is válogatom meg nagyon azokat a lányokat, akikkel összejövök, mivel nálam már a szex is óriási bizalmi kérdés, elárulom a lánynak vele azt, ami miatt sok-sok éve parázok, és elvárom azt, hogy ez maradjon kettőnk között, és ne kürtölje szét a világnak az intim dolgainkat.

2017. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Így visszaolvasva volt benne egy-két mondatfűzési hiba, bocsi.
2017. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!