Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom kiakadása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom kiakadása, amiért mással mentem el a hajóútra?

Figyelt kérdés

Már mióta el akartam menni hajókázni a Balatonon, és idén nyáron végre összejött egy út Badacsonyba. Párommal mentem volna, nekem ez nagyon sokat jelentett, tudta, hogy mennyire várom már. És pár nappal előtte benyőgte, hogy mégse tudunk most menni, mert dolgoznia kell. Azt mondta, hogy majd bepótoljuk. Magyarul, idén már biztos nem mentünk volna.... Sírva meséltem ezt az egyik fiú barátomnak, és azt mondta, hogy ha még nincs visszamondva a jegy, akkor majd ő eljön velem. Hát én meg egyből beleegyeztem, mondtam is a páromnak, de ő azt mondta szó se lehet róla. Másnap ő el is ment dolgozni (külföld), én meg, tudom nem szép dolog, de a kérése ellenére mégis elmentem azzal a barátommal az útra. Ma jött haza, és mikor meséltem neki, nagyon kiborult, szinte őrjöngött (de nem bántott), és azt mondta nagyon csalódott bennem, és most idő kell neki. Azt mondta az egyik haverjához megy, azóta haza se jött, és a telefonja is ki van kapcsolva. Hívtam a haverját, azt mondta ott van, de most nem akar velem beszélni. Nagyon szeretem őt, de fontos volt nekem ez az út, igazán megérhette volna.

Szerintetek jogos a kiakadása, tényleg bunkóság volt ez?


2016. aug. 13. 20:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

És miért nem barátnőddel mentél? Miért pont férfival?

Szerintem jogos a kiakadása. Valószínű ő is elment volna veled, de a munka hívta. És ő amíg dolgozott, h esetleg a több pénzetek legyen a hajóútra, addig te elmentél egy olyannal csavarogni, akire előre láthatóan tudhatta volna, h ki fog akadni. Tessék! Legalább a hajóutad meglett!

Neked hogy esett volna, h te nem tudsz elmenni vele kirándulni munka miatt,ő meg egy nővel megy el kirándulgatni?

2016. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem.Én is elmentem volna.Nincs joga neked megtiltani.Nem tettél semmi rosszat.
2016. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Detto elmentem volna, hiszen nem fekudtel le vele meg semmi..

Párodnak nincs meg a bizalma feléd, és ez a későbbiekben rengeteg problémát fog okozni.

2016. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Szergej55 ***** válasza:
25%
Kicsit cinkes, hogy azzal a barátoddal mentél, akinek előtte kisírtad magad szerintem, de az őrjöngés meg a tiltogatás sem az én játékom.
2016. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Én is mentem volna. Nehogy már azért, mert ő dolgozik, én ne érezzem jól magam. A barát meg barát a nemétől eltekintve. Mi az, hogy nem engedi? Nem a gyereke vagy...
2016. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

A barát az nem véletlen BARÁT. Csak mert az ember kapcsolatban van nem lehetnek fiú barátai?

Mellesleg mi az, hogy "szó sem lehet róla"?! Ki ő neked az apad, hogy bármit is megtiltson? Tudta jól, hogy neked ez mennyire fontos, oke hogy ő dolgozott és ezért nem tudott menni, de ez egyenlő azzal, hogy akkor már te se érezhesd magad jól? Én is elmentem volna és 2x is meggondolnám egy ilyen hiszti után, amit ő levágott, hogy kell-e egy ilyen ember az életembe, aki tiltani akar nekem dolgokat és kiakad azon, ha közös programunk van egy fiú barátommal.

2016. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 fru_ ***** válasza:
60%

"ő azt mondta szó se lehet róla. " - mert ő kicsoda?

Nem párkapcsolatba való szöveg.

Meg különben is, ha ő nem megy, ne menjél te se, habár neked fontos.

Meg a szomszéd tehene...

2016. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

Abban egyetértek az egyik előttem szólóval, hogy nem volt szép dolog egy férfival elmenni, ha tapintatos vagy, akkor inkább egy barátnőddel mentél volna véleményem szerint. Nekem nagyon nem esett volna jól egy ilyen, szarul érezném magam tőle.

DE ez nem mentség arra, ahogy viselkedett! Nem mondanék soha olyat a barátnőmnek, hogy megtiltom hogy ezt meg azt csinálja. És emellett nem oltanám le és hisztiznék, mert ez nem férfihez méltó viselkedés.

Azért emiatt ne menjetek szét szerintem.

28F

2016. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Noren1989 ***** válasza:
28%

#2es, 9essel értek egyet.


Nem igazán gondolkodtál, hogy egy pasival mentél el, a pasidnak meg nem kellett volna ennyire megsértődnie.

Mehettél volna bármelyik ráérős barátnőddel + ezt miért egy másik pasinak kellett elsírnod? Na itt van a kutya elásva, Drága!

2016. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Mivel ez randinak számít, gyakorlatilag megcsaltad én már rég kidobtalak volna a barátod helyében.


25F

2016. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!