Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis szakitas utan ket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis szakitas utan ket harom hettel egy uj kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez egyéni. Semmi közöd már az exhez.
2017. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg csak felejtős kapcsolat, ami pár hónapos és nem hosszúéletű.
2017. jan. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hosszú kimenetelű lesz. Habár ki tudja, attól függ, hogy ki szakított.
2017. jan. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Láttam én ilyenből házasságot is, nem egyet.
2017. jan. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyzettol fugg. En anno egy 3 eves kapcsolatban tengodtem, aminek mai eszemmel mar tudom, hogy nagyon maximum 6 honapig (se) kellett volna tartania, igy amikor en szakitottam, mar egyaltalan nem erdekelt erzelmileg a dolog, meg sem viselt (maximum a takaritas az ajandek plussok utan), igy talan 3 het mulva, amikor uj kornyezetbe kerultem, talalkoztam is azzal a ferfival, akivel azota is egyutt vagyok - immaron evek ota. Szoval, van ilyen is.
2017. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Attól függ, meddig voltatok együtt, ki szakított és milyen nyomot hagytatok a másikban... Általában az ilyenek nem hosszú életűek, sokan ilyenkor elég aljas módon "pótlékot" keresnek, de nincsenek túl az exükön és rajta rugóznak még az új ember mellett is, na ezért nem lesz ezekből semmi és ezért gerinctelenség az új és naív partnerrel szemben.

Viszont mint itt is írták van ellenpélda is, amikor úgy lép már tovább az ex, hogy igazából már magában rég lezárta a kapcsolatot és csak akkor szakít amikor már totál hideg és érzéketlen, kiábrándult a másikkal szemben, na ilyenkor az gyorsan összeszedett új kapcsolat is lehet tartós, bár ez a ritkább eset.

29F

2017. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!