Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés
Többször mondta már,hogy tetszem neki, nagyon jól érzi magát velem, de néha bunkó és olyankor nagyon megbánt szánt szándékkal, és nem kér soha bocsánatot. Ezt miért csinálják? vagy akkor nem is tetszem neki?
2017. jan. 13. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert hagyod.
2017. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hagyom. Miért hagynám?
2017. jan. 13. 19:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfiak csinálják ezt, hanem a bunkó férfiak. Hagyd a francba a parasztot.

30/f

2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Általában normális és kedves ezért nem értem.Néja azt mondja hogy csak hülyül és nem kéne megharagudnom
2017. jan. 13. 19:32
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy valami puás pasival hozott össze a balsors, aki - szerecsétlen - nem érzi ezt a férfi-nő dolgot, csak megtanulta, és próbálkozik vele - sz@rul...

Ezt érdemes lenne már az elején tisztázni vele, mondjuk nem is értem, hogy nem jön ki belőled már az adott szitunál, hogy "figyi, én nem az a nő vagyok, akivel ezt kell/lehet játszani"...

2017. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mindig hangot adok neki, hogy ezt nem kéne, de nem érti meg. Aztán úgy tesz mintha mi se történt volna újra kedveskedik de benne csak ott van hogy megbántott
2017. jan. 13. 19:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfiak csinálják, hanem egyes férfiak a te ismerőseid közül...
2017. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem értem, hogy mit akarsz tőle - bunkózik, nem lehet vele normálisan kommunikálni, látványosan, nagy ívben sz@rik a mondandódra... "Nem hagyom. Miért hagynám?" Dehogynem hagyod basszus, különben már rég elhajtottad volna a búsba!

Hagyom = bármekkora tapló, bármennyire megbánt, én ugyanúgy mellette maradok.

2017. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De csak néha bunkó ezért nem értem miért! Ha tetszenék neki s akarna tőlem valamit akkor nem csinálná ezt vagy mégis?
2017. jan. 13. 19:55
 10/19 Szergej55 ***** válasza:
De, mert most is épp rajta töröd a fejed.
2017. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!