Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért halogatja a most vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért halogatja a most vett lakásunk újítását, hogy ne haladjon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, novemberben vettünk közösen lakást. Az még hagyján hogy mindent ő akar megmondani pl. burkolás, színek, fűtésrendszer, de a házat november közepén vettük és azóta semmi nincs vele csinálva, pedig megvan rá a pénz. Mielőtt megvettük azt mondta, ha végre meglesz a ház, elkezdjük komolyabban a közös életünket. Igaz hogy voltak veszekedéseink az utóbbi időben, de szerintem az sem állapot hogy ott van a ház csak úgy. Most albérletben vagyunk. Az a magyarázat, hogy tél van, hideg van és ilyenkor semmit nem lehet csinálni egy házon. Én ehhez nem értek igaz ez? Novemberben azt mondta januárra megcsináljuk és költözünk, most meg már március áprilist beszél.
2017. jan. 14. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű lustaság. Nem kell túlkombinálnod, viszont ne bólints rá mindenre, főleg ha teljesen ellentétes elképzeléseid vannak. Minden döntést közösen hozzatok meg, hisz ketten fogtok ott élni!
2017. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetőt pl vagy kültéri dolgokat ilyenkor tényleg nem szoktak. Ha fűtés nincs, akkor az elektromos kábel húzáson kívül mást nagyon én sem tudok elképzelni. Vizet szerelni elég rossz hidegben, burkolásnál, betonozásnál is ideális ha melegebb van.
2017. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Télen nem nagyon szoktak felújítani, ez valóban igaz, pláne nem kertes házban, mert tényleg hideg lehet, meg megannyi időjárási tényező közbe szólhat. De ha közösen vettétek, és megvan rá a pénz, akkor te miért nem kezdeményezel? Január van, február végére már simán lehetne kezdeni a munkálatokat, de addig ki is kell találni a részleteket.
2017. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fűtést kell belerakni, illetve burkolni kell majdnem mindenhol, illetve festeni ami ugye alap, és kívül szigetelni.
2017. jan. 14. 15:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Novemberben januárt beszélt, mikor rákérdeztem hogy miért mondta ezt, hisz tudja hogy januárban hideg van, azt mondta azért hogy befogjam a szám, ne rinyáljak. Persze kedvesen mondta, nem veszekedve vagy flegmán, de én szeretnék már ott lakni mert nagyon örülök neki.
2017. jan. 14. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Telen a hidegben dragabb a munka es az anyag is

Plusz adalekok kellenek bele h nem essen le a csempe pl 4 honap mulva

Szal tavasszal mikor majd ejjel is max 6-10 fok van akkor erdemes elkezdeni a felujitast

2017. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor várok mást nem tudok tenni. Szerintem ha rajta múlik talán év végére kész.
2017. jan. 14. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
És miért nem kezded el esetleg Te szervezni a munkálatokat? Hm?
2017. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!