Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a pasimmal, át merjek menni hozzá? Eléggé parázok, és nem is tudom otthon van-e. Nem veszi fel a telefont.

Figyelt kérdés

Már tegnap átjöttem, a tesómék szomszédjában lakik, egész éjjel le sem hunytam a szemem. Tegnapelőtt kaptunk össze, tegnap reggel írtam neki, hogy itt leszek a szomszédban, ha akar valamit, szóljon...mikor ideértem, bekopogtam,hívtam is, semmi reakció. Később derült ki, hogy nincs is itthon. Megharagudtam és letiltottam, utána újra próbáltam hívni, kinyomkodott...Írt az egyik barátnőmnek, azt üzente, hogy majd megbeszéljük...Kb narancs méretű a gyomrom, nem tudom, át merjek-e kopogni, nem hallotta egyikünk sem, hogy megjött volna...Nagyon ideges vagyok...ha szerencsém van, csak alszik. Mit tegyek?


21 L 20 F



2017. jan. 16. 11:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Most annyira izgulok, mint életem első randija előtt, mert meg akarom vele beszélni, hogy mi a baj, meg minden, nem akarok struccpolitikát, hogy hazamegyek aztán lehet nem is beszélünk többé, és ennyi volt...Én is hülye voltam, meg ő is...
2017. jan. 16. 11:32
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Figyeld, oké, h elfáradtál. Persze, mindenkivel megesik, h kimerül. DE!!! Ez nem jogosít fel arra, h valakit idegileg kikészíts a folyamatos nyafogással. Üljetek le és beszélgessetek a problémákról, ha magadban nem tudod elnyomni. De ne vezesd le rajta az idegeidet! Én is dolgoztam vendéglátásban, tudom, h pszichikailag is teljesen kimerülsz, nem csak fizikailag. De ha házasságot akarsz, akkor ez, h te ki vagy merülve ez egy pitiáner probléma. Amolyan természetes a fáradtság. Ha házasságban gondolkodsz, akkor még a jelenlegi gondodat szorozd be kb. 10-zel... :) Sok sikert! És higgadj le! Gondolj arra, h te egy felnőtt, komolyan gondolkodó nő vagy, nem pedig egy 15 éves csitri.
2017. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök sem normális.
2017. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Jesszusom, az elmúlt 3 hónapban egyszer beszéltem neki a bajaimról! EGYSZER! Nem vezettem le rajta a problémáimat, egyszerűen csak elmeséltem, hogy frusztrált vagyok, mert nem úgy megy a meló, ahogy szokott.
2017. jan. 16. 11:56
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem most jobb, ha hagyjátok egymást békén. Meg úgy általában is.

Házasság meg gyerek?? Ne viccelj!

Akkor mi lesz veled, ha ugyanezt kell csinálni, csak közben ott a háztartás, meg a gyerek, akinek át kell nézni a leckéjét, és két napja nyúz a farsangi jelmez miatt, és a többi. Rövid úton bele fogsz bolondulni teljes mértékben.


Azt meg nem tudjuk, hogy milyen szinten adtad elő a hisztidet, hogy elfáradtál. Ahogy a válaszaidat elnézem, szerintem egy húsz perces hisztis csapkodás simán benne volt.


Az se normális, ha vita után tiltod, meg másnap már azon rugózol, hogy biztos csajozni fog.


Lehet, hogy másnak akkor is van házassága, ha ennél sokkal hisztisebb. De hogy a férje nem boldog mellette, arra is mérget vehetsz! Ők azok, akiket csak a gyerek köt össze... egy darabig.

2017. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam hisztizni, vagy kiakadni. Az a helyzet, hogy konkrétan az ünnepeket is végigdolgoztam, havonta kb. 1 napom jut(na) pihire, de akkor is állandóan úton vagyok, nem ülök egy helyben sosem. Egyszerűen csak annyit szerettem volna, ha MEGHALLGAT. És nem 2-3 mondat után nyögi be, hogy "nem akarok most beszélni veled mert negatív vagy", "nem vagy normális". Mindent megteszek érte is. Ha egyet füttyent bevállalom 12 óra meló után, hogy átjöjjek, hajnalig fenn vagyok vele, másnap meg újra meló. Mikor őt szekálta a felettese és hisztizve mondta, hogy ő lelép, ő ezt nem bírja, akkor kussban végighallgattam, és vigasztaltam.
2017. jan. 16. 12:07
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten iszonyat gyerekesek vagytok a passzív-agresszív konfliktuskezelési módszereitekkel (te letiltod majd másnap rohansz utána, mint valami szánalmas pincsi, ő kinyomkod és élvezi, hogy megalázod magad, barátnődön keresztül üzenget, mint egy óvodás), de az egész sztoriban még csak nem is ez a legérthetetlenebb.


Már bocs, de mit akarsz megmenteni egy olyan gyalázatosan szar kapcsolaton, ahol rossz kedved sem lehet, mert a kedves párod nem kíváncsi rá? Komolyan olyan ember kell neked, akire nem számíthatsz a bajban, aki csak magával törődik, neked meg magasról szarik a fejedre? Nem szeret, nem tisztel, mi az istenért kuncsorognád magad vissza?

2017. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész, mások ilyenen felhúzzák magukat, ahelyett, hogy megértő lenne a párod. Ha lenne már egy komoly kapcsolatom, én biztos megbeszélnék mindent a párommal és nem hagynám, hogy ilyen kis semmiségeken összevesszünk.
2017. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A "nem vagy normális" beszóláson akadtam ki annyira,hogy letiltsam. Nem vagyok normális, de amit teszek érte az jó? Ezt mondja, utána meg már a barátnőmnek írogatja, hogy "szeretem az Ágit, meg akarom vele beszélni"...Fuck logic.
2017. jan. 16. 12:09
 20/27 anonim ***** válasza:

"Jesszusom, az elmúlt 3 hónapban egyszer beszéltem neki a bajaimról! EGYSZER!"


Ez szerintem gond. Miért csak egyszer, miért nem osztod meg vele a problémáidat is. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ez szerintem nem jó így.

2017. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!