Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegye fel a kezét aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegye fel a kezét aki úgy érzi megrekedt a párkapcsolatában, és se jobbra se balra nem halad. Kik éreznek még így, pláne az anyagiak miatt?

Figyelt kérdés

27 évesek vagyunk, és bár már együtt élünk, de egymáson kívül szinte semmink sincs. Hiába tanultunk, hiába gürcöltünk, alig van fizetésünk, abból épphogy fenn tudjuk tartani magunkat.

Sokadik alkalommal kapok már sírógörcsöt, és vetnék véget az életemnek legszívesebben, mert nem bírom már elviselni ezt az állapotot. Az iskolával is csak a költségeim nőttek, befejeztével nem hogy jobb lett, még rosszabb mint volt. Diplomával takarítóként vagyok kénytelen dolgozni.

Gyerekvállaláson törném a fejem normál esetben ennyi idősen, ehelyett nem hogy gyerek nem lesz, örülök, hogy ha az albérletet nem veszik el a fejünk felől (aki ismeri a budapesti albérlet árakat, tudja, hogy miről beszélek).. és hogy már az esküvőről ne is beszéljek.

A kislányként megálmodott életemből, lassan látom, hogy semmi sem lesz. Tudom, hogy még fiatalok vagyunk, de 30 éves kor után egy nőnek romlik az esélye a teherbeesésre is, ami miatt szintén nagy nyomás van rajtam. (egyébként sem vagyok sajnos egészséges ilyen szempontból)

Szóval csak repül az idő, hipp-hopp elmegy az élet nekem pedig nincs semmim, csak a hitem, hogy lehet még jobb... gondolkodtam külföldi munkán, de sajnos egyéb okokból az nem megoldható.


Nem keseregni akarok, de olyan jó legalább kiírni magamból ezeket... járt így rajtam kívül valaki? Meséljetek kérlek, hogy ne érezzem egyedül magam ennyire nyomorultnak.


2017. jan. 16. 19:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es, most már nagyon kíváncsi vagyok hol próbálkoztál hogy ennyi elutasítást kaptál nettó 150-re.
2017. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9: Egy gyerek eltartasa sok penz. Meg meg sem szuletett, es maris 300-400 ezerbe kerul. Ha vlkinek nincs ingatlanja, amibe bekoltozhet, akkor marad az alberlet. Nah... es akkor most szamolj, h miert szakit vlki egy olyan emberrel, aki minimalbert keres, es nem is hajlando tobb penzert mashova menni? En alberletben lakom, de baromi nehez... Ha egy gyerek lenne, akkor ugye nem dolgoznek, kapnam mondjuk a gyest, namost: minimalber+gyes nem lesz eleg arra, hogy egesz napos futes, vilagitas es minden mellett (mert ugye a gyerek miatt otthon van az ember) meg kajat adjon a gyereknek. Lakashitel mellett u.ez... ha megkapnank a hitelt egyaltalan...
2017. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: Ha elolvastad volna én azt írtam, hogy mivel a csaj nem minimálbért keresett így nem kellene ennek gondot okozni. Te azt írod, hogy abból nem lehet kijönni, ha az egyik gyesen van, a másik minimálbért keres. Valóban. Csakhogy képzeld el, a férfiak is mehetnek gyesre, és a nő dolgozik. Olyan sok megoldás van. De hát anyagias a világ, ez van. Én a többszörösét keresem a barátnőm fizetésének, ő egyenlőre minimálbéren van. Szeretem. Hagyjam el, mert nem keres többet? Hülyeség.
2017. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

9: Tudod Te mit beszélsz???? Nettó minimálbér: 84.887. Ha ő elmegy mondjuk gyesre, akkor az 25650 ft, novemberi születéssel számoltam mondjuk. Ehhez jönne még az én 160-170 ezres fizum, ami nem minden hónapban annyi, az kb. 190 átlagban ... És ez sem rögtön mehet, mert a gyereknek szopiznia kell, tehát az anyának is otthon kell maradnia azért mindenképp legalább a kezdetekkor.

Végezz egy kis matekot, nem kell sok ész...

Magyar albérletárak: repül 80-90 ezer, (feltéve, ha engednek valahol egyáltalán gyerekkel lakni...)

Annak a gyereknek pelenka kell: 100 db Pampers 5000 (oké, lehet DM-es is, de annak az árát nem találtam)

Fűtés egész nap, mivel a gyerekkel egyvalaki mindig otthon van: kb 15 ezer

Víz és villany is kb 20, és ugye van közös költség, az legyen mondjuk 5000

számoljunk egy 90000-es albérlettel, mert abból már egy másfél szobás talán kijön:

90000+5000+15000+20000+5000=135000

És akkor még nem ettél, nem ruháztad a gyereket, még ő sem evett, Te sem ruházkodtál, nincs a gyereknek aktuálisan semmi (pl törlőkendő, popsikenőcs, cumi, rágóka, játék, stb.) Óvatosan becsülöd de csak az utóbbi havi 10. És maradt kb 50, amit ruházkodásra és kajára hármotoknak. Csak szólok, hogy nagyobb bevásárláskor nálunk 15-20 el szokott menni úgy, mint a pinty hetente, és nem luxuscikkeket veszünk...

És ebben nincsenek benne az orvosi szolgáltatások, és még nagyon sok kiadás...

2017. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tudod, mindenre van megoldás. Pasi megy gyesre, a nő dolgozik, amit az előbb is írtam. Plusz munkát vállal a nő, de a pasi is dolgozhat gyes mellett vmi mellékmunkát. Mindenre van megoldás csak akarni kell. Akik igazán szeretik egymást, ők nem fognak azért szétmenni, mert az egyik fél minimálbért keres. Ha igen, akkor nem szerették igazán egymást. A mai világ nagy hibája, hogy mindenki siet mindenhova, elvárásokat állítanak a másik elé, hogy ennyi idős koromig meg akarok házasodni, gyereket akarok, stb. Az ilyen emberektől menekülni kell. Épp az előbb olvastam egy kérdést, hogy nem akarja elvenni a lányt a barátja, pedig mielőtt még összejöttek, a csaj közölte, hogy 28 éves koráig meg akar házasodni. Ez mégis normális dolog? Egy kapcsolatot nem lehet így élni, hogy elvárásokat állítunk a másik felé és ha nem teljesül be kottára úgy az életünk ahogyan elterveztük, akkor keresünk mást, elfutunk. Azért van ennyi egyedülálló anyuka, mert gyereket szeretnének minél előbb, keresnek egy hapsit hozzá, aztán kiderül, hogy nem működik és szétmennek. De nem lényeg, mert végre van egy gyereke, végre csinált neki valaki egy gyereket. Ezt a világot éljük.
2017. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a kérdésedből tök másra gondoltam. ha a kapcsolatodban rekedsz meg, akkor köztetek van baj. mikor a pénz a gond, azt mondanám, az életeddel vagy az életcéljaiddal rekedtél meg: nem érzelmi kérdés, és nem a párkapcsolatokba tartozik.


ha a diplomád mellett nyelvtudásod is van, azt ingyen fejlesztheted, és jó nyelvtudással szerintem nagyobb városokban találsz munkát.

2017. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 baby011 ***** válasza:
En is ilyen cipoben jarok teljesen megertelek minden ertelemben!!!tobbieknek is igazat adok!!!!nalam is ott a felsz lassan 30vok!!!! Ha gondolod gyere privibe
2017. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!