Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg komolyan gondolja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy közel 25 srác ismerősöm,aki nem akar barátnőt! Azt mondta,, hogy nem akarja ugyanazokat a köröket lefutni mindig mással, és mással. Volt egy kapcsolata, ahol már el akarta jegyezni a lányt, de szakított vele, mert Ő meg fiatalnak érezte magát ehhez az elkötelezettséghez! Ennek már közel két éve, és azóta sincs senkije, és nem is akar. Azt mondta, hogy Ő megpróbálta, de másik neki nem fog kelleni. Úgy gondolja, hogy annak nincs értelme, hogy tart valameddig, aztán megint lehet mindent elölről kezdeni, egyedül! Mondtam neki, hogyha meg se próbálja, akkor sosem tudja, hogy mi lett volna ha... Erre azt mondja, hogy Ő nem a csalódástól fél, mert azt ki lehet heverni, csak Ő már telepítette az életet egyedül, és ezt nem akarja feldobni egy bizonytalan életvitelért!
2017. jan. 18. 23:03
 1/9 A kérdező kommentje:

Felépítette az életet egyedül *

Bocsánat, rosszul írtam!

2017. jan. 18. 23:04
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akar nem akar. :) Miért fáj ez neked?
2017. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komoly
2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolja!*
2017. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1kapcsolata volt rossz a hozzààllàsa !Ne erölködj amugy is az régen rossz ha màr nyaggatni kell!1kapcsolat az semmi van akinek nem egy kapcsolata futott zátonyra na azt még megértem hogy feladja !
2017. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt neki több kapcsolata is, csak úgy értettem, hogy ez az utolsó volt neki a legkomolyabb.
2017. jan. 18. 23:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt neki egy jó pár kapcsolata, amiket komolyan is gondolt, csak folyamatosan csalódott. Csak én most ezt az utolsót hangsúlyoztam ki. Mondta is ennek az utolsó kapcsolatának az elején, hogyha ez nem jön össze, akkor másik nem fog kelleni.
2017. jan. 18. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Több haverom is van aki a végletekig nyújtja az agglegény életformát. Ők is berendezkedtek az önálló életre, nincs szükségük állandó partnerre maguk mellett, de mindegyiknek van barátnője, esetleg barátnői. Nem fognak elköteleződni, összeköltözni senkivel,mert ez így kényelmesebb számukra. Mondjuk egy gyerek megváltoztatná a hozzáállásukat, de nem ez motiválja őket.
2017. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az addig oké. Csak ugye Ő gyereket se akar. Azt mondta, hogy Ő nem közösködik senkivel. Csak azért, hogy utána az legyen, hogy ezt én vettem, azt te vetted. Ezt is, és azt is együtt vettük. A gyerek pedig már eleve közös, aminek a gondolatától is kirázza a hideg. Szerintem ez abnormális.
2017. jan. 19. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!