Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erős a gyanúm, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős a gyanúm, hogy megcsal a párom. Hogyan járhatnék a végére?

Figyelt kérdés

Általában véve kiegyensúlyozott a kapcsolatunk a párommal, de mostanában megváltozott (az elmúlt hónapokban, 1 éve vagyunk együtt). A kelleténél felszabadultabb, nem figyel oda dolgokra annyira, mint azelőtt: rendet nem tart, maga után sem pakol el néha, többször rászóltam már, de nem látok nagy változást. Ideje jutna rá, mert ő még tanul, amíg én dolgozok. Eddig mindig úgy volt, hogy hamarabb hazaért, mint én, de mostanában többször késett, 4-5 óra tájban esett be az ajtón. Egy barátnőjét, akit ismerek diszkréten megkérdeztem, hogy tényleg velük volt-e, mint ahogy ilyenkor állítja, és ő visszaigazolta, de ez lehetett sajnos akár előre megbeszélt dolog is. Továbbá eddig mindig elengedtem 1-2 havonta hétvégén a barátnőivel, de ezek mostanra heti rendszerességűvé váltak, néha ott is alszik pénteken és bulizni is elmegy a lányokkal, ami legenyhébben szólva sem normális állapot. Próbáltam már komolyan elbeszélgetni vele erről, de ilyenkor én vagyok a rossz, aki nem hagyja élni, pedig ha kb. én tartom el, akkor minimum elvárom, hogy hűséges legyen.


Sajnos nincs időm a nyomában járni és stresszelni magam ezek miatt, ezért érdekelne, hogy aki volt/van már hasonló cipőben, mit tanácsol ilyen helyzetben? Nagyon szeretem őt, de mintha elhidegültünk volna, néha úgy érzem egy idegen fekszik mellettem. Egyre kevesebb dologba avat be. 29/f


2017. jan. 19. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz benne megbízni, akkor hagyd el.

Mindegy hogy megcsal vagy nem, de bizalom nélkül sosem lesz boldog a kapcsolat.

Az meg hogy gyanakszol, valószínű nem véletlen. Érzed rajta hogy változott és simán lehet hogy igazad is van.


A baj csak az, hogy bizonyíték nélkül a legtöbben nem tudnak szakítani, mert azt gondolják csak ők a hülyék meg a túl féltékenyek. De mint mondtam mindegy miért nincs meg a bizalom, az rossz és kész. Fölösleges erőltetni.


Én is nagyon féltékeny lettem az előző kapcsolatom végén és lám kiderült nem alaptalanul, mivel megcsalt.

A mostani párom viszont maximálisan megbízható, eszembe se jutna ha későig marad sem, hogy mással hentereg.

2017. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Még azzal védekezik, hogy minden barátnője jár bulizni, de szórakozóhelyre meg nem azért mennek a fiúk és lányok, hogy sakkozzanak egymással.
2017. jan. 19. 13:35
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Elengedted? Mi vagy te a gazdaja? Es csodalkozol, hogy ilyen kornyezetbol, ahol ot el kell engednie valakinek felnott emberkent, probal menekulni es minel kevesebb idot ott tolteni? Komolyan...?
2017. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy megcsal, de az eltávolodás biztos. És apáskodsz felette: "Továbbá eddig mindig elengedtem 1-2 havonta hétvégén a barátnőivel"

Már bocsánat, de elengedni a gyereket kell.

Nem egyenrangú a kapcsolatotok, te tartod el, gondolom, jóval fiatalabb is nálad.

Eleve, te felnőtt, dolgozó férfi vagy, ő meg egy kvázi gyerek státuszban lévő diák, aki egy pár hónapig visszafogta magát, de szívesebben van a hasonlószőrűek társaságában. Eleve össze sem kellett volna költöznötök, ő nagyon gyerekesen viselkedik még.


Miért nem mentek együtt (is) bulizni?

Én nő vagyok, és ritkán szoktam ilyent írni, de könnyen lehet, hogy kihasznál, ha nem is tudatosan, de egyfajta pótpapaként tekint rád, aki biztonságot ad, míg ő éli a felhőtlen/felelőtlen diákéletét. Ami önmagában nem lenne gond, csak ebben a felállásban az.

2017. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Így van, nem vagyunk egyenrangúak. Én tartom el, tehát lehetnek elvárásaim...nem aranykalitkában tartom, csak annyit kérek, hogy ne rázza a s*ggét idegenek orra előtt. Nem hiszem, hogy ez olyan teljesíthetetlen dolog, főleg, ha valóban én vagyok az igazi számára, mint ahogy azt sokszor elmondja.
2017. jan. 19. 13:39
 6/24 anonim ***** válasza:

A kutya sem a póráz miatt hűséges :)

Engedd el, azzal okozod neki a legnagyobb boldogságot, ha szabadságot adsz neki. Annál jobban fog szeretni

2017. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

"Így van, nem vagyunk egyenrangúak. Én tartom el, tehát lehetnek elvárásaim."


Tudod, még ha igaz is, senki nem szeret ilyen főnök/beosztott kapcsolatban élni.

Butaság volt összeköltöznötök.

2017. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Tök mindegy, hogy megcsal-e vagy sem, ez a kapcsolat így nagyon nem normális.

2017. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért csodálkozol. 29 évesen egy nővel járj, ne egy gyerekkel!

Amúgy meg egyenrangúak vagytok, még akkor is ha te tartod el!!!

2017. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem úgy nem vagyunk nem egyenrangúak, hogy ő ostobább lenne vagy kevésbé életképes mint én, de tény, hogy nélkülem mehetne az utcára.
2017. jan. 19. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!