Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem a barátnőivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem a barátnőivel együtt kitalálták, hogy el akarnak kezdeni vadászni. Ez 36 éves nőknél normális? Ti mit csinálnátok ha a párotok egy ilyen dologgal jönne elő?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 14:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Mi akaszt ki?

Az az érzésem, hogy nem a vadászat, hanem, hogy kitalált valamit?

2017. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%

Közel 40-hez nekem az dúrvább hogy itt kérsz tanácsokat :D és nem vele beszéled meg... (?????) komolyan nem értem.

Mert hogy a tinik itt kérdezősködnek egy dolog...

2017. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Próbálok nem valami rafináltságra gondolni.
2017. jan. 19. 15:47
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem és nem szeretem ha valaki élvezetet lel abban, hogy életeket olt ki. És itt most nem arról beszélek, ha élelemért megy a dolog, vagy az állomány egyensúlyának fenntartásáról van szó (ami egyébként az erdész feladatköre, nagyapám is az volt)

A gyerekeknél is intő jel(hogy pszicho vagy szociopata), ha állatokat öldös, vagy kínoz, szerintem ez felnőtt korban sem egészséges lelkű emberre vall.

2017. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Nem tanácsot kértem hanem véleményt.Az nem azt jelenti,hogy döntésképtelen vagyok csupán érdekel több ember véleménye.

De már bánom,hogy feltettem a kérdést.

2017. jan. 19. 15:57
 26/38 anonim ***** válasza:
52%

Lehet itt mindenféle ideológiát felhozni, hogy a vadásznak ökológiai szerepe van, hogy az állatpopuláció egyensúlyban tartása meg stb. És ez feltehetően mind igaz is egy bizonyos mértékig. Viszont az is igaz, hogy csak olyan megy el vadásznak, aki az ideológia mögé bújva imádja a gyilkolászást, amit ebben az esetben büntetlenül végezhet, és ez a gáz...


Azt azért megkérdezném az asszonytól, hogy ugyan hogyan pattant ki mindez a fejecskéjéből, és mit fog gondolni amikor becéloz és lepuffant egy gyanútlan állatot...

2017. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%

"nem egy esztelen öldöklés, hanem egy ökológiai rendszer fenntartásának eszköze."


Azért gyilkolászásra mindig sikerül magyarázatot adni. Legyen az vallás, a demokrácia terjesztése, kereskedelmi érdek vagy épp az ökológiai rendszer fenntartása.

2017. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg tőlük, hogy mi élvezetet látnak abban, hogy ártatlan állatokat gyilkolásznak?
2017. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
32%

Ne aggódj, ez baromira nem ilyen egyszerű, hogy kitalálja és elmegy vadászni:))))))) Atyaég. Itt fegyverekről van szó. Az életben nem fog fegyvertartási engedélyt kapni egyik sem, ebben biztos vagyok. Fegyvert sem lehet csak úgy venni, vadászgatni sem, ezért súlyos pénzeket fizetnek a vendégek a társaságoknak. Milliókban mérhető összegeket. Ha meg társasági tag akar lenni, kb ugyanennyibe kerül a tagság, akkor lehet hajtásokra járni meg a társai.


(Mellesleg ha megszűnne a vadászat, pár hónapon belül a vaddisznók MINDENT ellepnének, ezt most mondom. És az csak a vaddisznó... mindazonáltal én sem lennék képes állatokat megölni, de ez tény.)


Fegyvert nagyon nehéz szerezni, de annál könnyebb elveszíteni. Ha valaki besétál a rendőrségre ok nélkül és azt állítja, hogy tettél valami olyat, azonnal elveszik tőled, teljesen mindegy, hogy igaz-e vagy sem. A pszichológiai teszt is nagyon kemény, hallottam róla, rendkívül békés és türelmes embernek kell lenni ahhoz, hogy átmenj. Erről is sokat hallottam. Szóval ne aggódj, attól, hogy a fejükbe veszik, ez még megvalósulni aligha fog.:DD

2017. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%
Mutass neki lelőtt állatokat közelről, az arcukat, a kifordult szemüket és kérdezd meg, hogy mi tetszik neki ebben?
2017. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!