Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetőek a barátnőm indokai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetőek a barátnőm indokai? Ti elfogadnátok? (első együttlét kérdése)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jómagam 22 éves vagyok, a barátnőm 21. Mindketten egyetemisták vagyunk még. Másfél éve vagyunk együtt. Én már régóta időszerűnek érzem, hogy együtt töltsünk egy éjszakát úgy, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de kudarcba fullad minden közeledésem. A barátnőm szülei szívesen látnak engem is, az ő szobája pedig elég messze van a szülei hálószobájától, de ő nem akarja otthon. Azt mondja nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a szülei meg a fiatalabb testvérei is ott alszanak a közelben. Az én otthonommal ugyanez a helyzet, tehát mindkét szülői ház kizárva! Felvetettem a kollégiumi szobát, tekintve, hogy az egyetemi kolesz koedukált és az ő szobatársa nincs bent minden hétvégén. Erre az volt a válasz, hogy "az a szobatársával közös élettér, és ott nem illik ilyet csinálni a másik lány távollétében sem." Mondom oké, akkor valszeg az én szobámmal is ez lenne a helyzet. Csóró vagyok, de össze spóroltam volna egy szállodai szobára valót, de az meg "idegen hely, és szállodába az egy éjszakás kalandokat viszik a férfiak!" Ezen a ponton meg kellett kérdeznem, hogy akkor mi az ideális hely? A válasz az volt, hogy jó lenne ha lenne egy saját fészkünk.... A saját fészek az kb akkor kerül majd szóba ha mindketten végeztünk, tehát legkorábban két év múlva. Próbáltam ráébreszteni, hogy ez sok idő. Mondtam neki, hogy ennyi erővel házasságig is várhatunk, mint a nagyanyáink (egyikünk sem vallásos). Erre azt felelte, hogy "lehet, hogy tudtak valamit, amit mi nem" Itt leesett az állam!
2017. jan. 19. 22:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
De amugy a tobbi kommented ismereteben en mar dobtam volna ezt a hiszti krisztit - nokent mondom.
2017. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Értesd meg vele, hogy érted te, hogy parázik, de ezt így nem lehet. Azon a ponton te már rég túl vagy, hogy a "farkad vezet". Velem ezt egy hónapig lehet csinálni aztán már hagyom, mert komolytalan az egész.

30/f

2017. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj nem normális. De te sem, amiért még vele vagy...

20N

2017. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Szerintem a lány egyáltalán nem vonzódik hozzád és nem is akar veled lefeküdni.

Én a helyedben hagynám.

25/N

2017. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
hogy bírod ezt komoly fejjel? :D
2017. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez kicsit olyan mint a shopstopban a párnanacipuncikobold xD
2017. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne ha megkérdeznéd, hogy ő hol, és mikor illetve miylen formában szeretné ezt? Egyébként bes.arnék a röhögéstől, ha kiderülne hogy annak ellenére hogy játsza a szüz lányt, nem is az (én már kis tulzással ugyan, de jártam igy)
2017. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve nincs szex? Minek vagy vele?
2017. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg becsülendő hogy eddig kitartottál mellette és nem léptél félre, viszont ahogy már többen is leírták az egészséges párkapcsolat egyik alap pillérje a szexualitás.

El sem tudom képzelni hogy ne feküdjek le azzal az emberrel másfél éven keresztül akibe szerelmes vagyok, akivel működik a kémia, akit kívánok.

Ezek szerintem sem érvek, ezek kifogások.

Ne hagyd magad manipulálni hogy te milyen szemét vagy hogy ilyet kérsz tőle, mert nem vagy az. A legtöbb pasi ezt azért elég hamar megunja. Értem én hogy ne dobja magát az első héten de azért ez már túlzás.

Úgy gondolom hogy aki kettőtök közül őt lehetne önzőnek nevezni, nem elégíti ki a szükségleteidet de ha azt mondanád hogy eleget vártál és ha ez nem változik akkor vége még te lennél a bunkó paraszt hogy nem érted meg blablabla.

Én a helyedbe leültetném el mondanám neki hogy nem érdekelnek az ócska kifogások, mi az igazi oka hogy nem akar veled lefeküdni és meg kérném hogy változtasson hogy ne ezen bukjon el a kapcsolat. Mond el neki szereted megérted hogy fél de neked szükségleteid vannak és másfél éve nem történik semmi.

És ez nem a te önzőséged hogy szóba mered hozni párszor.

Ne hagyd magad mert ez nem normális.


21/L

2017. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt szerencsém ilyen elvarázsolt királykisasszonyhoz, másfél-két hónapig bírtam ezt, hogy folyamatosan kifogásokat keresett fiatal huszonéves létére.


Eleve a csókhoz is két hét kellett, azzal is megszenvedtem kb., de ami utána jött, az kabaréba illő. Ott szakadt el a cérna, amikor azzal jött, hogy oké tök jó van már tuti hely ahol nem fognak megzavarni de mi lesz ha megtudja az anyja, mit fog szólni hozzá. Na ott elköszöntem tőle.


Ez két éve volt, és komoly összegben mernék fogadni, hogy azóta sem dugta meg senki.

2017. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!