Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetőek a barátnőm indokai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetőek a barátnőm indokai? Ti elfogadnátok? (első együttlét kérdése)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jómagam 22 éves vagyok, a barátnőm 21. Mindketten egyetemisták vagyunk még. Másfél éve vagyunk együtt. Én már régóta időszerűnek érzem, hogy együtt töltsünk egy éjszakát úgy, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de kudarcba fullad minden közeledésem. A barátnőm szülei szívesen látnak engem is, az ő szobája pedig elég messze van a szülei hálószobájától, de ő nem akarja otthon. Azt mondja nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a szülei meg a fiatalabb testvérei is ott alszanak a közelben. Az én otthonommal ugyanez a helyzet, tehát mindkét szülői ház kizárva! Felvetettem a kollégiumi szobát, tekintve, hogy az egyetemi kolesz koedukált és az ő szobatársa nincs bent minden hétvégén. Erre az volt a válasz, hogy "az a szobatársával közös élettér, és ott nem illik ilyet csinálni a másik lány távollétében sem." Mondom oké, akkor valszeg az én szobámmal is ez lenne a helyzet. Csóró vagyok, de össze spóroltam volna egy szállodai szobára valót, de az meg "idegen hely, és szállodába az egy éjszakás kalandokat viszik a férfiak!" Ezen a ponton meg kellett kérdeznem, hogy akkor mi az ideális hely? A válasz az volt, hogy jó lenne ha lenne egy saját fészkünk.... A saját fészek az kb akkor kerül majd szóba ha mindketten végeztünk, tehát legkorábban két év múlva. Próbáltam ráébreszteni, hogy ez sok idő. Mondtam neki, hogy ennyi erővel házasságig is várhatunk, mint a nagyanyáink (egyikünk sem vallásos). Erre azt felelte, hogy "lehet, hogy tudtak valamit, amit mi nem" Itt leesett az állam!
2017. jan. 19. 22:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Életem eddigi legnagyobb szerelmével, akivel aztán 2,5 évet voltunk együtt, a 2. randinkon feküdtünk le egymással 21-21 éves korunkban. Én neki a második voltam az életében, ő meg nekem a negyedik.

De 18 évesen a szüzességem is 3 hónap kapcsolat után vesztettem el.

Most komolyan én vagyok a bunkó ha azt mondom, hogy a kérdező totálisan életképtelen?


Erre egyszerűen nincsenek szavaim... Én... én ezt nem tudom hova tenni. Mint amikor egy 30 éves férfi beírja hogy még szűz... Én... Én csak nem... Mi a fa sz?!...

És pedig nem vagyok egy Casanova, sem egy csajozós macsó. Csak egy normális ember, aki nem vár másfél évet papucs módra a szűz barátnőjére és hallgatja annak töketlenül minden kifogását, hogy miért nincs szex.


Kérdező én a helyedben nagyon elgondolkodnék az életemen. Nem volt neked egy apád vagy bármilyen férfi példakép az életedben, aki nem csak az hogy csajozni tanítson, de akár csak megmutatta volna hogyan kell tököt növeszteni?

25/F

2017. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem becsülendő és nem erény, hogy a kérdező "kitartott" mellette. Semmi romantikus vagy pozitív nincs benne. Az egy dolog, hogy a csaj beteg vagy simán csak idióta, de hogy valaki férfi létére ilyen töketlen legyen, az már szégyen és gyalázat.
2017. jan. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt, mikor megpróbáltam lefeküdni egy szűz pasival. Nem jó náluk, nem jó az autóban, nem jó a munkahelyemen. Hát itt be is sokalltam. Egyébként, ha rámásztam volna tutti akárhol megfelelt volna neki. Ennyire viszont nem kellett.


Szerintem pettingelj sokat a csajjal náluk. Nem muszáj szexelni, hanem az éjszaka közepén, mikor alszik mindenki, de a tv halkan duruzsol, akkor elkezded simogatni, csókolgatni mindenhol. Ne legyen szex, csak fehérneműben imitáld a dolgot. Ne vedd elő a farkad, mert bekapcsol nála a stoplámpa.


A lényeg, hogy beinduljon. Nagyon. Ha már bugyin keresztül is odáig van, csak utána nyúlj alá, de ne hagyd elmenni a csajt. Ha kellően felhúztad, közben nem volt járkálás, szerintem hagyni fogja, hogy betedd. Ne törd meg a pillanatot, ne akkor húzd fel a gumit.


Szerintem itt 2 gyáva szüzet látunk, illetve egy gyáva szűz csajt és egy töketlen srácot, aki nem nagyon ért a dolgokhoz, ezért nem tudja megfűzni a lányt.


A lényeg, hogy ne beszélj róla, ne stresszeld rá a csajt, hogy ma szexelni fogtok. Nem kell se gyertya, se forrófürdő, elég egy szeretleket kinyögni a behatolás előtt, egyet meg szex után és odatenni magad, hogy legyen orgazmusa. Orgazmus nélkül ha otthagyod, rosszabbul fogja érezni magát. Ha elmegy a csaj is, akkor szeretkezésnek fogja fel. Ha nem, akkor azt fogja érezni, hogy hagyta magát megdugni.


A szüzek gerjednek a ruhás szexre, mert az még nem olyan "mocskos", de mégis túl van a határon.

2017. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

@Last Chance Blueprint :


Megmondtad a tutit.


N

2017. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta a barátnőd!

Van pár opció amiért a kifogásokat keresi, de lássunk párat:

1. nem kíván

2. nem bízik benned

3. szégyenlős

4. nincs megelégedve magával


Oké, hogy te vagy az első barátja, de könyörgőm, 21 éves, meddig akar várni az első szexel? Házasságig? Ja nem, akkor már végképp nem fogja akarni.

Te pedig töketlen vagy kérdező. Ennyi ideig várni, nevetséges...

Nőként azt mondom tőlem már rég úti lapot kapott volna!

18 évesen jöttem össze az első barátommal, 3 hónap után már lefeküdtem vele.


Egy barátom szavaival élve, ha nincs szex, vagy nem jó akkor tönkre fog menni a kapcsolat egy idő után. Igaza van!

Nálatok is ez lesz ha nem változtatsz a dolgokon.

2017. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

"Egy barátom szavaival élve, ha nincs szex, vagy nem jó akkor tönkre fog menni a kapcsolat egy idő után."


Ezt a mondatot ugy kezdted, mintha valami frappáns, életbölcsésseget osztanál meg velünk a barátod szavaival, hiszen az orákulum szavait csak idézni lehet, mert egyébként elveszne a bölcsesség veleje, erre meg jön ez a közhelyes "ha szar a szex, akkó csókolom..." duma:)

2017. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ma 08:41 vagyok. Kedves utolsó, lehet közhelyesen hangzik, de kétlem, hogy egy kapcsolat javára válna, hogy a szex pocsék, feltéve ha egyáltalán van.

Volt már olyan párom akivel borzalom volt a szex, hiába jó volt minden más ha egyszer nehezemre esett vele lenni mert tudtam, hogy csúnya kudarcba fullad az egész.

Hát köszönöm, de én nem kérek ilyenből.

2017. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!