Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el lánynak, akit nem rég ismertem meg, hogy probléma van az erekciómmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


megismerkedtem nem rég a neten egy nővel, aki nagyon tetszik nekem és úgy érzem én is neki, de van egy dolog amitől nagyon félek, mégpedig, hogy nem akar majd velem lenni, mert az erekciómmal szilveszter óta baj van...

Már természetesen voltam orvosnál, de az urulógusnál csak márciusra kaptam időpontot, ami két hónap.


Nagyon félek, hogy ha ezt megtudja ott fog hagyni a francba, mert "nem vagyok férfi". Szerintetek mikor mondjam meg neki ? Inkább most rögtön vagy majd csak, ha eljutunk oda, hogy lefeküdnénk egymással ?


21F 26N


2017. jan. 20. 06:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon sok férfinak van az első (az adott nővel az első) aktusnál erekciós problémája, és ha a nő rosszul reagál, akkor ez csak fokozódik. Az ilyen gondokra pont a tartós, elfogadó kapcsolat jelent megoldást. Ha megtapasztalod, hogy nincsenek elvárások, ha a nő türelmes, megértő, akkor a probléma magától megoldódik.


Én is azt javaslom, hogy mondd el mielőbb, még mielőtt az első aktusra sor kerülne. Mi nők, hajlamosak magunkra venni, ha a férfinak erekciós zavara van és a frusztráció miatt esetleg nem megfelelően reagálni. Ha azonban tudjuk, hogy nem miattunk van, akkor nagyobb eséllyel viszonyulunk megértéssel, támogatással, elfogadással, türelemmel a problémához és törekszünk a KÖZÖS megoldásra.

2017. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Húúú de kedvesek vagytok, nagyon köszönöm mindenkinek a sok és kedves választ, sokat segítettetek nekem. Azt hiszem elmondom neki rögtön az első randi után :)
2017. jan. 20. 12:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Huuu és még azt mondják a férfiak a bunkók, ez már nem az első eset amit itt olvasok.
2017. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy én nem vagyok elég modern, de márciusig nem lehet kibírni kefélés nélkül? Addigra a vágy is erős lesz, meg lehet, hogy egy jó kis gyógyszert is kapsz az átmeneti gondra, így nem kell erről csevegnetek a latte mellett a randin...
2017. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, ne mondd el neki rögtön! Annyira rossz, amikor a pasi a szexuális dolgaival indítja az ismerkedést. Mondd el neki, amikor itt az ideje, és kész. Ha normális, semmi gond nem lesz belőle.
2017. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el neki, majd csak ha szóba jön a szex. De már kérdezgette, hogy miért járok dokihoz és vérvételre...
2017. jan. 21. 08:24
 17/17 anonim ***** válasza:

Eltelt pár hónap...

Mi történt azóta?

2017. ápr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!