Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem felpofozott, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem felpofozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, igen hevesen, én megpofoztam, erre ő visszaadta.

Kifutnék a világból, de nem tehetem. Beteg és nélkülem már rég halott volna. Plusz ott vannak a gyerekeink is...



2017. jan. 20. 14:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%
Nőként soha nem fogom megérteni az ilyen nőket. Neked miért szabad őt felpofozni, ha neki nem szabad téged? Úgy gondolom, senkinek se jogos pofozni senkit, ti meg megérdemlitek egymást.
2017. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%
Aki először üt az a hibás!-Buta nő vagy. /N.
2017. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

Te kezdted, megérdemelted, mondom nőként.


Maradjatok csak együtt, csodásan összeilő, ízig-vérig primitív pár vagytok, legalább addig is elkerülitek a normális embereket.

2017. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
14%
Jól tette.Tőlem 2-t kaptál volna.Egyet mert megütötted az Uradat,a másikat meg azért hogy ne felejtsd el hogy a férfi az erősebb és ő hordja a nadrágot,nem te...
2017. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%

Én is beteg vagyok, de az asszonyt úgy telibevarrtam volna, hogy egész délután csicsikált volna, no nem a fáradtságtól.

Nálam ha csak erősebben visszaszól, már akkor helyrerakom.

Kérdező, örülj hogy nem ízig végi igazi férfi a párod, mert az nem tűrt volna el egy ilyet.

A sok nyámnyila lehet eltűri, de nálam nyertél volna még egy ráadást is, duplázhattál volna.

2017. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom hogy ezt mondom de ha te úgy érzed hogy megpofozhatod akkor egyenlő mértékben ő is, egy kapcsolat nem úgy néz ki hogy úgy ütöd a pasit ahogy tetszik neki meg szó nélkül hagynia kell.
2017. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
"Az egész balhé úgy kezdődött, hogy visszaütött..." :)
2017. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
Te egy igazi barom vagy!
2017. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
26%

1-1

Neked szabad, neki nem?

2017. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 kolosszus22 ***** válasza:
41%

Ezek nem ti vagytok a férjeddel? :D

https://www.youtube.com/watch?v=-7MbwDPtiK0

2017. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!