Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem felpofozott, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem felpofozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Veszekedtünk, igen hevesen, én megpofoztam, erre ő visszaadta.

Kifutnék a világból, de nem tehetem. Beteg és nélkülem már rég halott volna. Plusz ott vannak a gyerekeink is...



2017. jan. 20. 14:31
1 2 3
 21/28 Szergej55 ***** válasza:
45%
Frászért kellett elkezdened pofozkodni? Mit vársz, tűrje el, hogy porig alázza valaki, aki elvileg szereti?
2017. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#15: már rég kivágták volna, mint macskát szarni. Elég hülye neked van, hogy még nem dobott ki.

Ez vonatkozik a suttyó #13-ra is.

2017. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
#14-re.
2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
3%

"Elég hülye neked van, hogy még nem dobott ki. "


Gondolom a neked helyett, nejed akart lenni, amit írni akartál.

Na figyu, öcsibogyó.

Én nem nyámnyila ember vagyok, mint a mai pasik mostanság.

A páromat pont az vonzotta az elején, hogy kemény és határozott vagyok.

Persze rájött, ez azt is jelenti, hogy nálam a ő nem ordíbál, mert helyreteszem.

ha csak egyszer is megütne, na ott annyi lenne mindennek,ezt ő is tudja.

Nálam ha dél van, az asszony a meleg ebédet az asztalra teszi.

Ha valahol dolgom van, és megérkezem, kinyitja a garázsajtót.

Szóval úgy él, ahogy kell, nőként.

Egy férfi mellett.

A magadfajta fiúcskák még ezt nem értik.

Papucsot találhat bárki, ilyenből sok van.

kemény igazi férfit ritkán látni, éppen ezért van az asszony még velem.

Engem nem dob ki az asszony, még szép is lenne.

Én viszont mondtam neki,ha valami nem tetszik, össze lehet pakolni, és mehet, ahonnan jött.

Még mindig itt van, és úgy látszik esze is van, mert ezt csak egyszer mondtam el neki, és megértette.

2017. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
55%
Sajnálom a nejed. Én senkinek nem főzök kötelező jelleggel és kifejezetten taszitanak az agresszív, kiszolgálást elvárod pasik. Nagy ívben elkerülnelek, ha meg menet közben valnal ilyenné, azonnal beadnam a válópert. Te is egy beképzelt suttyó gyerek vagy.
2017. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%
Ja, és nem fiúcska vagyok, hanem nő. Ami nem házi csicskat jelent. A nejed sem százas, hogy veled van még.
2017. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én még nem veszekedtem, olyan hevesen, hogy az érvek közé a pofon is bekerült volna.(62F). Attól tulajdonképpen mit vártál?
2017. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem jo alaposan hasalj be neki es orulj hogy csak visszaadta. Szerintem megerdemled sot osszeilletwk
2019. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!