Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttünk de félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk de félek a családjától?

Figyelt kérdés

Összejöttünk álmaim nőjével, csak van egy apró bibi, hogy munkanélküli vagyok azaz még az sem, mert sose voltam beregisztrálva sem :-) A látszat megvan -szüleim jóvoltából - kocsi, lakás, márkás ruhák, mindig van nálam kp - de munkaviszonyom sose volt és a 40 közelebb van mint a 30 :-)

A barátnőm dolgozik van fizetése, nos én előadtam magam randin a vállalkozásom van és nagy menő vagyok duma, de most bemutatkozás lesz aztán félek bebukok. Mindig itt dől be a párkapcsolat :-)


Félek a szülei nem fognak bírni.......


A milyen vagyok, de gáz és társai nem érdekelnek kedves hozzászólók, mivel eléggé jól élek így ez nekem megfelel!


A kérdés párkapcsolati jellegű..szerintetek ez szakító ok lehet? Ja és csak érettségim van barátnőmnek 2 diplomája! Bekamuztam egy mérnöki diplomát :-) Gondolom feketepiacon megvenni bűncselekmény, szóval nem tudom mi lesz!


Tanácsok?


2017. jan. 21. 11:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja menő vállalkozás az van mégis mit képzeltettek miből van pénz? Családi vállalkozás :-) Csak nem én vezetem!
2017. jan. 21. 15:01
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Csak azert vagy kepes megfektetni mert azt hiszi penzes vagy ...ha kiderul hogy egy semkire kello eloskodo vagy hidd el repulsz :)
2017. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A senki kis lúzer megfektet egy diplomás nőt... akkor is csak egy bőrrel burkolt vibrátor leszel.... :D


'Mindig itt dől be a párkapcsolat :-) '

Látod, hiába minden, neked egyszerűen fölösleges volt világra jönnöd, ennyi.

2017. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13-as...majd adok aprót neked a moziba mikor veszem a pop-corn-t :-D
2017. jan. 21. 15:37
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
aranyos vagy, de én minden este a diplomás kedvesemmel alszok el, moziba meg én is járok - és nem egy nagy hazugság az életem.
2017. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok,de pár fokkal így is előrébb vagyok nálad,mert legalább annak nem kamuzgatok,akit szeretek.Szóval ezt elqrtad.
2017. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
17%

És még én éreztem magam szarul amikor azt füllentettem, hogy az áruházban ahol dolgoztam én voltam a főnök, meg hogy NB1-ben fociztam, közben meg csak megye 1-ben.

De ez a kamu duma mindent visz. Ha kapcsolatot akarsz akkor hülyeség kamuzni, de ilyen dumával és anyagi hátérrel csomó egyéjszakást összehozhatsz úgysem tudják meg olyan ostobák a nők :D

2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan a stílusod, mint a lottó győztesé, aki veri a mellét, hogy mekkora királyul ikszelte a számokat ezt csinálja bárki utána :D Te is tudod magadról, hogy semmire nem lehetsz büszke, ezért is szégyelled magad a lány előtt és hazudsz.
2017. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
El kellene kezdened létezni. Valamit létrehozni, ha már ennyi erőforrást használsz el. Így lényegében csak rombolsz.
2017. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"majd adok aprót neked a moziba mikor veszem a pop-corn-t :-D"


Mert a moziban popcornt venni ekkora kiváltság? Azt csak a menő, pénzes jancsik csinálják? De jó! Akkor én is menő, pénzes jancsi vagyok :O :)

2017. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!