Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, ha ilyenekért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, ha ilyenekért idegesít a párom?

Figyelt kérdés
Idegesít, és szóvá is teszem neki, mert a lány párom mindent elejt, összetör, elront, elbénázik, nem sikerül neki, elsóz, sótlannak csinálja, nem ér oda, nem talál oda, nem tudja, érti, stb... Egyszóval a párom egy béna! Egyúttal imádom benne, nagyon aranyos ezért is meg minden, de néha még az agyamra is rámegy a bénasága... Fiú vagyok ő meg lány, csak azért írtam ezt le az előbb is hogy ő a lány. Mit lehet tenni ezért? Volt már veszekedésünk abból is hogy poharakat tör össze, mert idegesít, kárba vész meg minden tiszta szilánk lesz emiatt, az ő bénázása miatt...
2017. jan. 21. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy figyeljen oda jobban! Bátyám is ilyen pohár leverős, ebbe-abba megbotlós, belerúgós volt annak idején. A vicc az volt, hogy nem az volt,hogy ő nem figyelt oda, hanem az volt a hibás, aki az asztal szélére tette a poharat ami egyébként nem volt annyira a szélén,hogy ha kicsit oda figyel az ember akkor ne verje le. :)
2017. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normalis, valoszinuleg kisse ideggyenge vagy, ha ezeken kepes vagy idegesiteni magadat.
2017. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a bénázós lány, és kiírtál magadról egy kérdést. Ha eltaláltam, ne merj lepontozni.
2017. jan. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Mit csodálkozol, hogy ideges, ha mindenért lecseszed... Az csak egy pohár... Fogyó eszköz... Ki nem tört már el poharat??? Bár lehet megérne egy orvosi kivizsgálást, ha sűrűn előfordul...
2017. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, szerintem nézesd meg magad pszichológussal, egyuttal felköphetsz és aláállhatsz, amiért igy beszélsz arrol, akit (elvileg) szeretsz. Undorito, ne csinálj ugy, mintha te még semmit nem törtél volna össze.

És megértem a párodat, én is zaklatott lennék, ha a barátom folyton azt éreztetné velem, hogy szerencséetlen vagyok.

Hagyd el, sokkal jobbat érdemel nálad, olyasvalakit, aki elfogadja, hogy kicsit ügyetlen.

2017. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, ezért tudom, hogy ő ilyen. Nem tudsz vele mit kezdeni. Ha ezért leszidod, csak még idegesebb lesz és többet szerencsétlenkedik. Vegyél műanyagpoharakat és ha sótlan lesz a kaja, sózd meg utólag!
2017. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!