Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban vagyok 1 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban vagyok 1 éve, és egyik napról a másikra változtak a dolgok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A párommal az elmúlt napokban beszéltünk a jövőbeli együttélésről amit elméletileg mind a ketten szerettünk volna. Viszont mivel az Egyesült Államokban lakik, nehéz kivitelezni. Arról beszéltünk, mikor és hogy. Nem találtunk jó megoldást a közeli jövőt tekintve, ezért kissé nehézkes volt a téma. Felvetettem neki hogy ide költözhetne egy kis időre, csak ötletként. Elköszöntünk és másnap reggel az az üzenet fogadott, hogy egy hónap szünetet kért. Ez nálunk eddig sem így működött, nem a tér adásával van probléma, hanem hogy az az idő alatt nem tartanánk a kapcsolatot. Elmondtam neki hogy nem szeretném ezt, és miért nem, amire egész nap nem válaszolt (ilyen még nem történt), aztán azt írta nem érzi jól magát a jövőnkkel kapcsolatban. Felvetettem egy új ötletet, amire azt mondta tetszik neki, de nem. Megpróbáltam felhívni és kinyomott, később megint, ez sem történt még meg soha. Beszélgettünk egy kicsit, elmondtam neki hogy én nem úgy látom a dolgokat ahogy ő, én hiszek a kapcsolatunkban és megkérdeztem magyarázza el mi történt, de se arra nem hajlandó se hívásban beszélni. Voltak már vitáink, de soha nem így nézett ki, mindig szetetett volna kommunikálni az okokról és a véleményéről, de most megijeszt. Mitől lehet ez? Szeretném megérteni, de ő nem segít.
2017. jan. 24. 02:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris ő nagyon messze van tőled, így mégcsak azt se lehet megoldani hogy akár havonta-2 havonta ide-oda rohangáljon valamelyikötök meglatogatni a másikat, na meg persze anyigalag sem.

Ami azt jelenti ti egy tavkapcsolatban vagytok ami ideig óráig működik de utána ha nem lép valaki, akkor szép lassan az egyik fél már kiszeretne szállni ebből mert nem látja értelmét.

Nem beszéltetek meg semmi konkrétumot hogy meddig fogtok így lenni így elöbb utóbb számitani lehetett arra, hogy az egyik félnek nem fog tetszeni a dolog mivel te sem akarsz kiugrani és neked is egyszerűbb lenne ha ö jönne haza, viszont ő meg ezt egyértelműen nem szeretné ami nyilván érthető mert nem akar mindent felrúgni maga mögött és ide visszajönni (főleg nem itthoni életszinvonalhoz visszaszokni).

Ha egyikötök sem akar költözni, akkor valoban nem lenne hülyeség lezárnotok.

Egy a lenyeg ne azért költözz ki Amerikába, mert ő különben megsértődik. Itt egy kompromisszumot kellett volna normalisan talalni es megbeszelnetek melyik lenne a logikusabb és az alapjan szabad döntést felajanlani a masiknak.

Ő töle viszont elèg gáz volt ez a hirtelen hiszti és harag, mert elkellett volna mondania egyenesen es nyiltan mit szeretne ész kész nem pedig 1 honapos szünetekkel fenyegetözni, mivel "amugysem talalkoztok túl sürűn". Én nem hivogattam volna es írogattam volna a helyedben neki eszetlenül, hanem megirzam volna neki en hogy kepzelem el és ő hogy kepzeli beszeljük meg aztan ha senkinek se jó akkor off.

2017. jan. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Természetesen ez csak egy pontig működik. A fél aki szeretné ezt lerövidíteni, az én vagyok. A probléma az az, hogy csak házasság által költözhetnék ki, ami nyílván korai. Ezért vetettem fel hogy költözzön ide egy időre, nézzük meg szeretnénk-e ezt komolyabbra fordítani. Aztán mivel ezt nem akarta, azt mondtam akkor azt gondolom nem kéne időpontot kitűzni hanem megpróbálni minél több látogatást amíg késznek nem érezzük magunkat a házasságra, legyen az egy év vagy öt, mert nekem megéri várni. Na és ez volt amire azt mondta jó ötlet, de nem.

Az irogatás rossz szokásom, nem bírom elviselni ha magyarázat nélkül ignorálnak.

2017. jan. 24. 02:42
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Úristen jó erőszakos nő lehetsz ahogy előttem írták a férfiaknak rémisztő ha 1 nő fut utánuk és örökre elűzöd ,azzal tehet jóvá ha nem irogatsz neki nem hívogatod mert 1 zakkant tyúknak tart így is

előbb utóbb ő keres ,de remélem nem ugranál a nyakába hanem mivel bunkó volt tartanád magad annyiba hogy kicsit duzzogsz,mert a férfi szeret megvivni a nőért ,de így csajszibarack elüzted

ha nem hív már vagy nem keres tanulj a hibádból és legyen nő tartásod had teperjen ő

2017. jan. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"...ők úgy neveznek minket magyarokat hogy az éhesek ,olyan primitív buta szegény népnek hisznek minket hogy az elképesztő"


Jó nagy hülye vagy, ha ebbe nem a hungary/hungry szójátékot látod, hanem a lenézést.

2017. jan. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jó naív lehetsz a szünet = másik nővel
2017. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez de beteg kérdés... Szerinted mi a távkapcsolat lényege? Már 50-100 km-ről is azzal kefél akivel csak akar! Nem hogy így hogy a világ másik felén van....
2017. jan. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a cécót még távolról sem nevezném párkapcsolatnak. De még távkapcsolatnak SE. bocs...
2017. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Barmivel jossz neki o mar eldontotte,hogy vege.Ne alazkodj meg elotte,hanem vedd a lapot es zard le te is,nincs mas valasztasod sajna.
2017. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Úristen jó erőszakos nő lehetsz ahogy előttem írták a férfiaknak rémisztő ha 1 nő fut utánuk"


Az miért erőszakos, hogyha szeretne vele lenni és komolyra fordítani a kapcsolatot?

Más kérdés, hogy kérdező, találkoztatok már egyáltalán vagy mióta vagytok együtt?

2017. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ezért vetettem fel hogy költözzön ide egy időre, nézzük meg szeretnénk-e ezt komolyabbra fordítani. Aztán mivel ezt nem akarta, azt mondtam akkor azt gondolom nem kéne időpontot kitűzni hanem megpróbálni minél több látogatást amíg késznek nem érezzük magunkat a házasságra, legyen az egy év vagy öt, mert nekem megéri várni."


Szuperül összefoglaltad. Ezt az egészet csak te sietteted/akarod. Felhoztad neki, hogy költözzön ide, próbáljátok ki, egyáltalán menne e, ő pedig nem akar költözni > ki sem akarja próbálni, menne e, teljesen egyértelmű, hogy ő nem tervez veled. Ilyen távkapcsolatban egyéént hogy tervezed, hogy egyszer csak készen állsz majd a házasságra? Ezt neki is így megmondtad skypeon? Hogy figyu, beszélgessünk még pár évig, aztán majd összeházasodunk? Én is menekültem volna, mondom ezt nőként.

Ne írj neki többet, várd meg, míg kicsit átgondolja, és aztán vagy jelentkezik, vagy nem.

2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!