Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a kapcsolatunk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolatunk, ha nem bírom a barátom húgát?

Figyelt kérdés
Eddig azért voltunk el a barátommal, mert a húga már nem velük lakik hanem a barátjánál.De amikor jönnek annyira ideges tudok lenni.Akár jóba is lehetnénk mert két évvel fiatalabb nálam, de úgy idegesít hogy a barátomon lóg.Tudom a húga meg minden, de gondolhatjátok milyen lehet amikor jönnek látogatóba... a csaj lóg a barátomon, a csajon meg a palija.És ő a kis aranyos meg minden, amikor veszekednek a barátjával mindenki a csajt sajnálja, pedig azért nem mindíg van igaza ahogy én látom de nem akarok beleszólni.Egyszerüen idegesít...a barátomnak meg nem mondhatom.Próbáltam jóba lenni vele, de nekem ez nem megy.
2007. nov. 20. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dudás egy csárdában?

Nos nálunk apámék fúrják a kapcsolatunkat,illetve a Kedvesem nevelőanyja sem szeretne minket együtt látni.Mit értek el vele?Nagy büdös semmit!Amikor valamelyik nekilát fúrni,akkor kiakadok Atillámnak,vagy ő dühöngi el nekem.

Most hol tartunk?Első gyemekünket várjuk.

Fontos a család,és tudni kell mérlegelni.A csajhoz meg néha igazán vághatsz jó pofát te is.Mi is elviseljük a családunkat havonta egyszer.Nem kell jóban lenni,el kell tudni viselni.Nem hiszem,h emiatt szakítani kellene.

2007. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló a szitu. Mi már 6 éve élünk együtt, szerencsére külön a családtól. A hugával a legjobb barátnők lettünk az elején, de aztán nagyon eltávolodtunk. Amúgy köztünk is 2 év van. Valamiért olyan szinten pipa rám, hogy közölte a férjemmel, hogy amíg velem van, addig hallani sem akar róla. .... A páromat aztán nem nagyon hatotta meg, akkor nem keresi őt. .... A lényeg az, hogy légy mindig türelmes vele. Ha kiakaszt, akkor se mondj neki semmi bántót, mert csak rajtad csattanhat az ostor. És ha a párod szeret, akkor nem fog neki problémát okozni, hogy nem jössz ki a hugával. De azért tégy meg mindent a normális viszonyért.
2007. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek színtén húga van és nem felhőtlen a viszonyunk - úgy látszik mindenhol előjön a féltékenység ebben a tipikus helyzetben. A húgok féltékenyek a bátyjuk párjára, de higyjétek el és figyeljétek meg, a bátyák is a húgok párjára, csak másképp jön elő. Ez teljesen természetes de meg kell próbálni kezelni. Ha nem megy, ne erőltessük, de az ember tényleg nem válogathatja meg a családját és a "járulékos" családtagokat... Ki lehet bírni az összejöveteleket, legfeljebb lehet ritkítani. Szakítani nem érdemes emiatt, de ha a párod nem melletted áll ki, nem érdemes benne maradni a kapcsolatban, szerintem az hosszú távon mérgező lehet.
2007. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
probálj meg az ilyen családi összejövöteleken önnálosulni és ne foglalkozz anyit a pároddal beszélges jol el az anyosoddal amig a hug kiéli magát a bátyán. együtt nőtek fel és most csak havi egyszer látják egymást valahol meg lehet érteni. de mond meg a párodnak h oké te engedsz a dologbol de ugyanmár akkor a drága huga is tegyen valamit az ugy érdekében
2007. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugy volt hogy én nem birtam a barátnőm öccsét, és ugy gondoltam hogy az öccse sem bir engem, de ugy nem törödtünk egymással köszöntünk egymásnak, és ennyi. késöbb mondta abarátnőm hogy az öccse azt mondta hogy megérti hogy velem jár, mert tök jó pasi vagyok. :-)

nem is utált csak én hittem azt utána már dumálgattunk, és tök jól kijövünk, sőt!!! csak megekllett ismerni! szerintme probáld emg megismerni a hugát!probálj vele dumálni hogy miket szeret csinálni meg ilyesmi, tudom h lehetetlennek gondolod de kituggya leeht tök jó fej, egy próbált meg megér! hajrá!

2007. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!