Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem azt mondta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta, hogy nem tetszem neki, és sosem voltam olyan sovány, ami neki tetszett volna. Hogyan lehet ezután megmenteni a házasságot?

Figyelt kérdés
Nem akar válni, de emiatt sincs testi kapcsolat közöttünk. Összeomlottam. Ha ke is fogyok, és vétgre megfelelrk neki, akkor is úgy érzem hazugság volt a kapcsolatunk. Hogyan másszak ki ebből a gödörből?

2017. jan. 25. 08:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt a szöveget megkaptam 53 kgosan, rendszeres sport mellett, ugyanis kicsi a mellem és szélesebb a csípőcsontom, tehát az alakom nem az ideális homokóra. Ekkor megcsalt egy dagadt, alacsony, nagymellű műnővel. Szegény, biztos nem bírta már hogy ennyire jól néztem ki. :"D

Na mindegy szakítottunk és plusz 3 kilóval is szeret az új párom, szőrösen meg betegen meg akárhogy.

2017. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Van aki meg vékony nőt vesz el, mert felvállalni már nem akarja, hogy a husisabbra gerjed jobban.
2017. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy ekkora tahó a férjed.

Nem azzal volt a probléma hogy meg mondta hanem azzal hogy el vett feleségül. Mert ha ő tényleg így gondolta akkor megalkuvásból nem kellett volna meg kérni a kezed és összeházasodnotok sem kellett volna. Így el pazarolt a te életedből is rengeteg időt és el vette annak a lehetőséget hogy tényleg egy olyan part találj aki szeret, megbecsül és úgy szeret ahogy vagy.

Azért kiváncsi lennék a párod mennyire egy adonisz mert kétlem hogy az lenne. El városok persze vannak.


Azt tanácsolnám a te érdekedbe hogy ad be a válókeresetet, kezdj el egészségesebben étkezni, sportolj. Nem kell ki gyúrni magad ha nem akarod de egy héten egyszer kétszer járt el spinningelni, jó kis testmozgás lehet égetni a kalóriát.

Persze nem kell csontváz szintre lefogyni csak magadhoz képest amikor te már jól érzed magad a bőrödbe. Ezt meg már csak szinten kell tartani.

De semmi kép sem miatta!

MAGAD MIATT.

Azért hogy magadnak tetszedj és hogy egészségesebb legyél, ez a legfontosabb.

A férjed nem érdemel meg ha ő így rendezi a dolgokat.

Hidd el fogsz találni ez olyan férfit aki igazán szeret külsőleg belsőleg.

Én nagyon szurkolok neked.


21/L

2017. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, őszinte részvétem, hogy ilyen tahó férfit a férjednek kell hívni!


Biztos nem menteném meg a házasságunk, még ha gyerekünk van akkor se! Nem lennék hajlandó együtt élni olyan férfival akinek nem tetszem, sőt soha nem is tetszettem.

Nem értem miért vett el ha ez a véleménye?

Nem tudom mióta vagytok házasok, de, hogy ennyi ideig hazudott...


"Varga Csabesz nevű felhasználó:


Elvárjátok, hogy egy férfi őszinte legyen, de ha megmondja nyíltan a véleményét, akkor minden "hazug pofájúnak" el van mondva?"

Itt nem az őszinteséggel van a baj hanem, hogy x idő után mondta el. Vajmi keveset értesz a nőkhöz ez biztos....

2017. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!