Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamivel megbánt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamivel megbánt a párom, másnap miért azt írja (SMS-ben), hogy "bocsi", a normálisabb, "ne haragudj" helyett?

Figyelt kérdés

pl tegnap rajtam töltötte ki a munkahelyi problémáit

ma ezért kaptam egy "bocsi"-t

olyan idegesítő, hogy így én nem tudok megbocsizni

én ilyet akkor mondok, ha vmi bnőmnek véletlen a lábára lépek, vagy ilyen hülyeségeknél

nem akkor, amikor a szeretteimet megbántottam

ma mit írjak így neki vissza?

pl ezt?: bocsi, de ma nem megyek át hozzád.

ez jó szerintetek???


2010. máj. 6. 13:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

de akkor kiirta volna a szót rendesen, hogy bocsánat, vagy bocsánatot kérek...nem azt, hogy bocsi.

160 karakterbe szerintem beleférhetett volna....

Vagy Magyarországon minden betűért kell fizetni az SMS-ben?

2010. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

megírtam, hogy bocsi, ma nem megyek, éshogy remélem nem sokáig lesz ingerült, meg olyan fásult

azt már kihagytam, hogy mert ez nekem nem jön be.

1-2 óra és válaszol. így szokta

köszönet az eddigiekért

2010. máj. 6. 14:18
 13/21 A kérdező kommentje:

amúgy jut eszembe eddig csak írásban kért bocsit

szóban soha nem mond ilyesmit, akkor sem ha nyilvánvalóan kiderült valami vétke. olyankor is csak ordít és védi az igazát, ami fehéren-feketén kiderült, hogy kamuzott

2010. máj. 6. 14:24
 14/21 anonim ***** válasza:

Úristen.. jó a kapcsolatotok egyáltalán? Szerintem jól tetted, hogy ezt írtad neki, még ha ez gyerekes is.. lehet a fiatal korom miatt mondom?:D Véleményem szerint akkor lehet jó egy kapcsolat, ha nem az sms-ben beszélitek meg az ilyen bocsánatkérős dolgokat. Az ilyen dolgok akkor az igaziak, ha azt szemtől szemben mondjuk egymásnak...


72es

2010. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ő azt hiszi magáról, hogy egy szent

bármilyen veszekedésnél mindig én vagyok a hibás, ő soha.

tehát minden kibékülést még nekem kell kezdeményeznem

csak ugye kezdem unni, hogy sokmindent megenged magának, köztük azt is, hogy ha a főnöke leoltja, akkor velem flegmázzon és másnap "bocsi"

2010. máj. 6. 14:37
 16/21 anonim ***** válasza:
sok pasi ilyen amúgy. néha a barátom is, de ő még csak 18 éves. amikor megemlítem neki, h nekem ez így rossz, akkor általában veszi a lapot és elnézést kér, de nem mindig azonnal. te is beszéld meg vele a gondjaidat, mondd meg h kezdesz besokallni, az nálam mindig hatásos, ha meg nem, akkor kár erőltetni. 18/L
2010. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

még mindig nem írt vissza

gondolom éjszakára kapok jóéjt sms-t és kész

mit ne mondjak, tényleg kezdek kiábrándulni

2010. máj. 6. 15:49
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, hogy ne rajtad töltse ki a haragját.... egyépként hány éves vagy? és a pasid? Beszéld meg vele ez a lényeg...
2010. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
még mostanig se irt vissza?
2010. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

visszaírta, még aznap, hogy ok, akkor majd holnap tal.

erre én írtam, hogz felőlem be is fejeyhetjük a kpacs-t, mert úgyérzem, hogy nem szeret

erre kijött hozzám, és személyesen elhívott magához

hétvégén nem győzte bizonygatni hogy szeret

kedves, hogy kérdezted :)

2010. máj. 10. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!