Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem miért akar visszakapni, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem miért akar visszakapni, ha?

Figyelt kérdés
Voltak beköpései amig jártunk. Pl az, hogy a pasik azért nem akarnak megházasodni mert a nőknek van havibaja. Igy egy hétig nincs szex. Ez után is vele maradtam mert azt hittem majd változik.. Aztán azt is mondta nem baj ha senkinek másnak nem is tetszem, ő szeret.. Meg amikor híztam 2 kilót és felment egyet a nadrágméretem, azt mondta meghiztam.. Benne volt majdnem 100 kiló és nincs 180 cm magas.. De aztán kiderült, hogy azért volt velem mert velem pózolhatott, másoknak mutogatott hogy milyen párja van.. Ezt maga mondta.. Hogy így őt is más szemmel nézik.. Aztán amikor otthagytam , azt mondta úgyis ne csodálkoztam ha újra összejövünk a sors kiszámíthatatlan. Csak nevetnk tudom rajta.. Minek akar velem újra összejönni ha úgysem voltam elég jó neki?
2017. jan. 25. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En leginkabb azt nem ertem, hogy minek allsz meg vele szoba.
2017. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert dugásra meg másnak mutogatni továbbra is jó lennél és most, amikor hoppon maradt, rájött, hogy lusta ahhoz, hogy más punci után nézzen.

Ha visszamész hozzá, meg is érdemled, hogy ne tiszteljen.

2017. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovis ...
2017. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs visszamenni hozzá.. Soha az életben.
2017. jan. 25. 12:29
 5/11 A kérdező kommentje:
De ezek nektek mennyire súlyos dolgok? Mert van, aki szerint semmiség és majd változik idővel. De nem változott, mindig csak rosszabbodott a helyzet. Amikor találkoztunk és pl beszélgettem volna, mert napok óta nem találkoztunk, ő ekkor is csak a fizikai kontaktust kereste, fogdosott, hiába szóltam neki, hogy ne a város közepén..
2017. jan. 25. 12:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég súlyosak :D

velem biztos hogy egy ,,férfi'' se lenne ilyen bunkó, mert páros lábbal repiteném ki...

2017. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az nekem mennyire súlyos, ha a párom egy rongynak néz? Szerinted?
2017. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez elég súlyos. A pasas egy bunkó, de ezt te is tudod.
2017. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Látod nem tudom, mivel 8 hónapig voltam vele kedves és jártam a kevében ezek ellenére.. Sajnáltam a nehéz körülményei végett, és meg akartam változtatni agobdolkodását, hogy megbecsülje magát.
2017. jan. 25. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont az a baj, hogy már így is többre becsüli magát, mint amit ér.

És azért mondott neked ilyet, mert még mindig ott tart, hogy nem fogsz te kelleni senkinek, és majd mész még vissza hozzá sírva, mert ilyen szuper jó pasi nem terem minden bokorban.

Nem téged akar visszakapni konkrétan, csak így adja tudtodra, hogy te fogod magad visszasírni, mert nála jobbat nem találsz.


Aztán ő lesz a legjobban felháborodva, ha te hamarabb találsz új kapcsolatot. Úgyhogy sok sikert! ;)

2017. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!