Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a "barátnőmet". Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a "barátnőmet". Mi legyen most?

Figyelt kérdés

Ráadásul úgy, hogy alig pár hete ismerem és vagyunk "együtt". Sosem tettem még ilyet korábban. Soha.

Szexkapcsolatnak indult az egész, és végül mindketten többet kezdtünk látni bele. Én mindenképpen párkapcsolatot szerettem volna mert beleszerettem, teljesen elvette az eszemet. Ő meg csak játszadozik, kihasználja, hogy érzek iránta valamit. A legjobb az egészben, hogy ő is akarja, mondták nekem a barátnői nemrég, és én is láttam már rajta hogy komolyodik.

De ő gondolom azt hitte vicces lesz engem folyamatosan féltékennyé tenni és húzni az agyamat a hülyeségeivel, játszani az elérhetetlent. Mivel még nem voltunk együtt csak "barátok" ezért folyton húzta az agyamat más fiúkkal, élvezte hogy féltékennyé tehet pedig nem nagyon mutattam ki de mégis tudta. Aztán csak lefeküdt az exével a hétvégén amíg én szó szerint fagyoskodva vártam rá órákon keresztül. Amikor megtudtam nem bírtam magammal és levertem neki egy hatalmas pofont. Ő csak nézett majd elviharzott.

Már nem akarok tőle semmit ezek után, de mégis ezt nem kellett volna. Nem akarom látni mert undorodok tőle de bocsánatot szeretnék kérni ezért valahogy mert tudom, hogy ilyet egyszerűen lehet teljesen mindegy mit tesz a lány. Hogyan kérjek tőle bocsánatot? Személyesen szeretnék esetleg vinnék neki virágot vagy ilyesmi.

Hülyén hangzik de tényleg nagyon megszerettük egymást egészen addig jó volt amíg nem jött rá, hogy szeretem.

De mostmár mindegy ez a része a dolognak mivel ő is megbocsájthatatlan dolgot tett meg én is. És ne gyertek azzal ,hogy "dehát nem is voltatok együtt" ez tök nem számít, az én szemembe tett olyan dolgot és nálam ezzel vége.


2017. jan. 26. 16:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ne erőltesd az egészet. Ha beszéltek, mondd meg, hogy nem kellett volna megütnöd és sajnálod, aztán pedig határozottan zárkózz el tőle és ne hagyd, hogy belevigyen valami guilt trip játszmába. HAgyd magad mögött ezt az egészet, totál egészségtelen, amit leírtál. És máskor ne hagyd, hogy így húzzanak és megalázzanak.
2017. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell/nem is tudsz bocsánatot kérni. Ezt a pofont ezért szülő szokta adni a gyerekének, hogy ne a nagybetűs életben keljen kapnia a hibái miatt. Nem mondom, hogy ez jó, de amit a szülő múlaszt el azt a környezet pótolja. Itt is ez történt.

30/f

2017. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
A csaj helyeben én tökön rúgtalak volna majd a tűsarkam a fejedben àllitanàm!
2017. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem keresném a helyedben. Ennyi volt, tanulj belőle.
2017. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
3as. Ilyen mentalitással biztos mindig "elharapod a szádat" ;)
2017. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Jó nagy moslék vagy. Szerintem ne keresd semmilyen módon a csajt, ne kérj bocsánatot se, mert úgysem ér semmit, már leírtad magadat.
2017. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

3-as:


Mi van agresszívka, viszket a punci? :P

2017. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg nem csak a kérdező a moslék. Tény, hogy verekedéssel semmit se lehet megoldani de azért ezt megérdemelte, mondom úgy, hogy nő vagyok szintén.

Gyerekes ösztön-liba.

2017. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges azon vitázni, hogy melyiküknek "lenne igaza", mert egyébként is már megtörtént a dolog, és ami azt illeti, mindketten vétkesek. Kérdező, te viszont szerintem ne kérj bocsánatot. Minek? Mi változna ezzel? A nő helyében ezek után akkor sem akarnék felőled semmit hallani, ha "megérdemelten" kaptam volna a pofont (márpedig, akármi is történt, a pofon nem megérdemelt, nem az apja vagy, hogy nevelgesd, az indulatait meg felnőtt ember igenis tudja már kezelni), de amúgy is, miért akarod, hogy a hűtlen, semmirekellő liba, aki semmibe vette az érzéseid, bármilyen pozitív véleménnyel legyen rólad? Így legalább megúszod, hogy vissza akarjon csábítani valami undorító manipulatív trükkel és megmentetted magad egy eleve pocsék kapcsolattól. Tanulj belőle, többet ne csinálj ilyet, de pitizni se kell utána.
2017. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyik 8, a másik egy híján 9. Amit a csaj tett gusztustalan. De te nem vagy a pasija, vagyis nem voltál. Ez már ugyan mindegy, felejtsd el. Te megbántad és ez azért számít. Már eleve rosszul indult minden. Egy friss kapcsolat virágzik, nem rohad. L
2017. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!