Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nincs szerelem, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs szerelem, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
A párommal már 6 éve együtt vagyunk. kb azóta együtt is élünk. (én nő 27, ő 31). és valahogy elmúlt minden. nyugodt a kapcsolatunk, kiegyensúlyozott, támogatjuk egymást mindenben, kicsit összeköt minket a munka is. szóval minden jó. de úgy érzem részemről elmúlt a szerelem egy fél éve - éve. próbáltam változtatni rajta, de már nem tetszik a külseje, már nem vagyok vele olyan jókedvű, boldog, vonzanak már férfiak is. persze soha nem csalnám meg meg nem is flörtölök meg ilyenek, csak tetszenek pasik, vágyom a szabadságra, a flörtölésre. mit tehetnénk? de jó vele, meg minden, szeretem, csak nem szerelemből. még fiatal vagyok ehez? vagy előbb utóbb ez várható? jó lenne tudom, hogy ilyenkor mi a normális megoldás mert lassan gyerek, család kell. én meg vágyom a bulira, szabadságra. vagy fojtsam el? nem tudom.. tanácstalan vagyok.....
2010. máj. 6. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fojtsd el semmiképpen se, mert később bánni fogod. Nyilván nem ő a nagy ő, ha röpke hat év után kifulladt a dolog.
2010. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
várj még
2010. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne várj vele :) Cselekedj! Nem feltétlenül vagy benne a "korba" fiatal vagy még,nem hiszem, hogy le kéne magad kötnöd ez a férfi mellett. Sok sikert :)
2010. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hello!szerintem egy cipoben jarunk mi is 7 éve vagyunk eggyutt es en is igy erzek.nemtudom mit lehetne tenni,de szerintem nekem a szakittas lessz a megoldas.
2010. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már elnézést a kifejezésért de ilyen segg arcúak vagytok.Nem tudjátok hamarabb kinyitni a szátokat ti nők mindent a végén mondtok el.És csak azt nézitek hogy nektek mi a jó.Arra biztos nem gondoltál hogy milyen érzés lesz a másiknak ha egyik napról a másikra elhagyod.
2010. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal kéne megbeszélni! Meg aztán hol az őszinteség? 1éve hitegeted h szereted? Nemár, ez tök gáz!

Mi az, h fiatal vagy-e meg ilyenek? 27évesen már férjnél kéne lenned, és gyereket nevelned.

Nem szabad elfojtani magadban semmit, az hagy jöjjön ki, mert utána depis leszel, nem kicsit!

Az első hozzászóló válaszán mosolyogtam, h "röpke 6 év", hát sztem az soknak mondható. Vki 2év után férjhez megy..de jó is h vártál, mert ígyis-úgyis ez lett volna a vége.

Ülj le vele, beszéljétek meg, mondd h benned elmúltak az érzések, és neked menned kell...



Nehéz 6évet csak úgy elfelejteni, de kezd el most és akkor még bolodg lehetsz!

2010. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már egy ideje sok a probléma közöttünk és ő nem hajlandó sohasem változtatni semmin, soha sincs kedve semmihez, ami velem kapcsolatos. én mindig mindent megtettem, megteszek érte és még beszélgetni is szoktam vele, de úgy tesz, mintha meg sem hallana, mivel nem szeret a problémákról beszélni. nem akarok még szakítani, mert lehet, hogy ez csak egy időszakos állapot, ami majd megváltozik, csak kíváncsi voltam mások véleményére is. köszönöm
2010. máj. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!