Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereted a barátnődet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted a barátnődet, hagynád hogy ilyen helyen lakjon?

Figyelt kérdés
Közös albérletet felmondtuk,sok tartozás felhalmozódott,1ütt nem tudtunk volna menni sehova,és hogy lényegesebben kevesebbe kerüljön a lakhatásunk,és az előzőt tudjuk rendezni,így ő az ismerőséhez ment(nagyon szép lakás),némi pénzt kell neki fizetni érte,én ismerőshöz/rokonhoz nem tudtam,gyorsban 1 szobát kellett kivennem,ez az 1 volt,nagy nehezen találtam ezt is,telefon,és szemle nélkül megérkeztem a pakkommal,úgy voltam vele valahol kell aludni h tudjak járni dolgozni.Röviden a mostani életterem : nem egészséges,katasztrófa.1ház alagsora,ami nagy tér,de 3/4 része tele van zsúfolfa,mint egy tárolóban régi,koszos,büdös bútorokkal,régi lakók itt hagyott ruháival,tárgyaival,ezer zsák,pókok,rések a téglák mentén,konyha nincs,ami van gáztűzhely,nem működik,tiszta kosz,egy ujjal nem érnék hozzá,az én kis elszeparált részemen egy kis kanapén alszok,befért pár ruhám,egypár cuccom,van egy régi hűtő,amit órákig sikáltam,az ajtóm nem zárható,a tulaj simán bejárkál az előtérbe néha ha éppen pakolászik.Csövek mennek mindenhol,1dül a padlót tudom tisztán tartani,az szépen felmosható,de ránézésre olyan az egész mint egy igazi igénytelen kupleráj,amit én ki se mernék adni.Még az első napon egyszer látta a barátom,kiakadt milyen hely ez,sürgősen el kell innen költöznöm,nem fog itt hagyni,ehhez képest eltelt 3 hét,esedékes lenne hogy megoldjuk ezt a gondot,mert a következő havi pénzt ide nem akarom már kifizetni,egy fillért sem ér,írom neki hogy utálok itt lenni,stb,1 szavas válaszai vannak,"értem",és hasonlók.És ezen nagyon elgondolkoztam.Ő egy nagyon jó kis lakásban tengeti napjait,onnan megy dolgozni,neki nem kell megbírkózni ilyen körülményekkel,nekem minden nap egy depivel vegyített életérzés,és lazán megkérdezi hogy na mi újság van,miközben minden lelki erőmet össze kell szednem,hogy normálisan bemenjek dolgozni nap mint nap,nem mutatva hogy milyen gondjaim vannak.Tudom hogy ő se akar ott maradni,nem azért ilyen mert hiper-szuper helyen van,azt érzem,mintha élvezné a vergődésemet.Nincs is kedvem már írni neki 1-2 mondatnál többet,olyan mintha cserben hagyott volna,aztán 3 éve vagyunk már együtt.Igaz h csak 3hét telt el,de ha annyira szeretek valakit,nem így viselkednék,jól érzem ezt ? Tudja h szinte csak szendvicset,hasonlókat eszek,és rohadtul nem zavarja,20 perc távolságra lakunk.Ti mit csinálnátok ? Az igaz h az én döntésem volt hogy idejövök más híján,meg tudok aludni valahol legalább,de ezt a hozzáállást nem fogom tudni elfelejteni.
2017. jan. 27. 00:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
49%
A pasid helyében csak akkor mentem volna lakni,ha téged is hozhat.
2017. jan. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%

Értem. Semmi pénzetek, de elvárod, hogy a barátod ismerőse téged is hót ismeretlenül odaköltöztessen.

Dolgoztok mindketten, akkor hogy a fenébe halmozódott fel annyi hátralék, hogy kibaxtak benneteket?

Rohadt felelőtlenek vagytok, minek játszatok felnőttet?

Ha nem akarsz fizetni, keress másik helyet. Miért mástól várod a problémád megoldását?


Mit vársz? "Barátod" kifizeti neked az új albit? Vagy mész a barát barátjához? Az már így is szívességet tett, miért akarna a lakásába egy totál idegen nőt is?

2017. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

Hát de mit vársz? Hogy keres neked új albérletet?

Vagy hogy fizet egy másikat?

2017. jan. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Jézusom,kettes,te akkora baromságokat írsz mint az állat.Nem akartam odamenni ahova ő,nem ezért vázoltam fel a lakásbeli különbségeket,én senkinek nem könyörgök 1 ágyért.sehol,annyi pénzem van,hogy egy szobát kivehessek.Ha nem lenne,nem lennék itt a helyemen,nem élősködök másokon ! Az érzelmi részére vagyok kibukva az egészen !
2017. jan. 27. 01:27
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"nem mutatva hogy milyen gondjaim vannak."


Hát tudod, senki nem gondolatolvasó.

Kommunikációról hallottál már?


A bunkó #2-es vagyok.

2017. jan. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mit fizet ? Közösen fizettünk eddig mindent,nem voltam eltartva basszus ! Na nem is írok ide semmit,mert csak elkap az ideg.
2017. jan. 27. 01:30
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó helyre címezted a kérdést. Ezt a barátodnak kellene elmondanod.

Tudod, a pasik a szóból értenek.


#2

2017. jan. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit csinálnátok?"


Beszélnék vele. Vagy azt nem szoktatok?

Komolyan nem értem, ide kiírod a kérdést, a barátodnak meg nem mondod el, hogy gondjaid vannak. Tudod, egy férfit nem biztos, hogy zavar pár cső átmeneti lakásban. Sőt, biztosíthatlak, hogy ez eszébe sem jut.


N

2017. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mit nem mondok el ? :) Az első naptól kezdve tudja mit gondolok,mit érzek,mert látta ő is a helyet.
2017. jan. 27. 01:39
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem is az a fő problémád, hogy anyagilag képtelen jó körülményeket termeteni neked, hanem az, hogy egyáltalán nem támogat lelkileg sem? Mert akkor teljesen jogosan érzed, hogy cserben hagyott.


Ha nem megértő veled, és a szándékot sem nagyon érzed rajta, hogy javítson a helyzeten, akkor nem szeret igazán. Valami normálisabb ételt azért igazán vihetne át néha, azt csak képes megoldani valahogy.

2017. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!