Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereted a barátnődet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted a barátnődet, hagynád hogy ilyen helyen lakjon?

Figyelt kérdés
Közös albérletet felmondtuk,sok tartozás felhalmozódott,1ütt nem tudtunk volna menni sehova,és hogy lényegesebben kevesebbe kerüljön a lakhatásunk,és az előzőt tudjuk rendezni,így ő az ismerőséhez ment(nagyon szép lakás),némi pénzt kell neki fizetni érte,én ismerőshöz/rokonhoz nem tudtam,gyorsban 1 szobát kellett kivennem,ez az 1 volt,nagy nehezen találtam ezt is,telefon,és szemle nélkül megérkeztem a pakkommal,úgy voltam vele valahol kell aludni h tudjak járni dolgozni.Röviden a mostani életterem : nem egészséges,katasztrófa.1ház alagsora,ami nagy tér,de 3/4 része tele van zsúfolfa,mint egy tárolóban régi,koszos,büdös bútorokkal,régi lakók itt hagyott ruháival,tárgyaival,ezer zsák,pókok,rések a téglák mentén,konyha nincs,ami van gáztűzhely,nem működik,tiszta kosz,egy ujjal nem érnék hozzá,az én kis elszeparált részemen egy kis kanapén alszok,befért pár ruhám,egypár cuccom,van egy régi hűtő,amit órákig sikáltam,az ajtóm nem zárható,a tulaj simán bejárkál az előtérbe néha ha éppen pakolászik.Csövek mennek mindenhol,1dül a padlót tudom tisztán tartani,az szépen felmosható,de ránézésre olyan az egész mint egy igazi igénytelen kupleráj,amit én ki se mernék adni.Még az első napon egyszer látta a barátom,kiakadt milyen hely ez,sürgősen el kell innen költöznöm,nem fog itt hagyni,ehhez képest eltelt 3 hét,esedékes lenne hogy megoldjuk ezt a gondot,mert a következő havi pénzt ide nem akarom már kifizetni,egy fillért sem ér,írom neki hogy utálok itt lenni,stb,1 szavas válaszai vannak,"értem",és hasonlók.És ezen nagyon elgondolkoztam.Ő egy nagyon jó kis lakásban tengeti napjait,onnan megy dolgozni,neki nem kell megbírkózni ilyen körülményekkel,nekem minden nap egy depivel vegyített életérzés,és lazán megkérdezi hogy na mi újság van,miközben minden lelki erőmet össze kell szednem,hogy normálisan bemenjek dolgozni nap mint nap,nem mutatva hogy milyen gondjaim vannak.Tudom hogy ő se akar ott maradni,nem azért ilyen mert hiper-szuper helyen van,azt érzem,mintha élvezné a vergődésemet.Nincs is kedvem már írni neki 1-2 mondatnál többet,olyan mintha cserben hagyott volna,aztán 3 éve vagyunk már együtt.Igaz h csak 3hét telt el,de ha annyira szeretek valakit,nem így viselkednék,jól érzem ezt ? Tudja h szinte csak szendvicset,hasonlókat eszek,és rohadtul nem zavarja,20 perc távolságra lakunk.Ti mit csinálnátok ? Az igaz h az én döntésem volt hogy idejövök más híján,meg tudok aludni valahol legalább,de ezt a hozzáállást nem fogom tudni elfelejteni.
2017. jan. 27. 00:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez nagyon fura.

Az összeköltözés nálam a kapcsolat következő foka. Elhatározás, hogy innentől együtt akarunk élni, élettársak vagyunk, közösen oldjuk meg a problémákat.

Ilyen az, hogy fenn is tudjuk tartani a közös lakást. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy két dolgozó felnőtt hogy kerülhetett ilyen helyzetbe.

Nekem a különköltözés a szakítással egyenlő. Ha egyszer együtt élünk, akkor együtt költözünk. Akkor is, ha gond van. Elvégre nem ideiglenes lakótársak vagyunk, hogy olcsóbb legyen a rezsi!


És erős a gyanúm, hogy pont ez a visszalépés az, ami miatt most te is neheztelsz rá, és ezért viselkedik így ő is. Egyre jobban távolodtok el egymástól. Függetlenül attól, hogy elvileg nem szakítottatok, csak szétköltöztetek.

De ez mindenképpen komoly kudarc, hogy ketten együtt csak ide sikerült eljutni.


Bocs, de szerintem ne tervezz hosszú távra ezzel a kapcsolattal. :(

Az utolsókat rúgja.

2017. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

A lakhatási problémát kicsit félretéve, én azért elgondolkodnék ennek a kapcsolatnak a jövőjén. Együtt lakni nem tudtok, a kommunikáció haldoklik, őt nem érdekli, hogy mi van veled, te már beszélni sem nagyon akarsz vele. Akkor mi értelme ennek az egésznek?

Anno exemmel távkapcsolatban voltunk, mindketten nagyon keveset kerestünk, mégis megoldottuk, hogy együtt éljünk, még ha nem is magas szinten. Két embernek meg kell tudnia oldania az ilyen gondokat, ha boldogan akarnak élni együtt a jövőben.

Első körben keress egy normális szobát, mert a mostani helyen saját magadat is le fogod építeni agyilag. Ha megírod, melyik településen laksz, talán még tud is valaki segíteni innen. Utána pedig gondold át, hogy tényleg ő az, akivel együtt akarsz lenni, és tervezni a jövőt, ha csak 1 szavas válaszokkal képes kommunikálni.


30F

2017. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyáltalán nem várta a kérdező, hogy a barátja költöztesse oda vagy bármi más ilyen jellegű dolgot tegyen.

Ami viszont nekem nagyon fura, az az hogy különköltöztetek. Mi is együtt élünk a barátommal, de ha valami oknál fogva mennünk kellene a jelenlegi albérletünkből, inkább mennénk a híd alá együtt, mint külön, ez biztos, mert már voltunk majdnem ilyen helyzetben.

El sem tudom képzelni, hogy külön költözzünk, még ha csak átmenetileg is.

Beszéljetek ezt meg, mert ebből szerintem hamarosan szakítás lesz.

2017. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%
Amit itt néhány válaszoló ír az egy vicc, látszik hogy a büdös életbe nem volt még párkapcsolatuk vagy ha volt is csak ilyen kamu együttlét lehetett. Nem eltartást kér, hiszen dolgozik ő is. A barátjának meg csak szerencséje volt hogy van egy ilyen ismerőse. Biztos, hogy nem hagynám hogy a barátnőm egy lelakott putriba lakjon. Komolyan nem gondol bele abba hogy amíg ő a haverjával sörözget, nézi a nagy TV t te kb álomba sírod magad? Komolyan így viselkedünk azzal akit szeretünk? Én a barátod helyébe mentem volna a barátnőmmel a putriba lakni, de ez én vagyok. Nem tudnám magam jól érezni úgy a tuti lakásban, hogy közbe a barátnőm szenved. Sajnos ebben az esetben már erősen kételkedek abban hogy te valóban a barátnőjének számítasz még.
2017. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van azoknak a válaszolóknak, akik szerint nem normális ez így. Szerintem a legtöbbünk volt már olyan helyzetben, hogy kirakták/majdnem kirakták az albiból. Minket is a barátommal, de soha semmilyen körülmények között nem gondolkoztunk volna el azon, hogy külön költözzünk.

Egyébként sem értem... Még itt a fővárosban is 70+rezsiért kapsz akár egy lakást (1 szoba+konyha, de mem putri), ahova lehet menni két főnek és akkor feleződnek a költségek. Szóval nem értem, hogy jött az ki, hogy így olcsóbb? Vidéken ráadásul tuti olcsóbbak az albik, ne mondd hogy nem!

Summa summarum, a barátod nem hiszem, hogy szeret téged. Keress egy normálisabb helyet, majd egy paait is

2017. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Pasit is.*
2017. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Én84 ***** válasza:
75%

A vidéki olcsóbb árakhoz már had szóljak hozzá,így vidéki soproniként.Ott kezdődik,hogy 100.000+2-3havi kaució+rezsi.

És igen,itt kezdődik.

Az 1-2 oldalnyihozzászólást olvasva kerekedtem a szemeim,de látom megjöttek közben az én embereim.

Nem normális,nem korrekt.

Jóban-rosszban.

Szemét egy pasid van!!!

2017. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
Van egy rossz hírem...most fogod megtanulni, hogy csakis magadra számíthatsz.Az életben csak az a biztos, amit te egyedül érsz el.Lehet melletted pár, aki segíthet a gondok megoldásában (te esetedben ez most úgynéz ki nem így van),de sose alapozz erre maximálisan.Csalódott vagy, ez érthető, de állj a sarkadra, nincs más lehetőséged.Egyedül vagy, rajtad múlik a változtatás sikere.Nézz szét, találni fogsz jobbat, csak légy kitartó.A barátod az már csak elméletben van melletted, rá nem számíthatsz, csak magadra!Sok sikert!
2017. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Azért Sopront ne vegyük egy kalap alá a többi várossal, tudtommal ott mindig is pesti árak voltak, de pl egy Miskolc vagy Debrecen jóval olcsóbb azért mint BP.
2017. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"A 40 négyzetméteres lakások 100ezer plusz rezsik."

"Vidéken ráadásul tuti olcsóbbak az albik, ne mondd hogy nem!"

"Azért Sopront ne vegyük egy kalap alá a többi várossal, tudtommal ott mindig is pesti árak voltak, de pl egy Miskolc vagy Debrecen jóval olcsóbb azért mint BP."


Tessék, a 40 nm-es lakás még Miskolcon is legalább 60 ezer forint. Tehát ebből lehet kalkulálni, hogy a nyugati határmenti településeken mennyi lehet. Pestről meg nem is beszélve:

[link]

2017. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!