Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szereted a barátnődet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted a barátnődet, hagynád hogy ilyen helyen lakjon?

Figyelt kérdés
Közös albérletet felmondtuk,sok tartozás felhalmozódott,1ütt nem tudtunk volna menni sehova,és hogy lényegesebben kevesebbe kerüljön a lakhatásunk,és az előzőt tudjuk rendezni,így ő az ismerőséhez ment(nagyon szép lakás),némi pénzt kell neki fizetni érte,én ismerőshöz/rokonhoz nem tudtam,gyorsban 1 szobát kellett kivennem,ez az 1 volt,nagy nehezen találtam ezt is,telefon,és szemle nélkül megérkeztem a pakkommal,úgy voltam vele valahol kell aludni h tudjak járni dolgozni.Röviden a mostani életterem : nem egészséges,katasztrófa.1ház alagsora,ami nagy tér,de 3/4 része tele van zsúfolfa,mint egy tárolóban régi,koszos,büdös bútorokkal,régi lakók itt hagyott ruháival,tárgyaival,ezer zsák,pókok,rések a téglák mentén,konyha nincs,ami van gáztűzhely,nem működik,tiszta kosz,egy ujjal nem érnék hozzá,az én kis elszeparált részemen egy kis kanapén alszok,befért pár ruhám,egypár cuccom,van egy régi hűtő,amit órákig sikáltam,az ajtóm nem zárható,a tulaj simán bejárkál az előtérbe néha ha éppen pakolászik.Csövek mennek mindenhol,1dül a padlót tudom tisztán tartani,az szépen felmosható,de ránézésre olyan az egész mint egy igazi igénytelen kupleráj,amit én ki se mernék adni.Még az első napon egyszer látta a barátom,kiakadt milyen hely ez,sürgősen el kell innen költöznöm,nem fog itt hagyni,ehhez képest eltelt 3 hét,esedékes lenne hogy megoldjuk ezt a gondot,mert a következő havi pénzt ide nem akarom már kifizetni,egy fillért sem ér,írom neki hogy utálok itt lenni,stb,1 szavas válaszai vannak,"értem",és hasonlók.És ezen nagyon elgondolkoztam.Ő egy nagyon jó kis lakásban tengeti napjait,onnan megy dolgozni,neki nem kell megbírkózni ilyen körülményekkel,nekem minden nap egy depivel vegyített életérzés,és lazán megkérdezi hogy na mi újság van,miközben minden lelki erőmet össze kell szednem,hogy normálisan bemenjek dolgozni nap mint nap,nem mutatva hogy milyen gondjaim vannak.Tudom hogy ő se akar ott maradni,nem azért ilyen mert hiper-szuper helyen van,azt érzem,mintha élvezné a vergődésemet.Nincs is kedvem már írni neki 1-2 mondatnál többet,olyan mintha cserben hagyott volna,aztán 3 éve vagyunk már együtt.Igaz h csak 3hét telt el,de ha annyira szeretek valakit,nem így viselkednék,jól érzem ezt ? Tudja h szinte csak szendvicset,hasonlókat eszek,és rohadtul nem zavarja,20 perc távolságra lakunk.Ti mit csinálnátok ? Az igaz h az én döntésem volt hogy idejövök más híján,meg tudok aludni valahol legalább,de ezt a hozzáállást nem fogom tudni elfelejteni.
2017. jan. 27. 00:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
64%
En ilyen tragya helyzetben, inkabb hazakoltoznek a szuleimhez...jobban hangzik mint egy alagsor.
2017. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
32%

1, a párodnak.mákja volt, te is találhatsz másik albit, csak keress, ne mástol várd a csodát

2, ami a baj, hogy különmentetek... mivan?! Ha minket kidobnának innen, ha a híd alá is, de együtt indulnánk, és minden problémát közösen oldanánk meg. Én EZÉRT szakitanék, nem a támogatás hiánya miatt.

2017. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Hozzátenném azt,hogy nagyon sok évig 1dül laktam albérletben,csak akkor még nem ilyen árak voltak.Megbeszéltük a dolgokat,mondtam neki hogy ez a helyzet nem normális,tegyünk valahova pontot a végére,elmondta hogy talált egy házat,ahova oda tudunk költözni reális áron,így megoldódik a probléma szerencsére.Ha érdektelen lett volna,akkor meg maradtam volna itt még addig amíg nem találok 1 normális kiadó szobát.Városban élek,de annyira nincs kiadó albérlet,szobáról nem is beszélve,hogy káosz.Ami van,meg irreális pénzösszeg.Emlékszem még arra annó,hogy amikor az első albérletemet kivettem,nem tudtam választani a hirdetések közül,mindegyik egy árban mozgott,a képek alapján döntöttem.
2017. jan. 29. 15:33
 34/34 anonim ***** válasza:

Ez jó hír kérdező :)

Sok boldogságot nektek. Remélem, most már minden rendben lesz.

2017. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!