Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miiit csináljak? Tudom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miiit csináljak? Tudom, nem lenne helyes, vagy talán mégis? Kimenjek vagy ne? Elküldjem vagy ne?! :S

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú történet... Ha elmesélném, akor bele telne kb egy órába.. De nem szeretnék senkit "eluntatni." bár nem unalmas a sztory kicsit sem :S ... ha valakit érdekel a dolog, teljesen az írjon emailt, vagy valami elérhetőságet adjon :)



Na kedzem az elején..

Van egy lány, akivel köszönőviszonyba voltunk, mind addig, amíg össze nem jöttem az exével.. Pontosabban az exe keresett meg engem.. Tudtam, hogy amit teszek (hogy össze jövök vele) nem helyes, mert a lány (3 éve legjobb barátnők voltunk amúgy, d emostanra csak köszönőviszony) tehát a lány nagyon szerette még a fiút, ha mindne igaz!.. Kimentem az exével, de csak mint barátok.. tényleg végig ugy viselkedtünk mint a barátok.. aztán az egész olyan hangulatos lett.. este volt, esett egy picit az eső én fáztam ő oda adta a kabátját, aztán megcsókolt.. Tényleg minden, mint egy mese :) ... bevallom jó is volt... De őszintén, nagy lelki ismeret furdalásom volt :S Mert én nem olyan lány vagyok, aki rosszat akar egy lánynak, (bár márnemvoltunk barátnők sem szinte)... De éreztem, én így nem érezném magam jól a kapcsolatban, tehát mondtam hogy inkább legyen vége :/ ... hetekig sírtam .. nem tudtam, hogy helyes amit teszek vagy sem.. Mert végülis válaszhattam volna a boldogságot, (mert lehet az lettem volna).. de én nem azt választottam! Sokat gondolkodtam egyébként azóta is!


A lány megtudta a dolgot, hogy az exével "kavartam".. nagy ideges lett, és meg is akart "tépni".. csak hogy az ő szavaival éljek.. Ja és még azt is mondta hogy felgyújt.. 2-3 "barátja" szerint teljesen megbolondult. SZÓSZERINT.. -végülis a szerelembe is bele lehet bolondulni- ...... Már kb 3 hónapja nem beszéltem a lánnyal.. de egyiknap(1 hónapja) ismét megkeresett, (nem személyesen) és mondta, hogy majd még úgy is összefutunk...


Az a helyzet, hogy pár hete ismét beszéltem az exével ... mondta, hogy nagyon rosz neki így, meg hogy miatta akar "megtépni" a lány.. Mondta hogy fog vele beszélni..

És szeretne velem megint találkozni a fiú.. nem mondtam még neki biztos választ, mert magam sem tudom mitévő legyek! Komolyan..folyton csak gondolkozom.. Nem tudom mi lenne a helyes?! ... Kimenjek vele, vagy inkább ne?! Vagy kienjek vele, és mondjam emg neki ismét, hogy nem szeretnék semmit, de barátok maradhatunk.. Vagy mit tegyek?! ... egyébként igazán aranyos fiú.. sőt, jobbat nem is kívánhatnék :/ De ha összejönnék vele megint, lehet nagy lelki ismeretfurdalásom lenne :S De az is lehet, hogy nem .... Foggalmam sincs mit tegyek.. annyira tanácstalan vagyok =/



Elnézést kérek elörre is, a helyesírás hibákért....

Bocsi, hogy kicsit hoszú lett, de remélem elolvassátok :)

És szeretnék mindekit kérni, hogy komolyan válaszoljanak :/ Sokat segítene szerintem...


2010. máj. 6. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van a boldogsághoz, mint ahogy neked is :)

Látszik, hogy érdekled a fiút, és fordítva.

Adj magatoknak egy esélyt. A másik lánynak pedig csak nagy a szája. Szakítottak. Nem láncolhatja magához örökre azt a fiút. Meglátod midnen rendben lesz! Ne foglalkozz másokkal, ne áldozd fel a boldogságod :)

Sok sikert, vigyázz magadra!

19/L

2010. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Háát végig olvastam!


Ezen nem kellene túl sokat gondolkodnod szerintem és a válasz sem bonyolult.


Szóval szerintem, rosszban vagytok a most már volt barátnőddel, tudja hogy kavartál az exével, és legszívesebben kitekerné a nyakad. És hidd el ha nem jönnél össze újra azzal a pasival akkor sem lennétek már többé jóban a barátnőddel soha többé. Ez tuti. soha nem békülne meg.


viszont ha már ez úgysem lesz jó soha, akkor te miért ne lehetnél boldog??? Ne légy hülye! Ne dobd azt ami a legjobb számodra, mert kénytelen leszel később megszeretni azt amit kapsz. Te azt szeretheted és azzal lehetnél akit szeretsz! Tedd ezt.

Legnagyobb baromság és idiótaság lenne ha a várakozást és reménykedést és a kínlódást választanád , a helyett a pasi helyett akivel boldog lehetnél!!!


Legyen eszed!

2010. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Halii

Hagyd a p*csába azt a csajt aki megakar tépni ha legjobb barátnőd volt akkor úgyse mer hozzád nyúlni + eggyáltalán ne legyen bűntudatod olyan lány iránt aki bántani akar téged ez hülyeség...és szerintem nyugodtan próbáld meg a csávóval végülis jóléreztétek magatokat és ha most hagyod ezt a fiút lehet örökre bánni fogod, szóval hajrá! ;) ^.^

16/L

2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is voltam így

csak fordítva

az exem összejött egy csajjal, de közben kibékültünk és dobta a csajt

a csaj azóta is engem utál, holott minek kellett kezdeni egy friss szakítással

2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs, de ezt nem olvasom el!

No Comment!

2010. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Végülis igazatok van ... ha jobban belegondolok!..


Utolsó: senki nem mondta hogy kötelező.

2010. máj. 6. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!