Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Annyira tanacstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Nekem soha nem jott ossze semmi...mar 12 eves korom ota folyamatosan volt baratom vagy kalandjaim...de soha nem talaltam olyat aki szeret es en is szeressem...regen a rendes pasik tetszettek de utobbi 1 evben a roszfius stilus jon be. Most van baratom 2 hete majdnem es tenleg erzem h idovel bele tudnek szeretni es tetszik nagyon is de viszont annyira felek hogy csak le akar fektetni es othagy. Tobszor is utalt arra hogy orulne ha lefekudnek vele deh en nagyon korainak erzem....mit kelene csinaljak???? bocsi hogy hosszu voltam es hogy ekezetek nelkul irtam...15/L es a fiu 16...:D:D
2010. máj. 6. 17:46
 1/4 anonim válasza:
Ha 2 hét után a szexel jön akkor tuti hogy csak megfektetni akar!!
2010. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
várjatok pár hónapot mindenképp mert fiatal vagy és nem tűnik még biztosnak ez a kapcsolat majd ha már fél év mulva is szerelmesek lesztek egymásba úgy tényleg és nem csak azt hiszitek és ő kivárja akkor tényleg szeret, ha nem akkor igy jártatok, de azért ne feküdj le vele hogy ne szakitson!!!
2010. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szex elronthatja azt, hogy a srácban kialakuljon az igazi szerelem érzése, ha van ilyen ennyi idősen a srácokban
2010. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ha már ilyen korán a szexet rebesgeti, ne is álmodj róla, hogy ez a fiú komolyan vesz. Ha komoly kapcsolatra vágysz, lépj ki a mostaniból és hagyd, hogy megtaláljon egy normális srác. Nem kell mindig járnod vkivel, mert azzal nem vagy semmivel sem több. És egy rossz kapcsolatra felesleges energiát pazarolnod.
2010. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!