Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok férfiként tekinteni a páromra mert gyáva volt? 19/L

Figyelt kérdés

Olyan problémám van amiről soha nem gondoltam volna, hogy velem elő fog fordulni. Én világ életembe érzelmes lány voltam, a szexhez is érzelem kell nekem és romantika stb, nekem ezek számítanak. 14 hónapja vagyok együtt a barátommal aki amúgy jóképű szép magas izmos fiú is és megvan a magához való esze, önbizalma is van legalábbis eddig azt hittem. És még mielőtt belekezdtek, én szerelmes voltam a barátomba és szerettem is még most is szeretem de úgy megváltozott valami, amit NEM ÉN AKARTAM. Erről én nem tehetek de ezt érzem.


Tegnap egy szórakozóhelyen volt egy kis összetűzés konkrétan három társaság között (az egyikbe nyilván mi voltunk) a veszekedés tárgya két ember ellentéte volt ami tök elfajult és már így mindenki oltotta a másikat. És akkor az egyik srác beszólt nekem, hogy én is egy kis r*ngyó vagyok egy k*va és, hogy menjek oda sz*pjam le őket sorban aztán a számba g*c*znek stb... A barátom pedig csak állt, nem védett meg nem szólt vissza láttam rajta, hogy be van rezelve. Ez a srác aki ilyeneket mondott rám már régebben is nyomult de mindig elutasítottam. Én veszekedtem vele a barátom kb csak állt majdnem bebújt mögém. Aztán tovább szidott engem meg egy másik lányt is, mindenki előtt megalázóan erre az egyik srác aki a "harmadik" fél társaságából volt odament és lecsapott neki egy hatalmasat, hogy az hátraesett a tömegbe és úgy kellett felkaparni. Ez a srác fele akkora se volt mint a barátom nem is volt nagydarab és elvileg egy nagyon jó barátja annak a lánynak a pasijának (tudom bonyolult) akit szidott a srác velem együtt. Utána megfogta a barátom kabátját oda húzta magához a fejét (azt hittem bántani fogja) és megkérdezte, hogy hogy hagyhatja azt, hogy így beszeljenek a barátnőjével mindenki előtt? És mondta neki, hogy én is hallottam hogy "ő jobbat érdemel nálad". Ez azóta sem megy ki a fejemből. A mai napig nem értem, miért nem szólt közbe hiszen nem visszafogott alkat ő, többször beszólt már másoknak is de még verekedni sosem láttam. Nem az a baj, hogy fél mert mindenki fél, én is féltem. Az a baj, hogy nem kerekedett felül rajta és legalább szóban állt volna ki mellettem. Fogtam közben a kezét, remegett mint a nyárfalevél. Két méteres kézilabdás srác. Hogy lehetett ilyen? Én persze sírtam, de még csak meg sem vigasztalt csak elmentünk és kész hazafelé egy szót sem szóltunk.

A srác jár a fejemben aki megvédett "minket" és amiket mondott, ő igazi férfi volt. Sokat gondolok rá, fogalmam sincs ki lehet Ő. A barátomra meg nem tudok ugyanúgy nézni ezek után, mindig eszembe jut, hogy ott álltam "egyedül" és mindenki nézte és hallgatta ahogy szidalmaz én pedig csak nézek föl rá de nem szól semmit... Annyira bánt ez az egész... El fog ez múlni valaha? Minta magát jobban "féltette" volna mint engem...


2017. jan. 28. 16:28
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Jólvan értem mit akartok mondani. De Ti nem voltatok ott. És én nem azt mondom, hogy álljon bele minden beszólásba amit elejtenek utánam az utcán de ebben a helyzetben ki kellett volna állnia mellettem.

Szerintem aki írja, hogy ismer engem biztosan nem Ő és ez csak kamu. Amúgy meg nem én tehetek arról ha nem akarok semmit a másiktól és nem viszonzom az érzéseit. Barátom van és ezt biztos nehéz megérteni, az, hogy régen mi volt már teljesen lényegtelen. Ja és ha tényleg te vagy akkor jobbulást ;)

2017. jan. 28. 19:47
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mi nem voltunk ott, így nem tudunk pontos választ adni. Nem mondom, hogy mi még soha nem kerültünk konfliktusba, de tettlegességig sose jutottunk el. Ha valaki "erősre" itta magát és kötekedni kezdett egy másik társasággal, akkor elvittük onnan és nem kezdtünk el ugatni nekik mi is.

Ti nem tudom mit csináltatok, de elmondásod szerint két ember veszekedéséből az lett, hogy 3 társaság ment egymásnak és még ki is ütöttek egy gyereket.. Szóval az tuti, hogy valamit rosszul kezeltetek, alapból minek folytatok ti bele? Ismeretlen embereknél sose tudhatod, hogy valami nagy harcművész-e, aki sz.rráver vagy előkap egy kést és megszurkál. Vagy csak simán feljelentenek testi sértésért, nem 15 évesek vagytok könyörgöm, hanem lassan felnőtt emberek. Szerencsétek, hogy az a gyerek nem robbantott ki egy tömegverekedést.

Inkább csináljatok házibulikat, ha nem tudtok viselkedni. Csak ne verjetek szét semmit..

2017. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
65%

Kerestem, de nem talaltam ertelmes valaszt, ezert kenytelen vagyok leirni egyet.

Szerintem egyertelmu, hogy a ferfinak kellett volna vmit tennie.

Azt, hogy eroszakosat vagy nem az emberfuggo.

Kiallnia a baratnoeert(akar kockaztatva a testi epseget) mindenkeppen szukseges lett volna.

Hisz ki vedene meg egy lanyt vagy az o becsuletet, ha nem egy ferfi???

De ha nem akart verekedest azt megertem, de legalabb annyit mondhatott volna hogy: "gyere dragam, inkabb menjunk innen..." de nem az h lesokkol es toled varja a megoldast.

2017. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Bence_ ***** válasza:

Igen lehet, hogy félt.

Ez csak ilyen helyzetben derül ki.

Ha azt írom, hogy megdugnálak akkor mi van? Semmi hiszen egy tök ismeretlen nicknév vagyok Ugyan így ha az a srác azt kiabálja, hogy lila strandpapucs akkor is komolyan veszed?

Kinek nem inge nem veszi magára.

2017. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Szerintem túllihegitek. Hogy jól tette-e a barátod, amit tett, az szubjektív, azon lehetne vitatkozni. De ami szerintem tény, az az, hogy imponált neked egy másik fiú és most össze vagy zavarodva. A körülmények mellékesek. De egy hosszú párkapcsolat, mi több, egy több évtizedes házasság alatt tudod, hányszor lesz hasonló? Csak már felnőtt fejjel nyilván más körülmények között, de a körülmények nem számítanak. De egy ilyen esetben mindig az van, hogy "az a másik", aki egy pillanatra elvette a fejedet, idővel a feledés homályába merül. Hacsak nem keresed vele a kapcsolatot, de az már egy másik történet. És ha szereted a párodat, úgyis újra férfiként fogsz tekinteni rá, ha elmúlik ez a pillanatnyi elmezavar, amit most egy masik fiú okozott - és meg sok fiú fog sokszor életed során, csak majd megtanulod ezeket a helyükön kezelni. 19 évesen ezt még nem lehet elvárni tőled.
2017. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%

Tehát te most belezúgtál egy agresszív srácba, aki erővel rendezi a problémákat?


Dobd a pasid, csak jobban jár.

2017. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
45%
Jöjj össze a kemény gyerekkel! Ő a hozzád való!
2017. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Nagyon sokan lehurrogjátok a lányt de gondoljatok bele! Az első akire bármilyen helyzetben is de számíthatok az a párom!Ha netán arcon csapják a csajt a pasi összepisálja magát és áll mint egy szerencsétlen?? Oké, hogy nem akar balhézni de egy nő arra vágyik, hogy megvédjék ha olyan helyzet alakul ki! A pasinak pedig ösztönösen kellene cselekednie nem csendben várni mint egy kislány! Én szétszaggatnám a fejét annak aki ilyet mondana a páromra!Megszégyenítő, hogy nem védte meg és tök igazad van kedves kérdező! Ha félek egyedül a sötétben fel sem hívhanám, hogy kisérj haza mert tőle aztán ugyan úgy megtámadnának!??? Még ha okkal is mondták, hogy ribi vagy ,akkor is ő választott párjául légy te akármilyen is és ki kellene érted állnia! Más kérdés ha a párodnak valami komplexusa van, lehet régebben kapott egy nagyot és van benne egy erős szorongás amiért viszont nem lehet hibáztatni de próbálja meg legyőzni! Beszéld meg vele mindenképp és kérjen segítséget ha szükséges! Gondolom azért sem szólt hozzád mert szégyelte ő a helyzetet hidd el!
2017. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom mennyi gyáva férfi irogat ide! Nem az az erőszakos, aki megvéd másokat! :D
2017. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mondom én,ha oda kerül a sor, ne legyünk már beszarva, ami nem azt jelenti,hogy mi kössünk bele mindenkibe, meg minden kisebb beszólás miatt járjon el a kezünk, de ha szükséges,akkor lépjünk fel határozottan. Persze gondolom ez a válaszom is le lesz pontozva.
2017. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!