Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vetélés után szakítás? 19N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetélés után szakítás? 19N

Figyelt kérdés

Teherbe estem gyógyszer mellett. Sokkot kaptam, pánikoltam, hogy mi lesz velünk, az egyetemmel, a barátom hogy fogadja, szüleim mit szólnak, stb.

Elmondtam a kedvesemnek, meglepődött nagyon, de örült, ami megnyugtatott. Én eleinte egy kósza pillanatra elakartam vetetni, de a barátom támogatása, megnyugtatása miatt hamar letettem róla.

Egyetemet otthagytam, az apukának már volt és van is elég jól fizető állása, szüleim is nehezen elfogadták. Végre elmúlt a pánikom. Mindennél jobban vártam már a babát, készültünk, vásárolgattunk, erre 5 hónapos terhesen spontán elvetéltem. Elmondhatatlanul fáj.

Ez 4 hónapja volt, azóta antidepresszánsokon élek. Kedvesemmel összeroppantunk, a kapcsolatunk is félő tönkrement. Azóta nem is értünk egymáshoz. Rengeteget veszekszünk, ilyen azelőtt sose volt.Mit tegyek? Nagyon szeretem, ha őt is elveszítem, abba belehalok.



2017. jan. 28. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
AKkor minek veszekedtek? Az a ti döntésetek
2017. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Részvétem. De nem lehet, hogy fel kéne keresned egy szakembert, aki segít, hogy túltedd magad ezen? Ha szakítasz a pároddal, attól nem lesz jobb...
2017. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Pszichológus eddig nem sokat segített.

Én nem akarok szakítani, csak félek, hogy ő esetleg igen. A veszekedés nem tudom miért van, talán a megtépászott idegeink miatt.

2017. jan. 28. 21:11
 4/14 opened paradise ***** válasza:
94%

Szóval egyelőre csak félsz tőle. Ezt igazából magadban kéne rendbe tenned. Emiatt nem hiszem,hogy elhagyna,de gondolom te vagy feszült és ilyenkor emiatt is könnyebben jön egy-egy vita.


Próbálj meg a mostra koncentrálni,lehet még babátok,akinek ugyanúgy fogtok örülni.

2017. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
19N?... :D
2017. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza az egyetemre tanulni!
2017. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os jót írt, tényleg vissza kellene menned. Ha megint találnál vmi értelmet/célt az életedben, az segítene.

Bocsáss meg, ha bántó leszek, de nekem úgy tűnik, nem is akarsz/meg sem próbálsz túllépni a dolgon. Igen, sz...r, igen, fáj, de nem kesereghetsz ezen örökké. Ez az, ami miatt tönkremehet (vagy már tönkre is ment) a kapcsolatod; nem a vetélés maga, hanem az, hogy Te hogyan kezeled a dolgot.

Egyelőre nem látom értelmét komolyabban tárgyalni a dologról, mert ez az első és legfontosabb lépés; nem szabad elmerülni és dagonyázni az önsajnálatban, mert felőröl, tönkretesz. Akarj túllépni ezen! Ne csak úgy tegyél, hanem tényleg, komolyan határozd el, hogy összeszeded magad, a párod és saját magad miatt is.

2017. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,de folytattad volna az egyetemet levelezőn.Legalább nem lennél két szék között a pad alatt.Keress egy baromi toleráns pszichológust és dolgozz magadon!
2017. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem is volt meg kozod ahhoz a magzathoz. Ha szules utan hal meg, azt megertenem, de ezt a veteles koruli hisztit sosem ertettem. Ha ennyire keszultetek ra, csinaljatok ujat.
2017. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
A vetélés szvsz természetes dolog... valami gikszer volt a magzattal (nem, nem babával), a szervezeted pedig "védekezett", és kilökte magából. Pont, ennyi történt, nem több. Amúgy nem is gondolnád, hány nő vetél el spontán, a legtöbben úgy, hogy még csak nem is tudnak róla. Oké-oké, nálad tovább tartott... de ennyi. Sajnálom, de az, hogy ettől megállt az életed (ráadásul 19 évesen!), nem normális dolog.
2017. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!