Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne függjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne függjek a páromtól? Hogyan tudnám legyőzni ezt a függőséget és visszakapni önmagam?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyunk együtt párommal. Eleinte ő volt az aki szívét, lelkét bele tette a kapcsolatunkba, de ez megváltozott, és úgy érzem most inkább én teszek többet. Vagyis úgy irányítom az életem, hogy az is tőle függ, érzem, hogy ez túl sok neki, és nekem is zavaró már, mert bármit akar jó szándékkal én abba csak a rosszat látom, vagy valami negatív dolgot hozza képzelek. Nagyon szeretem a párom, és úgy érzem jól kiismertük egymást, és nem is szeretném elveszíteni, de néha még is fojtogatjuk egymást a jelenlétünkkel, ha meg nem vagyunk együtt az hiányzik. Olvasgattam önbizalom fejlesztésről meg minden, de már nincs ötletem, hogy mit tegyek mind ezek ellen, hogy a kapcsolatunk megmaradjon, sőt azáltal, hogy nem leszek kapcsolatfüggő, talán még jobb is lenne

#probléma #párkapcsolat #szerelem lángralobbanása.
2017. jan. 29. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy kölcsönösséget szeretnél, apró dolgokban is. Ezeket akár hetente is megbeszélhetnétek a jót és rosszat is.
2017. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Önfejlesztésről nem olvasgatni kell, hanem azt csinálni kell. Kemény munka és nem megy egyik napról a másikra, de megéri.

Alakíts úgy az életed hogy ne függj a párodtól, bár ezt gondolom könnyebb mondani mint tenni.

2017. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!