Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy aranyos, szerény barátnőtök, de szexuálisan megőrjítene egy dögös, vadító, gyönyörű lány?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a barátnőm aranyos, kedves, csendes lány, 3 éve vagyunk együtt. De pár hónapja megismertem egy lányt gólyatáborban, aki iszonyúan szexi, egyből gyorsan ver a szívem, ha meglátom, de közben ő sem egy "ribi" típus, mert mikor beszélget vele az ember, kedves és van tartása. Viszont az egész kisugárzása olyan, hogy megőrül tőle az ember, annyira gyönyörű és szexin tud nézni, meg a mozdulatai is olyanok, akár ha csak eltűri a haját. Tudom, ez nem normális dolog, de nagyon nehéz ez a helyzet, mert sokszor van, mikor a barátnőmet elviszem sulis programokra, de a lány is ott van és olyankor úgy érzem, megőrülök. El is mondtam neki, hogy milyen szépnek tartom, megköszönte. Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? Mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 29. 15:27
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy jobban tetszik, mint a barátnőm, mert a sok közös emlék,átélt élmények összekötnek és már ismerem őt. Ami baj, hogy teljesen kikattan az agyam a másik lány közelében és nem csalnám meg a barátnőmet, csak vágyakozom és nem múlik el hónapok óta. Nem tudom, hogy ez fellángolás-e, vagy pedig egy jel arra, hogy nem vagyok boldog.
2017. jan. 29. 15:46
 12/44 A legrosszabb ***** válasza:
96%
Ha lenne egy aranyos, szerény barátnőm, akibe őrülten szerelmes vagyok, még szexuálisan sem tudna beindítani egy vadidegen nő, legyen akármilyen radioaktív kisugárzása is, így nem tudom magamat a helyedbe képzelni.
2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
53%

Én nem értem a dühödt hozzászólásokat! Miért baj az, ha valakinek jobban megtetszik egy másik ember, mint a meglevő társa? Ez bárkivel előfordulhat. A jellem abban mutatkozik meg, hogy hogyan vagyunk képesek kezelni, az ilyen szituációkat. A kérdező még nem tett semmi rosszat.

Én sem várnám el a barátnőmtől, hogy velem maradjon, akkor is, ha másra jobban vágyik. Nem esne jól, de nem lehetnék rá mérges ez miatt. Szakítani meg nem emberiség ellenes bűn.

2017. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, miért kell szétszedni a kérdezőt, és ezt nőként mondom! Nem azt mondta, hogy megcsalta a barátnőjét, azt sem, hogy meg akarja, sőt... nekem inkább az jön le, hogy küzdene a dolog ellen, csak nem tudja, hogyan.
2017. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
93%
"vágyakozom és nem múlik el hónapok óta" meg van a válasz.. Te már nem vagy boldog mellette. Hagyd ott szegényt. Eleve ha szeretnéd, nem keresnéd a másik társaságát.
2017. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Engem hidegen hagy, ha valaki elásna, mert arra vagyok kíváncsi, volt-e már valaki hasonló helyzetben és mi lett a dolog kimenetele.
2017. jan. 29. 15:52
 17/44 anonim ***** válasza:
88%

Azt ugye tudod, hogy a másik csajnál semmi esélyed? Akinek bejössz, az nem így fogad egy bókot.

Ennek tudatában szórakozz a barátnőd érzéseivel: nagy valószínűséggel két szék között esel a pad alá.

2017. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Barkivel elofordul. Hiaba van egy 5 eves imadott kocsid amivel millio emlek kot ossze, ha leparkol a hazad elott mindennap egy Tesla, azert megfordul a fejedben hogy bakker :) Mondom ezt nokent.

Ha szereted a baratnodet ugyis vele maradsz, de almodozni fogsz egy ideig a lanyrol. Mert ami a szemnek szep arra jolesik gondolni, ettol nem szaralak valaki.

Ha elmult a kapcsolatotok tuze, onkentelenul nyitni fogsz az uj lany fele, fiatal vagy meg ahhoz, hogy egy cuki szomszedcsaj tipus mellett ragadj aki nem hoz mar lazba hanem eldegelsz vele nagy szeretetben mintha a hugod lenne.

Az ido donti majd el melyik fog tortenni. A lenyeg hogy ne kapkodd el es ne cselekedj a pillanatnak elve mert azt viszont megbanhatod. Ha hideg fejjel hozol dontest, nem fogod.

2017. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Amit leírsz szerintem a pasik/csajok nagy részével előfordul egy hosszabb párkapcsolat, sőt, még házasság során is.

Kérdezed a hogy ki mit tenne a helyedben. Ha ez a dögös csaj rád hajt nem kérdés,hogy belemész. Nem fogsz tudni Neki ellenállni még összeszorított foggal sem.

2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Ezt még nem tudom, sokszor beszélgetünk, de tudja, hogy van barátnőm.
2017. jan. 29. 16:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!