Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy aranyos, szerény barátnőtök, de szexuálisan megőrjítene egy dögös, vadító, gyönyörű lány?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a barátnőm aranyos, kedves, csendes lány, 3 éve vagyunk együtt. De pár hónapja megismertem egy lányt gólyatáborban, aki iszonyúan szexi, egyből gyorsan ver a szívem, ha meglátom, de közben ő sem egy "ribi" típus, mert mikor beszélget vele az ember, kedves és van tartása. Viszont az egész kisugárzása olyan, hogy megőrül tőle az ember, annyira gyönyörű és szexin tud nézni, meg a mozdulatai is olyanok, akár ha csak eltűri a haját. Tudom, ez nem normális dolog, de nagyon nehéz ez a helyzet, mert sokszor van, mikor a barátnőmet elviszem sulis programokra, de a lány is ott van és olyankor úgy érzem, megőrülök. El is mondtam neki, hogy milyen szépnek tartom, megköszönte. Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? Mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 29. 15:27
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Jah és akkor pont ti jösztök azzal a dumával, hogy csak egy szerény kis kedves lány kell nektek egész életetekbe! Aztán minden szexibb lányt megdu-nátok és csodálkoztok hogy a csendesek félnek!!
2017. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
29%
Hát... Le lehet pontozni, de egy kedves, csendes, szerény lány baromi unalmas tud lenni a kedvességével meg az állandó odaadásával, és pont ezt a típusú nőt csalják meg legtöbbször. Ami miatt is persze a férfi a féreg, mert valami ribi kell neki. Na és van az a típus, akit sose csalnak meg, sőt, minden pasi szeme kocsányon lóg ha már megjelenik, okos, olyan kisugárzása van hogy már radioaktív, és vissza mer beszélni bárkinek, mégse haragszik rá senki. És ennek ellenére mégse ribis, egy kicsit se. Pedig pont az utóbbi az aki képes robbanni, jelenetet rendezni, veszekedni, szeszélyesen viselkedni, és mégis ő az aki után megvadulnak a férfiak, akkor is ha párja van. Gondolom a lány is hasonló. Lehet otthon egy engedelmes, szép juhészkutyád, de titokban akkor is a farkasra vágysz.
2017. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Sztem csak azért kell a szerény csendes làny mert az nem szól vissza meg nem nagyszàjú !Persze van aki egészéletêbe tűr ês csendbe van annak ellenére hogy a pàrja időnkênt félrekúr egy dögösebb csaj kiséretében !Van egy pasi ismerősöm de semmi pénzért nem jönnék vele össze pont ezért mert nem csak a jó tulajdonsàgokat kell szeretni és elfogadni a màsikban és sajnos sok ilyen pasi van !Kérdező azért sztem beszélj a bnőddel hogy neked màs kell nem azt érzed amit a kapcsolatotok elején annak semmi értelme hogy titkolozol és a bnőd nem érti hogy miért vàltozott meg a viselkedésed!1megcsalod és a bnőd vàgni fogja hogy mi a helyzet lejön neki hogy csalod és dob 2.ha meg volt a szakitàs akkor ismerkedel a csajjal !
2017. febr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled 2 év távlatából?
2019. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!