Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy aranyos, szerény barátnőtök, de szexuálisan megőrjítene egy dögös, vadító, gyönyörű lány?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a barátnőm aranyos, kedves, csendes lány, 3 éve vagyunk együtt. De pár hónapja megismertem egy lányt gólyatáborban, aki iszonyúan szexi, egyből gyorsan ver a szívem, ha meglátom, de közben ő sem egy "ribi" típus, mert mikor beszélget vele az ember, kedves és van tartása. Viszont az egész kisugárzása olyan, hogy megőrül tőle az ember, annyira gyönyörű és szexin tud nézni, meg a mozdulatai is olyanok, akár ha csak eltűri a haját. Tudom, ez nem normális dolog, de nagyon nehéz ez a helyzet, mert sokszor van, mikor a barátnőmet elviszem sulis programokra, de a lány is ott van és olyankor úgy érzem, megőrülök. El is mondtam neki, hogy milyen szépnek tartom, megköszönte. Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? Mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 29. 15:27
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Szamold csak ossze, egy nap mennyit gondoksz ra. Tudom, hogy megy ez ilyenkor, szamon tartod, hol van oraja,mmelyik terem elott szokott varakozni kedd reggel esvakkor direkt arra mesz,ott teblabolsz.

De ha nem igy van beszeljenek a tenyek. A kiirasodban nezd meg hany bokkal illetted azt a senki ismeretlen csajt es hannyal a baratnodet. Aranyos,krdves, csendes. A kulsejerol semmit. Bezzeg a masik csajnal....

2017. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
A szamok majd elmondjak, milyen ember vagy.
2017. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem, hogy milyen ember. Miert lenne valaki rossz ember mert raunt a cuki de -irasabol egyertelmuen- unalmas baratnojebol? Mindenkivel megeshet, kulonben minden ember az elso parjaval maradna elete vegeig.

Nekem az jon le hogy a baratno aranyoska de ennyi. Nem feltetlen szep vagy erdekes szemelyiseg es a kerdezo kiszeretett belole, raunt. No vagyok, a velemenyem megis az hogy ez siman megesik.

2017. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utolsó, rendben van. Az nincs rendben, h ez már ki tudja, mióta megy, h azt a másik csajt nézegeti a barátnője mellett, neki bókolgat, odáig van érte.


Ha ráunt a barátnőjére, vagy úgy érzi, nem ő az igazi, akkor szakítson vele, ne csajozgasson mellette. "El is mondtam neki, hogy milyen szépnek tartom, megköszönte" Ez már bőven bepróbálkozás, ami a másik csajjal szemben nem fair. Szakítani kell, nem két vasat a tűzbe tartani, aztán ha a bombanővel mégse jön össze semmi, akkor marad a régi. Aki unalmas. Mindegy, csak a kérdező egyedül ne maradjon. Hányok az ilyentől.

2017. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ahhoz mit szólnál utolsó, ha a te barátod, csorgatná a nyálát titokban egy bomba csajra és téged "aranyos, kedves,m csendes" lányként jellemezne, miközben tud ő szépeket mondani (lásd fentebb) Neked rendben lenne, ha a barátod egy másik csajnak bókolgatna, miközben veled van?
2017. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod már hónapok óta egy másik csajért lenne oda-vissza, csak neked erről nem szólna, mert nem akar addig felállni az egyik székről, míg nem biztos benne, hogy a másikra le tud ülni.
2017. jan. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Ez mind a 33-asnak ment, csak több részletben tudom küldeni.
2017. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, en nem a csendes szomszedlany tipus vagyok, 14 eve vagyunk egyutt. Lehet hogy volt neki kisertes, nekem is, nem vagyunk vakok a szepsegre, ennyi ev utan nyilvan plane :) De nem itelem el azt, aki bolol valakinek amellett hogy parja van, nem vagyok egy feltekeny tipus, nekem az elmult 14 evben a jo eg se tudja hany foglalt fiu/ferfi bokolt, en is megkoszontem es ennyi.

Nem csalta meg, pont azert tehrtetlen mert kuzd az erzelmeivel. En azt mondom az jonle hogy unja a cuki de csondes parjat, es szvsz itt az ideje valtani. Nem megcsalas tortenik hanem folyamatos kisertes, en pont azt tanacsolom, hogy legyen egyenes, hagyja ott ha megunta. Varjak azok a kapcsolatok amikben izgalmat es vagyat is talal nem csak jo kis beszelgetest mint egy barattal. Meg fiatal.

2017. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Figyelsz utolsó, h ez már hónapok óta megy? Nem az van, h illemből dobott egy bókot a kollégának, h szép a cipőd/jó lett a hajad, hanem ebben már vágy van, érzelmek. Itt már ipari méretekben megy a barátnő átverése.De megnézném az arcod, ha a te barátodról derülne ki egy ilyen, hogy mennyire tudnál ilyen kis PC módon reagálni.
2017. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ugyaigy reagalnek, de azt mondanam szakitsunk mert latszik hogy nem szeret es ne raboljuk egymas idejet. En szakitottam azert nagyon reg egy fiuval mert rajottem hogy meg a kerti csap is nagyobb izgalmat valt ki belolem.

Honapok ota tart igen sajnos tesze-tosza a kedves kerdezo de kivanok neki erot hogy donteni tudjon. Amig azonban az izgi csaj ott van, nem fog elmulni a kisertes.

2017. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!