Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha lenne egy aranyos, szerény barátnőtök, de szexuálisan megőrjítene egy dögös, vadító, gyönyörű lány?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a barátnőm aranyos, kedves, csendes lány, 3 éve vagyunk együtt. De pár hónapja megismertem egy lányt gólyatáborban, aki iszonyúan szexi, egyből gyorsan ver a szívem, ha meglátom, de közben ő sem egy "ribi" típus, mert mikor beszélget vele az ember, kedves és van tartása. Viszont az egész kisugárzása olyan, hogy megőrül tőle az ember, annyira gyönyörű és szexin tud nézni, meg a mozdulatai is olyanok, akár ha csak eltűri a haját. Tudom, ez nem normális dolog, de nagyon nehéz ez a helyzet, mert sokszor van, mikor a barátnőmet elviszem sulis programokra, de a lány is ott van és olyankor úgy érzem, megőrülök. El is mondtam neki, hogy milyen szépnek tartom, megköszönte. Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? Mit tennétek a helyemben?
2017. jan. 29. 15:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ez egyelőre nem szerelem, csak vágy, fellángolás. Úgy tűnik, ezt te is látod. Az, hogy megkívánunk valaki mást a párunk mellett igazából természetes dolog, a sok "ha szeretnéd, rá se néznél másra"- érv a legtöbbször max két-három éves "kapcsiban" élőktől hangzik el, akiknél még tart a köd... igaz, Ti sem vagytok olyan régóta együtt, nekem úgy tűnik, hogy pont most "oszlik" felőled az a bizonyos köd. Hosszú, komoly, életreszóló kapcsolat esetén (a mostanira, vagy egy későbbire vonatkozóan, tökmindegy) tudd, hogy a hűség nem - csak - érzés, nem azt jelenti, hogy soha nem kívánsz meg senki mást... a hűség egész egyszerűen egy döntés, semmi több. Te döntöd el, hogy engedsz-e ennek a kísértésnek (természetesen a barátnőddel való szakítás után) tudván, hogy újabb 3-6-10 vagy 15 év múlva megint találkozhatsz ezzel a szituációval. Nekem meg kellett élnem egy, egyetlen egy ilyen helyzetet, ahol rosszul döntöttem - a fellángolást választottam. De ha nem azt választottam volna, akkor talán máig emésztene a tudat, hogy vajon kit hagytam ki, mi lett volna, ha, mennyivel többet adott volna, mint az akkori kapcsolatom... stb. Azóta tudom, hogy milyen ez, és azóta (kb. 14 éve) kétszer éltem meg ugyanezt, és mindkétszer jól döntöttem; maradtam. De mondom, ehhez meg kellett tapasztalnom, hogy milyen az, ha engedek az érzésnek, tehát végsősoron azt is mondhatom, hogy akkor jól döntöttem. Remélem, nem lett túl zagyva, amit mondani akarok. :)
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a személyes sztorikat és véleményeket, sokat segítenek.
2017. jan. 29. 16:13
 23/44 anonim ***** válasza:
60%
Egy egyetemi tanárom mondta azt egy előadáson, hogy fejben mindenki csal mindenkit.Ez egy nagyon nagy igazság. Sok álszent van itt, akik eloadjak magukat. Nekem is volt ilyen az életemben, pedig házasságban élek és nő vagyok. Sőt most is van. Egyszerűen felkavar a látványa, a vágy hogy hozzaerjek. Ez puszta testi vágy. Nem azért mert szerelmes vagyok vagy nem szeretem a párom. Az ember nem monogám, csak a tarsadalom kényszeríti rá az emberekre, hogy a normális az, ha párod van akkor onnantól kezdve vaknak kell lenni. A férfiak arra vannak teremtve, hogy vadásszanak, téged is most ez irányít. Nem kell ezért szégyenkezni, semmi rosszat nem csinalsz, szimplán emberből vagy és nem fából. Ne hidd el a sok alszentnek h sosem gerjednek rá senkire. Ja és mielőtt megpróbálnatok szetszedni azzal, mert ha a férjem is ezt csinálna, akkor is így állna-e a szám, akkor elarulom, hogy neki is volt ilyen nő az életében. 12 év alatt megtortenik az ilyen.
2017. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ha normális barátnőd van, akkor bírj a p.öcsöddel és hagyd ezt a csajt a fenébe. Mindig az eszedre hallgass, a többiből férfiember jót még nem látott.
2017. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Szergej55 ***** válasza:
100%

23-as, a társadalom nem különösebben kényszeríti a monogámiát, nem a legjobb a kifejezés, ez nem erőszak, ugyanis e nélkül a házasodási rendszer nélkül, ami kb. 60 évvel ezelőttig működött, nagyjából még mindig a földet túrnánk és barlangban élnénk. Amíg nem így volt, addig ment a harc a hímekért és nőstényekért, a társadalom meg helyben toporgott, mert ezek a harcok felzabálták azt az energiát, amit később építésre és fejlesztésre lehetett fordítani. Lehet, hogy nem teljesen passzol a nagyon alap ösztönkésztetéssel, régen is rengeteg megcsalás volt, de ennél jobb nem alakult ki sehol.

Meg lehet nézni a muszlim országokat: a pénzes üzletembereknek ma, régen kalifáknak, egyéb uralkodóknak hatalmas háreme volt/ van, akik pedig partner nélkül maradnak, mennek lövöldözni a sivatagba és öngyilkos merénylőnek a 72 szűzért.

2017. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
49%
Persze, igazad van dolgokban, de az ember akkor sem arra van kódolva, hogy monogám, hűséges legyen. Az meg nagyon vicces számomra, ha kapcsolatba lépek, onnantól kezdve vakuljak meg, vagy ássam el magam, mert valaki iránt vágyat érzek. Miért jelentené ez azt, hogy nem szeretem a társam, vagy fordított esetben ő engem? A kérdező által leírtakban nyilvánvaló, hogy fizikai vágyról van szó.
2017. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 Szergej55 ***** válasza:
Persze, én is azt írtam, hogy azzal ésszel kell bánni. Csak sokan ezt a monogámia dolgot úgy állítják be, mintha ez lenne minden boldogtalanságuk egyetlen oka, ezért jutott eszembe leírni ezt a szösszenetet.
2017. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Be fogsz szopódni és meg is érdemled.
2017. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
89%

Le fogsz bukni. Hazamész a barátnődhöz elvarázsolva, hozzád se lehet szólni, nem ott vagy fejben, stb-stb. A barátnőd le fogja vágni a szitut és ha nem is szakitotok, semmi sem lesz már ugyanolyan, mert bántani fogja a dolog.


Ez csak akkor gond, ha a másik csajjal sem alakul semmi, mert ő meg nincs úgy bezsongva tőled.


Rossz ember vagy-e? Egy kapcsolatban más lánynak bókolgatsz, teszed a szépet, őt kerülgeted, nézegeted, alakítod, a dolgokat, hogy szóba elegyedj vele, gondolom, erről szól a napod. döntsd el te, hogy milyen ember vagy.

2017. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

"őt kerülgeted, nézegeted, alakítod, a dolgokat, hogy szóba elegyedj vele, gondolom, erről szól a napod"


Persze, egész napom erről szól, ezen fáradozom, éjjel is ezen agyalok, stratégiákat gyártok. Bocs, de elég aktívan dolgozom a jövőmön, túlzásokba ne essünk.

2017. jan. 30. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!