Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval.Nős vagyok, két gyermek édesapja. A párommal 3. éve vagyunk együtt,gyermekeink majdnem másfél évesek. Imádom őket,és a feleségem is szeretem,de mostanában nagyon sokszor veszekszünk,és ilyenkor nagyon csúnyàn beszél velem. Persze én is csak maximum az apróval maradok ilyenkor adós,de általában ő kezdi a vitákat,sokszor piti dolgokból indítva. Nagyon nehéz folyton engedni csakhogy nyugi legyen és a gyerekeknek sem jó ez... :( Egyszerűem nem tudom,mit tudnèk még tenni azon kívül hogy főállásban hajtok èrtünk,és amikor itthon vagyok,sokszor a rendrakás jó részét is èn csinàlom. (Pl. Mosogatás) Persze a gyerekekkel ő van 90%-ban,és ez baromi nagy meló,de talàn nem olyan nagy kérés tőlem,hogy ne tornyozza fel a mosogatóban a mosatlant szinte minden nap... hogy csak egy példát említsek.

Nem akarok vàlni,de egy èletem van,ès a gyerekeinknek sem akarok csonka csalàdot,de néha a határàn vagyok annak,hogy azt mondjam,külön jobb lenne...


Véleményeket,tapasztalatokat várok elsősorban. Elítélni is lehet,de mindennek csak kultúrált formában adok hitelt.


Köszönöm!


2017. jan. 29. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából hasonlóan kezdődött ez szüleimnél,csak jaj hát itt vagyok én is stb. stb. Aztán még együtt voltak 10 évig, kb. szenvedés volt inkább. Ahelyett,hogy időben váltak volna és nem húzták volna tovább egymás idejét, még szenvedtek tovább és ugyanúgy elváltak. Persze szerintem is adj még némi időt, próbáljatok meg komprmisszumokat kötni, de ha nem megy...akkor fölösleges erőltetni.
2017. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval ikreitek vannak? Az kemény. Nem csodálom, ha esetleg ettől sokalt be a feleséged. Kellene kettőtökre is szánni időt. Mivel még kicsik a gyerekek, egy teljes hétvége valószínűleg még nem megy, de talán egy éjszakára rá lehetne őket bízni valamelyik nagy szülőre. Elmennétek szombat délután egy szép helyre, vasárnap ebédre hazajöttök, és közben megbeszélitek a problémáitokat. A külön életet ne fontolgasd, mert egyértelműen te fogsz rosszul járni. Elveszíted a gyerekeidet, elveszítesz mindent, ami egy szülőnek jár (adókedvezmény, pótszabadság), de tartásdíjat fizetned kell majd, nem is keveset.
2017. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En rendetlen no vagyok! Minden nap sportolok es adok magamra! De a mosogatashoz vettunk mosogazogepet az elettarsammal es a tanyerok hrlyett csak papirtanyerokbol eszink ,amit utana kidobunk. Igy csak heti 2 mosogatas gyulik ossze nem napi 1! Mi mindketten dolgozunk es nincs gyerek csak egy nagyon jol nevelt kutya.


En imadom a szexet a pasimmal ,igy ha nem szexelunk ,aznap flusztraltsagbol veszekszem. Lehet ezert veszekszik a feleseged. Probald ki,hatha ez okozza a flusztraciojat. Lelkesen,szenvedelyesen csokold,dicserd minden nap sokszor es kezdemenyezz szexet naponta. Lehet 5 perc is,csak legyen!


Remelem jora fordul a kapcsolatotok!

N

2017. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!