Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnőmet régen egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőmet régen egyszer bántottam, de néha még mindig fél tőlem. Hogyan feledtethetném el vele?

Figyelt kérdés

A savazast mar megkaptam erte minden embertol aki ismer kabe szoval nem kell ujra elmondanotok, hogy mi vagyok.

Feltekeny voltam es elment az eszem, azt hittem megcsal. Azert tettem mert annyira szerettem es nem birtam elviselni, hogy elhagy. Jo abban a pillanatban nem szerettem egy szemernyit sem. Ket nagy pofont kapott tolem es nekiloktem az ajtonak. Az arcan is meglatszott utana. Egy hetbe telt de megbocsajtott, be akartam bizonyitani neki, hogy szeretem. Megkaptam erte a magamet, amikor elmentem hozzajuk az apja sz@rra vert, meg az anyos allitotta le pedig o haragudott a legjobban mert egyebkent nagyon szeretett engem. Kb ket perc volt mire ossze tudtam kaparni magam a foldrol utana.

Azota eltelt mar masfel ev de neha meg mindig megijed tolem a baratnom es erzem, hogy fel tolem :((((

Akkor meg csak 18 voltam nagyon kisgyerek, de tobbek kozott ez is sokat segitett, hogy fejlodjek. Hiaba beszelek vele ilyenkor, hogy ha ennyire nem birja velem akkor szakitsunk, de errol hallani sem akar mert azt mondja szeret... Mikor fogja vegre elfelejteni? A szulei sosem felejtik el nekem ebbe mar bele torodtem, talan majd 20 ev mulva ha meg mindig ott leszek es vigyazok a lanyukra :( Mar annyiszor bocsanatot kertem, ugy sajnalom. Ha ra gondolok is rosszul leszek. Mikor lesz ennek vege???


2017. jan. 30. 11:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem Stockholm szindrómás. Mi nagyon jól megvagyunk, az élete nem rettegés :( Olyan boldog pillanataink vannak néha, hogy teljesen elfelejtkezek hetekre is akár arról amit tettem, aztán egy szituációban megint beugrik neki is és nekem is. De tényleg szeret és nem fél tőlem csak ha olyan van. Piszkál, idegesít, húzza az agyam mint egy normális barátnő nem fél tőlem. És azóta sokkal de sokkal figyelmesebb barát lettem, nem mondanám hogy bárki rosszul érezné magát mellettem, a szex is tökéletesen működik pedig ott is van vadulás. Néha már a szülei is mosolyognak rám, vagy múltkor az apja például megveregette a vállam valamiért, az anyukájának is mindig viszek virágot ha hozzájuk megyek. Én tényleg mindent megteszek ami tőlem telik :( Mégis egyetlen egy hibáért mindenki el fog ítélni örökre.
2017. jan. 30. 12:24
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Bíróságon is ezt mondanád? Hogy még kisgyerek voltál? Valószínűleg képen röhögnének. 18 évesen már felelős vagy a tetteidért, az, hogy te agyilag egy 6 éves szintjén vagy, az egyéni szoc probléma. Nálad fiatalabbak is tudják már, hogy mi helyes és mi nem. Vállald a tetteidet, és ne amögé akarj bújni, hogy te komplexusos vagy, meg önbizalom hiányos, meg gyerek, meg a bánat tudja még milyen bajaid vannak. Ettől még ugyanolyan gáz, amit tettél. Az a minimum, hogy ezek után rosszul érzed magad.
2017. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%
Mi a bajod kicsi a kukacod? Akkor szoktak ilyen idegbetegek lenni a férfiak.
2017. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha problémáid vannak, keress szakembert. Az nem elég, hogy megijedtél a következményektől.
2017. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom már megkaptam érte a "magamét" azért amit tettem. Ennyi idő után nem igaz, hogy még mindig nem tudja elfelejteni és ti is ilyenek vagytok istenem...

Második esély járna mindenkinek nem? Mindenki követ el hibákat. Tudhatja, hogy szeretem hiszen nem akar elhagyni pedig számtalanszor telejsen nyugodtan felajánlottam már neki. Mikor békülési fázisba voltunk nagyon sokat sírtam, többet mind Ő és akkor azt mondta, hogy elhiszi nekem, hogy nem bántom többet és szeret és bocsánatot kért amiatt amit ő tett (még ha nem is megcsalás volt). Tényleg nem értem miért fél még mindig... Sosem volt komoly veszekedésünk azóta. Teljesen átalakult a problémakezelésem is. És tényleg meg kaptam érte már ami jár. Nagyon sokan lenéznek azóta is főleg a női ismerőseim akik tudják, nem felejtik el és terjesztik rólam, hogy verem a barátnőmet. Én tényleg megváltoztam. Nincs szükségem terápiára, tisztában vagyok vele mit tettem nem magyarázkodok. Az apjának sem magyarázkodtam amikor a sz@rt is kiverte belőlem, inkább azzal állhattam volna bíróság elé na mindegy. Megérdemeltem tudom nem azért mondtam. Csak már picit elegem van a folyamatos megalázkodó szerepből még ennyi idő után is. Nem értem miért nem lehet elfelejteni... Néha azt érzem, hogy rájátszik barátnőm... Nemtudom miért de olyan rossz, hogy ezt csinálja. Azt akarja, hogy sose szabaduljak ebből az önostorozásból? Már annyit beszéltem vele erről, szerintem még mindig haragszik :(

De szakítani nem hajlandó, mégis miért? Annyira szeretném tudni mi jár a fejében de nem mondja el.

2017. jan. 30. 17:35
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

"Második esély járna mindenkinek nem?" - Röviden: nem, senkinek nem jár lóf.sz sem alanyi jogon az oxigént leszámítva, második esély pedig pláne nem.


Vagy megtanulsz együtt élni azzal, hogy most már örökre félni fog, ha idegesen lát, vagy szakítasz vele. Más opciód nincsen.

2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
79%

Szerintem mindketten krvára elcseszettek vagytok, már ne is haragudj. A megbocsátás döntés kérdése! Pont! Ha ő úgy döntött, hogy megbocsát, akkor lépjen túl és bízzon benned. Te meg ne ostorozd már magad és ne hidd azt, hogy megcsal. Akármilyen hülyére iis vernéd, akkor is megcsalna ha akarna. Én mondjuk nem maradnék olyannal, aki megüt, de az más kérdés. Szerintem ezen sosem fog túllépni a barátnőd... A birtoklási vágy pedig semmi jóra nem vezet, csak eltaszítod a másikat. Ahogy látom, önbecsülésed sincs sok. Erre csak egy kérdés: Ha te nem szereted magad, hogy várod el bárki mástól, hogy szeressen?


28/N

2017. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj, mondani sok mindent lehet, te BIZONYITOTTAD, hogy ha gáz van, ütsz. Ennyi, ezek után ne várd, hogy megbizzon benned mégegyszer - a szülei helyében pedig látni sem akarnálak többet -, de ö is ostoba, amiért veéed van.


És, igen, én is viselkedtem már paraszt-mod a barátommal (totál nem rá figyeltem és nem érdekelt, mi van vele), de örjöngés helyett az ágyra tepert és szexszel hozott vissza a valoságba. Meg is üthetett volna...

2017. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szia,azóta mi történt?
2021. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

18

Mily megható módja a békülésnek... "az ágyra tepert és szexszel hozott vissza a valóságba". Úristen.

2021. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!