Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg "gáz" ha ennyire jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "gáz" ha ennyire jóba vagyok a barátnőm anyjával? (21/F)

Figyelt kérdés

A múltkor beszélgettem egyik ismerősömmel aki nagyon rosszba van az anyósával. Én meséltem neki egy két dolgot és teljesen kiakadt. Hogy én mennyire túlzásba viszem ezt és, hogy nem kell ennyire az anyós s*ggét nyalni meg, hogy ez tök félreérthető.


Igazából már az első pillanattól kezdve szimpi volt nekem a barátnőm anyukája, tényleg nagyon kedves aranyos nő. Nem túl idős, vékony jó alakja van szép nő tényleg, hasonlít rá barátnőm nagyon. Például állítólag gáz, hogy egyszer azt mondtam amikor szóba jött a barátnőm, mert ő valami olyasmit mondott, hogy fél hogy megőszül meg megöregszik és 40 fölött már nem lesz semmi önbizalma stb én meg ezt később beszéltem az anyukájával és mondtam neki, hogy tiszta hülyeségeket beszél nincs semmi félnivalója később sem "ha olyan gyönyörű lesz mint te" (tegeződünk) meg szoktam mondani neki, hogy csinos tehát meg szoktam dicsérni, nem csak külsőleg hanem amúgy is mert nagyon jól főz például jobban mint nálunk otthon és ezt is szoktam mondani.

Meg volt olyan, hogy náluk töltöttem a hetet és ugye barátnőm suliba járt én meg beteg voltam, ott náluk. És akkor is volt, hogy korábban hazajött miattam a munkájából, hogy ápolgasson, sokat beszélgettünk is de nem csak akkor hanem úgy nagyjából mindig tök jól elbeszélgetünk. Nekem tényleg nagyon szimpatikus én nagyon szeretem őt, és szerintem tényleg nagyon szép nő. Sosem kezdenék vele nyilván nem kell magyaráznom ezt ugye? Én tényleg őszintén ezt gondolom szerintem semmi gond nincs vele, hogy bókolok néha neki is picit.


Egyszer történt, hogy nagyon összevesztem a párommal mert ő kitalálta, hogy külföldre megy egyetemre (egyik barátnője behülyítette) akkor úgy volt, hogy szakítunk. Én pedig már nem bírtam, hogy napokig semmi és estefelé elmentem hozzájuk de barátnőm nem volt otthon, barátnőjénél volt. Én pedig menni akartam de akkor marasztalt az anyukája, hogy megvárhatom mert elvileg jönnie kell 10 felé. És akkor is beszélgettünk egymással szembe a kanapén, és én tényleg nagyon ki voltam már idegileg és hát eltörött a mécses. Ő pedig ölelgetett és vigasztalt mondta, hogy nyugodtan adjam ki magamból, ne érezzem ezt gáznak és tényleg olyan jó volt, hogy így átölelt és megértett engem, azóta még bensőségesebb lett a viszonyunk. Természetesen barátnőm sem ment külföldre, azóta minden rendben van.


Szerintetek ez "gáz"? Tényleg nem jó ez? Mielőtt megkérdeznétek: Barátnőm szereti, hogy ilyen jóba vagyunk max viccből szokott féltékenykedni de egyébként örül neki, hogy ez van. A párom apja annyira nem bír már engem, eleinte jobban szeretett de kicsit megunt vagy nemtudom :D Ő annyira nincs benne ebbe a családi körbe mármint persze ő az apa de ő inkább a munkájával van nagyrészt elfoglalva és inkább mindig tárgyilagos nem annyira "szeretetteljes" mint mondjuk a felesége.


2017. jan. 30. 12:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Jó dolog, ha jóban vagy az anyósjelölttel, nem azzal van a baj...


De, illene megtartanod tőle azt a bizonyos két lépés távolságot.

2017. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát, ez már szerintem is sok. Nem az a baj, hogy jóban vagy az anyjával, az jó dolog, de azért van egy határ, amit már átléptél.
2017. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A jó viszony nem gáz, még az sem lenne gáz, hogy az ő vállán sírtad ki magad, kb. mintha a "befogadott" fia lennél. :) Viszont tényleg kicsit túl nagy a hangsúly az anyós külsején, milyen szép, csinos, gyönyörű... stb.

Ha tényleg, biztosan, minden kétséget kizáróan NEM vonz, mint nő, akkor nincs gáz.

(Én is mondtam már apósomnak, hogy a másik nadrágját vegye fel a randira (elváltak), mert jobb s3gge van benne... de kb. ez volt az első és egyetlen alkalom, hogy férfiként néztem rá, azt is a kérésére - mint éppen egyetlen "kéznél lévő" nő.)

2017. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg alapjáraton is ilyen közvetlen, extrovertált ember vagy, azért nem érzed túl soknak, de hidd el, ez már sok... Küldenék neked egy számot, lehet, hogy ismered is. Na a viselkedésedből pont ez jön le:

[link]

2017. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Hogy Tirpa-t idézzem: "...benyitott az anyja, mondtam hogy szállj be"
2017. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Azért az komoly, hogy már a párom anyukáját sem lehet megdicsérni. Nem flörtölök vele vagy kacérkodok, tök kedves normális hangsúllyal szoktam neki néha mondani ezt-azt. Biztosan jól esik neki, látom rajta, hogy boldog olyankor. Nem hiszem hogy rossz dolog ha örömet okozunk valakinek aki amúgy is nagyon aranyos és kedves és meg is érdemli ráadásul a barátnőm anyja. Melyik nővel legyek akkor kedves ha ne vele?

Néha én is úgy érzem, mintha a "nevelt fia" lennék, én sajnos anya nélkül nőttem fel, ezt ő is tudja. Talán azért ilyen is velem picit nemtudom.

2017. jan. 30. 13:13
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha nem vonzódsz hozzá mint nő, akkor nem gáz egyáltalán, szinte ennek kellene a normálisnak lenni. Az már túlzás, hogy az ő vállán sírod ki magad a lánya miatt, mert a lányát kell támogatnia, és így meghasonul.


Még az is elmegy szerinem, hogy vonzódsz hozzá mint nőhöz, de csak addig, míg egyértelműen és száz százalékosan a lány felé vagy elköteleződve, és teljesen egyértelmű, hogy nem nyomulsz rá.


Ne bókolj neki többet mint a saját férje, főleg ha utóbbi is jelen van.

2017. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem csak megdícséred néha, hanem túlzottan bizalmaskodsz. Mondjuk nekem ez visszataszító lenne anyaként, de a mamának biztos tetszik, hogy játszhatja a milfet
2017. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Őszintén válaszolj,megfordult már e fejedben,milyen lenne vele csókolózni,szeretkezni,stb.?
2017. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19: ez hülye kérdés, nekem a legrémesebb banyával kapcsolatban is megfordul a fejemben, hogy milyen lenne megcsókolni. Nyilván szörnyű, de nem ez a probléma. Senki sem tudja, kontrollálni, hogy mi jut eszébe. Azt tudja csak csinálni, hogy nyugodt szívvel elengedi a gondolatot.
2017. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!