Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg "gáz" ha ennyire jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "gáz" ha ennyire jóba vagyok a barátnőm anyjával? (21/F)

Figyelt kérdés

A múltkor beszélgettem egyik ismerősömmel aki nagyon rosszba van az anyósával. Én meséltem neki egy két dolgot és teljesen kiakadt. Hogy én mennyire túlzásba viszem ezt és, hogy nem kell ennyire az anyós s*ggét nyalni meg, hogy ez tök félreérthető.


Igazából már az első pillanattól kezdve szimpi volt nekem a barátnőm anyukája, tényleg nagyon kedves aranyos nő. Nem túl idős, vékony jó alakja van szép nő tényleg, hasonlít rá barátnőm nagyon. Például állítólag gáz, hogy egyszer azt mondtam amikor szóba jött a barátnőm, mert ő valami olyasmit mondott, hogy fél hogy megőszül meg megöregszik és 40 fölött már nem lesz semmi önbizalma stb én meg ezt később beszéltem az anyukájával és mondtam neki, hogy tiszta hülyeségeket beszél nincs semmi félnivalója később sem "ha olyan gyönyörű lesz mint te" (tegeződünk) meg szoktam mondani neki, hogy csinos tehát meg szoktam dicsérni, nem csak külsőleg hanem amúgy is mert nagyon jól főz például jobban mint nálunk otthon és ezt is szoktam mondani.

Meg volt olyan, hogy náluk töltöttem a hetet és ugye barátnőm suliba járt én meg beteg voltam, ott náluk. És akkor is volt, hogy korábban hazajött miattam a munkájából, hogy ápolgasson, sokat beszélgettünk is de nem csak akkor hanem úgy nagyjából mindig tök jól elbeszélgetünk. Nekem tényleg nagyon szimpatikus én nagyon szeretem őt, és szerintem tényleg nagyon szép nő. Sosem kezdenék vele nyilván nem kell magyaráznom ezt ugye? Én tényleg őszintén ezt gondolom szerintem semmi gond nincs vele, hogy bókolok néha neki is picit.


Egyszer történt, hogy nagyon összevesztem a párommal mert ő kitalálta, hogy külföldre megy egyetemre (egyik barátnője behülyítette) akkor úgy volt, hogy szakítunk. Én pedig már nem bírtam, hogy napokig semmi és estefelé elmentem hozzájuk de barátnőm nem volt otthon, barátnőjénél volt. Én pedig menni akartam de akkor marasztalt az anyukája, hogy megvárhatom mert elvileg jönnie kell 10 felé. És akkor is beszélgettünk egymással szembe a kanapén, és én tényleg nagyon ki voltam már idegileg és hát eltörött a mécses. Ő pedig ölelgetett és vigasztalt mondta, hogy nyugodtan adjam ki magamból, ne érezzem ezt gáznak és tényleg olyan jó volt, hogy így átölelt és megértett engem, azóta még bensőségesebb lett a viszonyunk. Természetesen barátnőm sem ment külföldre, azóta minden rendben van.


Szerintetek ez "gáz"? Tényleg nem jó ez? Mielőtt megkérdeznétek: Barátnőm szereti, hogy ilyen jóba vagyunk max viccből szokott féltékenykedni de egyébként örül neki, hogy ez van. A párom apja annyira nem bír már engem, eleinte jobban szeretett de kicsit megunt vagy nemtudom :D Ő annyira nincs benne ebbe a családi körbe mármint persze ő az apa de ő inkább a munkájával van nagyrészt elfoglalva és inkább mindig tárgyilagos nem annyira "szeretetteljes" mint mondjuk a felesége.


2017. jan. 30. 12:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#19 - Így is csak a savazást kapom és most válaszoljak erre? Jó hát persze eszembe jutott már ilyesmi. Nem az, hogy én vele! Hanem csak úgy általában. Ha meglátok egy szép csinos nőt az utcán akár, átfut az agyamon egy-két dolog de ennyi. Nekem megmondom őszintén az tetszik az anyukájában, hogy kiköpött olyan mint a barátnőm csak ugye idősebb. Érdekes néha úgy szemlélni, hogy majd Ő is hasonló lesz pár évtized múlva, nekem tetszene. De senkire nem tudok úgy tekinteni mint a barátnőmre, nekem ő az egyetlen "igazi nő" a világon, nála senki sem szebb, senki sem jobb. Sosem képzeltem még el azt, hogy bármit is csinálnák az anyjával... Meg sem fordult a fejemben, hogy na most megcsókolom vagy ilyesmi, dehogy is... Látom, hogy csinos és ennyi semmi több, más nőkkel is így vagyok oké oké látom, hogy tök szép meg szexi de kit érdekel.
2017. jan. 30. 13:41
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha joban vagy vele az nem gaz. De a bokok es az, hogy hazamegy teged apolni, az mar gaz. Az en anyam is jo fej es jo no, de a baratom nem muvel ilyeneket, maximum jol elbeszelgetnek es annyi. Szerintem ez lenne a normalis.
2017. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa. Kicsit vissza kéne venni a bókokból, mert ugye neked őrá nem nőként kéne gondolni, inkább családtagra, vagy ilyesmi. A férje is látja ezt és nem tetszik neki, hogy (már bocs) nyalizol neki és féltékeny egy kicsit. Ha így folytatod, nem is lesztek jóban sosem. De mondjuk engem anyós hozzáállása is zavar egy kicsit. Elég bizarr, hogy hazamegy téged ápolni a munkából. Vagy vajon annyira beteg voltál, hogy ki sem tudtál kelni az ágyból? Nem tudom, de vigasztalnia sem kéne nagyon. Egy kicsi még belefér, de az hogy marasztal, amikor a lánya nincs is otthon és gyre sírj a vállamon ez érdekes. Mégpedig azért, amit egy előttem hozzászóló már leírt: neki a lánya mellett kellene állnia, és azt is támogatnia kellett volna, ha úgy dönt, kimegy külföldre.
2017. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Tényleg eléggé beteg voltam, előző este láthatta csak akkor ott volt a barátnőm aki foglalkozott velem. Nagyon lázas voltam ami nem akart lemenni sehogy sem, hánytam is sokat és egész este remegtem csak. Reggelre már jobban lettem de féltett, hogy nehogy valami bajom legyen ott egyedül. Nagyon rendes volt akkor is, a mosdóba is ki akart kísérni de azért azt nem hagytam neki. Adott puszit is a homlokomra attól egy picit tényleg zavarba jöttem.

Az egyetemi dologról meg a szülei hallani sem akartak velem "egyetemben". Nem tetszett neki, hogy külföldre akar menni és ebben 100%ig egyet értettünk, náluk jobban csak engem zavart volna.


Átgondolom amit írtatok és tényleg visszaveszek. Nekem nem tűnt fel, hogy ez rossz lenne. Elképzelhető tényleg, hogy a barátnőm apját is zavarja és amiatt változott meg. Én erre nem gondoltam. Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 30. 15:04
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is ciki. Jó dolog jóban lenni az anyós/apósjelölttel de van egy határ. Ők nem a barátaid, tartsd meg a két lépés távolságot. Az anyjával is valami gáz van ha ezt így tolja. Normális szülő is megtartja a szülő-gyerek-gyerek pasija viszonyt. Ez így nem oké egyikőtök részéről se.
2017. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát... egy kicsit belegondoltam magam a helyzetbe, hogy mi lenne ha a párom is igy viselkedne anyukámmal... hát eléggé kiakadnék szerintem.


Ők is jóban vannak, ne értsd félre, szóval tök jól elbeszélgetnek erről-arról, anyukám is úgy szereti őt, mint a fiát, mondta is hogy mostmár két gyereke van :D meg mindig küld valami kaját, amit sütött stb. Viszont nem megy oda dédelgetni, ha valami nem oké, és a barátom sem hizeleg neki ilyen szinten, mint te. Én biztosan félre érteném, még ha te nem is vonzódsz hozzá úgy. Az ilyesfajta dicsérgetések a barátnődnek valók, nem az anyukájának. Szerintem is túlzásba viszed. Ja és az apja nem rád unt, hanem ő is látja ezt a túlzást és azért ridegebb veled.

2017. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!