Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy évben hányszor megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évben hányszor megy el a párotok (vagy mentek el) több napos külön programra egymás nélkül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem évi egy sportkirándulásom van, amit az egyetem szervez. Ezen kívül évente egyszer meglátogatok két barátnőmet, akik távolabb élnek- ez 2-szer 2 napos program.

A párom szolgálati utakra jár, ami tudom, nem számít, viszont ezek elég gyakoriak. Szeretjük a közös programokat, mindketten nyitottak vagyunk a másik érdeklődési körei iránt, szóval nincs gond.

2017. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én min. 12x. néha többször
2017. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Családjához szokott utazni, másfél-két havonta több napra, vagy ehelyett (ugyanoda) a távoli gyerekkori barátokhoz is sokszor, szintén több napra.

Én barátokhoz szoktam néha ottalvósan menni, mondjuk 2-3 havonta.

Ezek a különböző munkarend miatt alakulnak így, nem tudnánk elkísérni egymást. Meg ennyi kell külön. :)

2017. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:
Nemigazán volt még ilyen, de én speciel tutira nem csinálnék belőle gondot, ha évente pár alkalommal olyan helyre menne mondjuk haverokkal, ahova én nem mennék szívesen. Feltételezem, fordított esetben ő is hasonlóan állna a kérdéshez. Én pl nyáron szeretek visszautazni a régi Pesti pajtikáimhoz. Ő utálja a fővárost, én imádom, azokat a barátaimat szinte nem is ismeri. Ha felutazom, egy embert könnyedén el tudnak szállásolni, kettő már azért problémás lenne. Ez, mikor lemennek a nagy hidegek, fixen ilyen egy-egy hét körül szokott lenni. De soha nem volt még ebből probléma.
2017. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Párszor. Én síelni és snowboardozni szoktam menni, neki ahhoz nincs kedve, ő pedig nyáron szokott menni barátaival Egerbe, illetve családjához néha egyedül, akik nagyon messze laknak. Tehát átlagosan kb ötször? De nem szokott gond lenni.


25L

2017. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!