Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a párom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a párom, hogyan tehetném jóvá? Vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal szakítottam a párommal, mert sok probléma volt köztünk. Én hiába beszéltem az érzéseimről, hogy sokszor megbánt, vagy jobban figyeljen magára, ha elmegyünk szórakozni, mert teljesen kifordul magából. Nem hallgatott meg. Mondtam neki, hogy nem lesz jó vége, el fogom hagyni, mert fiatal vagyok még, semmi kedvem egy rossz kapcsolatban élni.Nem vett komolyan, hát megtörtént a baj. Kiborult a bili, elhagytam.

Két hétig voltunk külön, én nagyon padlón voltam, ő is. Egyszerűen hiányzott a lelkünkből egy darab.

Beszéltünk még messengeren, amikor benyögte, hogy meg akart kérni.Először azt hittem azért mondja, hogy visszamenjek hozzá. De aztán elég nyomós érvei voltak arra, hogy komolyan mondta.

Lényeg a lényeg, kibékültem vele, azóta olyan, mint akit kicseréltek. Amikor találkoztunk először szakítás után, majdnem sírt, csak megölelt és annyit mondott, hogy ez ami a legjobban hiányzott neki. :)

Én is lazább vagyok.

Belátta, hogy sok mindent megengedett magának azért mert tudta, mennyire szeretem.

Mostanában, ha felhozódik az eljegyzés, annyit mond, hogy elb.sztam, mert szakítottam vele, úgyhogy várhatok még rá egy darabig.

Több, mint három és fél éve vagyunk együtt.

Nekem ez nagyon rosszul esik, mert tényleg ő az életem párja és most magamat okolom, amiért szakítottam vele.

Tényleg így meginoghatott vagy csak elszólta magát, amikor külön voltunk és most "kitörli" a fejemből?



2017. jan. 31. 13:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
97%
Vicces, hogy az ő kibírhatatlan viselkedése miatt szakítottál és most, hogy megint nyeregben érzi magát, ilyet enged meg magának, hogy te bsztad el... Nem, nem te bsztad el, hanem ő.
2017. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#20: Igen, azt mondja, hogy nem az lett volna a megoldas. De ha rakerdezek, hogy akkor megis mi?! O csak vallat von.

Rosszul esik neki, hogy a kollegaja beprobalkotott nalam, ami abszurd + netto bunkosag. Na mindegy. Tudni kell paromrol, hogy nehezen fejezi ki a szerelmet vagy az erzelmeit, ha konolyabbra fordul a tema. Ezt annak tudom be, hogy nem erett meg. Gyerekes na...

2017. jan. 31. 15:04
 23/30 A kérdező kommentje:

#21-es sajna ezt is erzem kicsit, hogy ujra nyeregbe kerult. Annyi kulonbseggel, ha latja rosszat csinalt, azonnal jova teszi.

Azelott tényleg kakilt bele, hogy hogy esett amit mond. Mostmar resen van, figyel az erzeseimre.

2017. jan. 31. 15:07
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hogy milyen alternatív megoldást tudott volna javasolni, mivel a megbeszélésen kívül nem nagyon tudok mást, ami segíteni tudna.

Szerintem sérti vagy sértette az egóját, hogy még sincs olyan nagyon nyeregben, hogy eltűrj neki mindent, akármi legyen is az.

2017. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

#24-es Igen,suket fulekre talaltam..

Tuti, h serti, mert meg mondta is nekem h nagyot koppant amikor szakitottam vele.

2017. jan. 31. 15:14
 26/30 anonim ***** válasza:
96%

Ez igen. Ha leszbi lennék, rád hajtanék.


Nem figyelek rád, szakítasz, bekamuzom, hogy amúgy lánykérés lett volna, összejövünk, mikor megkérdezed, mi van az eljegyzéssel, azt mondom, ezt benézted. És mindemellett még csicska háziasszonykámnak készülsz. Aranyélete lesz a fickónak.

2017. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#26: Arra nem figyelt, ami bokte a csorom, nem am block ram. Alapjaraton kedves es meghalalja a torodesem, agyba kave, reggeli, nyaralas, programok etc.

Attol nem tartom magam csicskanak, hogy nem az a legnagyobb gond az eletemben, hogy nem jutottam el kormoshoz. Igenis nekem szamit az otthonteremtes.

Nem rossz ember a parom, o vitt ejszakas szolgalat utan korhazba, maradt mellettem stb.

Az, hogy vannak ezek a kis bokkenok az eletunkben, nem feltetlen jelenti azt, hogy fakepnel kell, hogy hagyjam.

A 30 eves exem komolytalanabbul viselkedett, mint a mostani, aki 25.

2017. jan. 31. 17:44
 28/30 anonim ***** válasza:
96%
Jól beetetett :D Most ez lesz neki a joker évekig , hogy te b.asztad el azért nem fog megkérni. Mekkora gyökér.
2017. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#28 valahol en is ezt erzem :(
2017. jan. 31. 19:30
 30/30 anonim ***** válasza:
Azota mi lett veletek?
2019. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!