Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal Fiúk! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal Fiúk! Titeket mennyire zavar ha a lány idősebb/tapasztaltabb?

Figyelt kérdés
16L vagyok és beleszerettem egy 15 éves fiúba, viszont félek, hogy zavarja hogy idősebb vagyok esetleg fél hogy elég tapasztalatlan. Engem ez nem zavarna, sőt örülnék, hogy nem a szexre játszik...
2010. máj. 7. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fiúknak ez egyáltalán nem baj, inkább a lányok nem szeretnek sokszor fiatalabb fiúval járni, de szerintem ez butaság
2010. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen horogra akadt egy 20 éves csaj! Azóta is áldom azt a napot,nem rossz dolog egy idősebb bnő olykor-olykor:)Persze idővel ez többnyire megváltozik,ma már egy 5-10 évvel fiatalabb hozna lázba,nem egy 40 éves...33F
2010. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem 16 évesen volt 22 éves nőm, egy ideig szép volt jó volt, a de végére olyan szinten anyáskodni kezdett hogy még azt is be akarta osztani hova költsem a pénzem :D de ha olyan nőt fog ki az ember akkor biztos jó ...
2010. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem az idősebb nőket szeretem... és a tapasztalat?.. hát rem nem szex ben... mert ak nem is foglalkoznák veled:) 16/f
2010. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!