Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy egyensúlyozzak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egyensúlyozzak a barátom és az egyetem között, úgy hogy mellette nincs életem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátom nagyon ragaszkodó típus én pedig másik városban tanulok. Hetente hazajártam miatta, csütörtök délutánra értem haza.

Ő kb fél ötre ér haza a munkájából, én is kb arra érek be a koliba. Utána elvárja, hogy estig beszélgessünk Skypeon vagy Facebookon hétfőtől szerdáig. Csütörtökön elém jön, elmegyünk hozzá és ott töltöm az egész hétvégét.

A barátom és az egyetem mellett egyáltalán nincs életem. Bulizni még egyszer sem volt, se színházban, se moziban, egyedül hétfőn és csütörtök reggel tudok elmenni kondiba. De délután/este a barátom elvárja, hogy estig ott üljek a gép előtt és vele beszélgessek. Még mosni sem moshatok vagy főzni sem főzhetek, csak duzzogás árán, vagy ha neki is épp valami dolga van. A hétvégén haza/szüleimhez se tudok menni, vagy csak vita árán, mondván "nem igazság, hogy csak három napot lehetünk együtt, abból meg te egy felet utazol.

Nem is a buli hiányzik igazából, hanem elegem van abból, hogy este kell tanulnom, különben a párom megsértődik. Hétvégén csak akkor tanulhatok, ha a barátomnak dolga van (futni megy, boltba megy, ügyeket intéz) A vizsgáim hál'Istennek meglettek, de kettesnél alig volt jobb, csak a gyakorlat lett 4-es, ötös. mi a megoldás?


2017. febr. 5. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
találsz egy barátot aki támogat, és nem egy önző, hisztis ovis.
2017. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy bolond vagy Te kérdező.

Mondom ezt úgy, hogy a (jogi) egyetemet hasonló okok miatt én is szépen elhanyagoltam. Most meg kapkodok, hogy államvizsga Úristen. NE hagyd, hogy megfojtsanak a kapcsolatban, az nem szerelem. A szüleidet meg pláne NE hanyagold el emiatt a senki miatt.

2017. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jah, az kimaradt, hogy pénteken elkísérem a munkahelyére (útba esik hazafelé) akkor se nagyon látom a szüleimet, addig próbálok tanulni/olvasni/elmegyek futni, esetleg házimunkát végzek, de fél háromra mindig visszamentem a barátomhoz ottaludni.

A "hétvége" alatt a szombat/vasárnapot értem.

Szóval csütörtökön délután hazaérek, barátomnál alszom, pénteken elkísérem dolgozni, hazamegyek, otthon vagyok egy fél napot, majd visszamegyek a barátomhoz, ottalszom, vele vagyok vasárnap meg bőröndöstül kikísér a buszmegállóig (Vasárnap általában kimosok náluk és néha együtt főzünk arra a három napra)

2017. febr. 5. 10:53
 4/19 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom, hogy hülyeség ez az egész. Az egyetemi/föiskolai évek az ismerkedésröl, a kapcsolatépítésröl, a tanulásról stb. kellene, hogy szóljanak.

Nem arról, hogy végig skype-olod a napjaidat, csütörtökön meg már rohansz haza hozzá...

2017. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

becsicskulsz az a helyzet.

ha rajta múlna mennyit találkoznátok?


egyáltalán minek órákig skypeolni? miért nem chateltek fbn, és akkor tudnál közben mással is foglalkozni?...

2017. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy ezt mégis hogyan fogja elképzeli hosszútávon. Mármint, rákényszerülök, hogy egyetem mellett dolgozzak, vagy másoddiplomát szeretnék. Ő megvonta a vállát, és azt mondta, hogy ő csak minden nap szeretne velem lenni, estkénként meg velem aludni.
2017. febr. 5. 11:13
 7/19 A kérdező kommentje:
skypeon is szoktunk chatelni, meg facebookon is. Meg néha beszélünk.
2017. febr. 5. 11:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy már azt is felvetette, hogy hagyjam ott a kolit, ő feljön munkát keresni, kiveszünk egy albérletet, és akkor együtt élnénk.
2017. febr. 5. 11:17
 9/19 anonim ***** válasza:

B.meg nem vagy normális. Bocsi.

De látom, neked ez így megfelelö.

Te kérdezed meg, hogy ö hogyan képzeli???

2017. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én ezt nem bírnám hosszútávon.
2017. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!