Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában abszolút nem figyel rám. Melyik jobb "leckéztetés"?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal online térben tartjuk a kapcsolatot, amikor nem tudunk személyesen találkozni. Mostanában az az szokása, hogy ha kérdezek valamit, akkor szűkszavúan válaszol, ha pedig csak úgy mondok valamit, amire reakciót várnék, akkor elolvas és ennyi... Nem, nem fáradt semmitől, a barátaival, haverjaival vígan elcseveg... Élőben oké minden, de ez nekem nagyon rosszul esik... Most megint ezt csinálja, ráadásul flegma is, holnapután jönne hozzám, én szeretném "megleckéztetni". Szerintetek melyik jobb? Ha lemondom valami indokkal a talit vagy ha nem fekszem le vele?
2017. febr. 5. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

En mindig megmondom a pasimnak,mi nem tetszik. Azt is konkretan megmondom,mit varok el. Nem celozgatok.

A baratodnak is erre van szuksege:

Edesem,ha irok neked,valaszolj ra. Nem tetszik,h nem valaszolsz. A flegmasaot nem szeretem,legyel velem kedves.



Amugy meg Kerdezo,szerintem ne irj neki napokig semmit! Csinalj programot meg kozos kepeket a barataiddal. Ha talalkoztok megmutatod neki. Aztan pedig mondd neki,h setalni/mozizni van kedved. Ha szexelni akar,huzodj el es mondd,h te most msst akarsz csinalni ,oltozz es indulj el.

N

2017. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán ne írj neki várd meg míg ő keres. Én is csináltam már ilyet, mikor a barátom megnézi az üzenetemet, fent van fbon, lájkolgat mindenfélét csak nekem mégsem válaszol. Na akkor szoktam elmenni itthonról, csinálni valami programot, nem a neten lógni egész nap és feltűnik neki, hidd el az enyémnek mindig feltűnik, hogy keveset beszéltünk és szóvá is teszi meg egyből kérdezget hogy mit csináltam meg hol voltam egész nap. Ilyenkor megmondom neki, hogy ő nem sűrűn válaszolt nekem én pedig nem voltam hajlandó egész nap csak az ő válaszára várni. Lehet taktika és lehet gyerekes játszma ez is, nem tudom de nálam ez bevált.
2017. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szergej55 ***** válasza:
Kicsilány, ez mind baromság, amit írsz. Mi lenne, ha felnőtt módjára elmondanád neki a kis nyűgödet, és nem gusztustalan játszmázáson törnéd a kis agyacskád?
2017. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Már leírtam, hogy elmondtam neki.
2017. febr. 5. 17:28
 15/17 Szergej55 ***** válasza:
Akkor ezzel is biztos baromi sokra fogsz menni. Legfeljebb ő dob ki előbb, ha ezt elkezded.
2017. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mindkét játszmázásötleted szánalmas és röhejes és semmit nem fog megoldani. Nem gyengén ostoba kis pcsának kell lenni ahhoz, hogy egyáltalán eszedbe jusson idáig süllyedni. Ha a kommunikáció nem segít, akkor írkálás helyett például állapodjatok meg valami fixben, pl. hetente 2 alkalom hosszabb Skypeolásban és probláma megoldva. Ha meg az a típus vagy, akinek folyton a másik seggében kell lennie, különben szenved, akkor nem egymást keresitek, zárd le ezt a kapcsolatot és keress egy magadhoz hasonló piócatípust.
2017. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A 18 eves fiu leirta a lenyeget. Ha nem vesz komolyan akkor masban sem fog. Ha amugy eloben minden ok es csak online ilyen akkor erdemes elfiloznod amit egyesek irtak. Az en parom sem szeret potyogni. Kifejezetten idegesiti. Es most ne keverjuk ossze a kezdeti sms hadjaratokat amikor fel akart szedni. Az MAS! Az udvarlas.

De hozd neki szoba ugy hoy komolyan figyeljen rad. Vezesd be a dolgot hogy van valami ami regota boki a csorodet, de ugy erzed nem veszi eleg komolyan pedig benned ez tenyleg dilemma es szakito ok is lehet. Szerintem ha szeret, azonnal leall mondennel es megkerdezi mirol van szo. Na es ekkor elmondod. Nyugodtan ;)

2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!