Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban be kell számolni az időtökről, programotokról a párotoknak? Vagy elég egy "El kell intéznem valamit, holnap találkozunk. " kijelentés?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még párkapcsolatom, és nem értem miért nem elég egy egyszerű kijelentés, hogy nem érek rá valamiért, valami programom van, ennyi.

Elvileg kell lennie bizalomnak...


Ti beszámoltok a külön töltött időtökről, programotokról a párotoknak? - És ha igen, igazat mondtok?

25/F


2017. febr. 6. 11:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

" Azért, mert bonyolult, mert kellenek kis titkok..."


Mégis mi? Elmész csajozni? Vagy mit nem lehet megmondani.

2017. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Meghalt egy rokonom, nem mehettem el a temetésre, és tudni szeretném, hol a sírja...

Tudom, tudom - 1 perc alatt megkérdezhetném kapásból 4 embertől, vagy a temetőnyilvántartást fellapozhatnám, de nem az a fajta vagyok aki kér... az nem az én stílusom.


Tudom, hogy hangzik - de szeretném rendesen, egyedül intézni, csak kicsit nagy a temető ahhoz, hogy fél óra alatt végigolvassam a neveket.

2017. febr. 6. 12:15
 13/27 A kérdező kommentje:
És persze nincs igazán kedvem hozzá, hogy ez miatt bárki bolondnak nézzen, vagy sajnáljon, vagy hogy egyáltalán beszéljünk a témáról.
2017. febr. 6. 12:20
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

És ezt miért ne tudhatná a párod? Félsz, hogy elítél, hülyének néz, megszól érte? Ha így lenne, akkor nem túl jó az a kapcsolat. Egy igazi társ megérti, hogy neked ez fontos.


Az én párom egyszer titkolta el, hogy hova megy. Jelentéktelen apróság volt: nosztalgiázni szeretett volna egy számára kedves helyen, ahol sok évvel ezelőtt jól érezte magát. Amikor kiderült, azt mondta: "attól féltem, nem értenéd meg, hogy nekem ez fontos". Nekem pedig nagyon rosszul esett, hogy ennyire nem bízik bennem. Számtalanszor bizonyítottam már, hogy megértem, ha valami fontos neki - még akkor is, ha nekem nem az. De egy párkapcsolatban ez alap. Nagyon kapcsolatromboló, amikor úgy érzem, hogy a párom nem bízik bennem, eleve feltételezi, hogy úgysem érteném meg őt. Akkor mi a csudáért van velem?

2017. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt nyugodtan elmondhatod neki. De ha nem akarod a részleteket is elmondani (hogy nem tudod, hol a sír), elég annyi, hogy temetőbe mész. Esetleg, hogy több időt szeretnél ott tölteni. Ha csak bejelented, hogy nem érsz rá, és titkolózol, ezer sokkal rosszabb dologra fog gondolni.
2017. febr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy meg egy kapcsolathoz. Nekem is volt olyan parom, aki mindent cikinek tartott es osszevissza kamuzott, nem feltetlenul nekem, de pl az anyjanak vagy rokonoknak, mert jaj nem ertenek ugyse, ne kerdezoskodjenek, stb, ha valami komoly dologrol van szo akkor oke de most ilyen tok jelentektelenekrol, hogy pl dugjuk el az uditot mert az anyja nem akarja, hogy olyat igyon.... Azert 20+ evesen ez ciki :D

A lenyeg, hogy nem elfogadhato az a valasz, hogy dolgom van majd beszelunk. A parodnak jo esetben akarmit elmondhatsz, es jogosan el is varja, hogy ne razd le ilyen hulye szovegekkel.

2017. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hazudni, nem hiszek az ilyesmiben. Annyit mondani, hogy "temetőbe megyek", kicsit fura - az alapvetően max fél óra, hacsak nem azért megy valaki, hogy

több ezer nevet végigolvasson...


Igen, csak tudjátok hogy van ez - ő tudja, aztán egy idő után mindenki tudja, az meg olyan kellemetlen amikor már az érzéseimet boncolgatják, és a rokonaim egymást támadják (egy alapvetően tök jelentéktelen dolog miatt, mivel én megszoktam, hogy a családban 2 részre szakadok, és ezzel nincs semmi bajom).

2017. febr. 6. 12:56
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
De ő a barátnőd.. ha vele nem osztod meg az érzéseidet és nem mondasz el neki fotnos dolgokat, akkor kinek?
2017. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elég nagy ostobaság több ezer név végigolvasására elpazarolni órákat az életedből. Miért ne kérdeznéd meg valakitől, ez nem szívesség kérés. Legalább az irányt mondják meg kb.
2017. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy ne adja tovabb, ennyi. Mi nem szoktuk kipletykalni egymast a masik rokonainak. Nem is szoktunk egyaltalan magunkrol beszelni masoknak.
2017. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!