Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban be kell számolni az időtökről, programotokról a párotoknak? Vagy elég egy "El kell intéznem valamit, holnap találkozunk. " kijelentés?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még párkapcsolatom, és nem értem miért nem elég egy egyszerű kijelentés, hogy nem érek rá valamiért, valami programom van, ennyi.

Elvileg kell lennie bizalomnak...


Ti beszámoltok a külön töltött időtökről, programotokról a párotoknak? - És ha igen, igazat mondtok?

25/F


2017. febr. 6. 11:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondani, hogy temetőbe mész, fura, de lerázni annyival, hogy dolgod van, nem? Huha. Ha ennyire nem bízol benne (eleve, kinek adná tovább? És miért akarná tovább adni?) és ennyire nincs fogalmad a kapcsolatokról, hagyd szegény lányt. Ha szépen elmondod az indokod, simán elfogadható, ez a felesleges bonyolítás viszont nem való felnőtt kapcsolatba.
2017. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, tudom - 1 perc alatt megkérdezhetném kapásból 4 embertől, vagy a temetőnyilvántartást fellapozhatnám, de nem az a fajta vagyok aki kér... az nem az én stílusom."


Ne haragudj kérdező, de ez nagy ostobaság. Ez nem kérés.

Nyilvántartásból miért "nem a te stílusod" fellapozni?

Ez a fajta hozzáállás és saját magad megnehezítése, nekem talán még a titkolózásnál is nagyobb gond lenne. Legyél már hatékony!

2017. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Ne törd a fejedet olyanon, amiről fogalmad sincs.

Egy párkapcsolat az azt jelenti, hogy két ember szereti egymást, fontosak egymásnak, nem "kell" csak természetesen elmondom, mert fontos része az életemnek.

2017. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

EQ = 0


Elmondod, sőt megosztod a pároddal az ilyen dolgaid, mert ha egy pár vagytok, akkor egymás bizalmasai is vagytok. De ha jól sejtem, akkor neked nincs párod :-P ... csak maximum egy csajod, akit azért tartasz, hogy dugd és ne legyen ciki a haverok előtt, hogy egyedül vagy :-P Ha nem így lenne, akkor ez a kérdés ilyen formában fel sem merült volna ...

2017. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azért inkább meg kéne kérdezned valakit. Anyukámat novemberben hamvasztották, alapból azokat máshol kell keresni, mint a sírköveseket. A neve meg nincs kint sehol, mert nincs emberük, aki vési a neveket, majd szólnak, ha lesz...
2017. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
45%

"a rokonaim egymást támadják (egy alapvetően tök jelentéktelen dolog miatt, mivel én megszoktam, hogy a családban 2 részre szakadok, és ezzel nincs semmi bajom)"


Dehogynincs bajod. Csak tudod a család az adott, a saját kapcsolatodat meg te alakítod olyanná, amilyennek szeretnéd. A gond az, hogy eleve feltételezed, hogy a párod is olyan, mint a családtagjaid és támadást feltételezel róla, ahelyett, hogy egy megértő, támogató, elfogadó kapcsolat kialakítására törekednél. Tudod, aki azt feltételezi a másik emberről, hogy elítéli és eszerint viselkedik vele, az automatikusan ki is hozza a másikból azt a viselkedést, amitől tart. Ezek tipikus sémák. Te döntesz, hogy olyanná formálod a kapcsolatod, amitől tartasz, vagy megpróbálsz egy másik utat: egy bizalmon, kölcsönös elfogadáson és érzelmi támogatáson alapuló kapcsolatot. Ha meg sem próbálod, esélyed sincs rá.

2017. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Beszámolni nem vagyok hajlandó.

Ha megkérdezi, hogy hova kell mennem, vagy hasonlót, akkor viszont - a helyzetnek megfelelő terjedelemben - elmondom neki, hogy XY-nal találkozok, holnapután vizsgám lesz, tanulnom kell, be kell rohannom laborba stb. Gondolom amíg nem adok okot a bizalmatlanságra, addig elhiszi és szent a béke.

2017. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!