Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam igy?

Figyelt kérdés
a barátnöm lassan egy éve hogy szakitott az exével.de a mai napig köztünk van ugy érzem.beszélgettunk a nyaralásról.és eszébe jutott h az exével mit terveztek.teljesen letört.nekem ez nagyon rosszul esett de nemveszekedtem vele.vannak momentumok hogy egy kétszer észreveszem hogy valami nincs rendben.teljesen magam alatt vagyok én megpróbálok mindent elkövetni hogy én legyek nála az elsö de ugyérzem engem sosem fog ugy szeretni mint öt.mindig a fejembe van ez a dolog nemtudom mitévö legyek..és hogy mihez kezdjek.mert nagyon szeretem a barátnöm.de ugyérzem hogy ö engem nem.
2017. febr. 6. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Okot ad a barátnőd az aggodalomra? mert abból amit írsz nem az jön le..
2017. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokszor látszik rajta hogy valami nincs rendben.es nemtesz ertem semmit.de azt mondja hogy szeret.meg hogy a mindene vagyok.de ezek csak szavak en ugy erzem.
2017. febr. 6. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy ez téged zavar. Friss kapcsolatban hajlamosak arra az emberek, hogy az exükről áradozzanak vagy szóvá tegyék ha eszükbe jut. Sokszor találkozok ilyenekkel, de ha nem mondod el neki hogy ez téged zavat, akkor nem biztos hogy észre fogja venni.

Másik szemszögből: állj a sarkadra, mert veled van és nem az exével. Ha vele akarna lenni, vele lenne. Jobb vagy az exénél, hidd el. Legyél határozott.

2017. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!