Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszi, hogy megcsalom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, hogy megcsalom, de miért?

Figyelt kérdés

Baratom többször csak úgy kijelenti hogy én biztos megcsalom, és nemtudom hányszor mondjam már meg neki hogy miért csalnám meg? Nem tennék ilyet soha és senkivel nem tettem meg..de erre ezt kapom.

Viszont őt anno megcsalták az exei és ő is csalt már meg lányt.

Nekem kéne ezt kérdezni de mégsem teszem.

nemtudom mit csináljak mostmár.

van aki ezt érti?


19/L

A baratom 21



2017. febr. 6. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondogatja, mert ismeri a nőket ...
2017. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Beteg agy. Mi közöd neked, azokhoz a nőkhöz, akiket ilyen csúnyán félreismert?

Szerintem ez csak romlani fog

2017. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű, hát alapból ha sok türelmed van, azt mondtam volna, hogy ezt ki lehet gyógyítani, sajnos sok ember hurcol sérelmet a múltjából, és mivel őt "megcsalták az exei", nyilván alapból kevés a bizalma.

Viszont utána meg írtad, hogy ő is csalt már meg lányt...

Ennél a pontnál már azt mondom, hogy tegyél magadnak egy szívességet, amit később megköszönsz. ( persze itt most nem tudjuk a szituációt, bosszúból csalta-e meg stb, azt te tudod.)


A legrosszabb egyébként, hogy téged is meg fog csalni csak idő kérdése, ha valóban nem bízik benned maga sem( ő miért lenne hűséges, ha azt gondolja, te sem vagy az?)

Sajnálom, ismerek olyat is, aki 30 felett is ugyanitt tart, képtelen normális kapcsolatra...

2017. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Szerintem is menekülj. Én hülye, 2 évig hallgattam ezt az exemtől. Nem volt soha oka a féltékenykedésre, viszont 0 önbizalma volt amit soha nem vallott be magának. Bizalom nélküli kapcsolatot kár ápolni.
2017. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta nemtudja. mikor huszadjara kérdeztem tőle mondta hogy talan mert jobbat érdemlek nála...

(Itt vannak önértékelési problémák) rájöttem

2017. febr. 8. 17:23
 16/16 anonim válasza:
Neki vannak önértékelési problémái, tehát benned kell kételkednie? Beszéld meg vele, hogy tegye rendbe magát, segítesz neki ha kell, de benned alaptalanul ne bizalmatlankodjon mert azzal csak ront a helyzeten! Ne állítson be rossz embernek azért mert a múltban őt megcsalták, és ne magából induljon ki. Sok sikert nektek!
2017. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!